تزریق هپارین به علت سقط مکرر و مص

با سلام خدمت کارشناس محترم

کارشناس عزیز من دوسال پیش یه سقط داشتم زیر دوماه پیامد اون دوسال نازایی بود و امسال بعد از عید دوباره باردار شدم اما در هفته 5 سقط شد البته با مصرف داروهای کمک بارداری و آسپرین که تشخیص این بود که آسپرین باعث بارداری من شده بود و دکتر اونو آزمایشی داده بود

حالا دکتر دوباره برام آسپرین تجویز کرده بهمراه فولیک 5 و گفت اگه بعد از 5 ماه جواب نگرفتم باید هپارین تزریق کنم

مسئله اینه که از تزریق هپارین میترسم چون میدونم اونایی که آمبولی میشن هپارین تزریق میشه براشون و اصلا نباید تحرک داشته باشن چون ممکنه خونریزی کنن

حالا سوالم ازشما کارشناس محترم اینه که آیا تزریق هپارین در بارداری هم همینطوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی نباید اصلا تکون بخوری؟؟؟؟؟//

آیا میشه زندگی طبیعی داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :?:

خیلی نگرانم آخه فکر کنید 9 ماه از جات تکون نخوری با مرگ هیچ فرقی نداره! :cry:

خواهش میکنم یه جواب کامل بهم بدید که دوباره مزاحمتون نشم

امیدوارم جوابتون جوری باشه که از نگرانی خلاص بشم ممنونم

betti نوشته شده:با سلام خدمت کارشناس محترم

کارشناس عزیز من دوسال پیش یه سقط داشتم زیر دوماه پیامد اون دوسال نازایی بود و امسال بعد از عید دوباره باردار شدم اما در هفته 5 سقط شد البته با مصرف داروهای کمک بارداری و آسپرین که تشخیص این بود که آسپرین باعث بارداری من شده بود و دکتر اونو آزمایشی داده بود

حالا دکتر دوباره برام آسپرین تجویز کرده بهمراه فولیک 5 و گفت اگه بعد از 5 ماه جواب نگرفتم باید هپارین تزریق کنم

مسئله اینه که از تزریق هپارین میترسم چون میدونم اونایی که آمبولی میشن هپارین تزریق میشه براشون و اصلا نباید تحرک داشته باشن چون ممکنه خونریزی کنن

حالا سوالم ازشما کارشناس محترم اینه که آیا تزریق هپارین در بارداری هم همینطوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی نباید اصلا تکون بخوری؟؟؟؟؟//

آیا میشه زندگی طبیعی داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :?:

خیلی نگرانم آخه فکر کنید 9 ماه از جات تکون نخوری با مرگ هیچ فرقی نداره! :cry:

خواهش میکنم یه جواب کامل بهم بدید که دوباره مزاحمتون نشم

امیدوارم جوابتون جوری باشه که از نگرانی خلاص بشم ممنونم
در ضمن اینم میدونم که آسپرین و هپارین خون رو رقیق میکنن واحتملا مشکل من مشکل انعقادی هست.......

هپارین به طورکل در بارداری ممنوع است عزیزم! :!: و اصلاً قرار نیست که تجویز شود که به فکر عوارضش باشیم! می توانید در این زمینه با درمانگر دیگری مشورت کنید.
كارشناس مامايي فيروز

betti, سلام. من هم بخاطر مشکلات انعقادی سقط جنین داشتم. البته آی می اف شده بودم و روزی دوتا هم آمپول هپارین می زدم. هیچ مشکلی هم نداشتم و همه جا هم می رفتم و کارهام رو هم خودم انجام میدادم. فقط خیلی درد داشت که با تزریق خیلی آروم دردش رو کنترل می کردم.
ارسال پست

بازگشت به “سقط ( از دست رفتن جنین تا هفته 20 بارداری) ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 23 مهمان