مینا جان شما هستی من نیستم من میام شما نیستی
منم فعلا برم سرمیزنم

ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

نه عزيزم مال خودمونه ...... ولي بابتش خيلي بدهكار هستيم ..... ولي خدارو شكر
يه فرشته از آسمون برای عزیزترین موجود خدا مادر...............

من 25 سيكلمه من دو ساله كه ازدواج كرده تا دو ماه پيش ما با كاندوم جلوگيري ميكرديم تا اينكه مامانم گفت ديگه جلوگيري نكن ببين شايد به اين زوديا باردار نشي شوهرم هميشه ميگفت من بار اول حامله ت ميكنم تا اينكه الان دو ماهه رد شده البته با اين ماه سه ماه ميشه هميشه فكر ميكردنم دو سه بار كه جلوگيري نكنم حامله ميشم ولي متاسفانه نشدم اگه ميدونستم اينقدر سخت باردار ميشم از اول جلوگيري نميكردم

ميدوني من خواهرم 12 سالگي ازدواج كرد تفاوت سنيش با بچه ش 13 ساله الان مثل دو تا دوستن خواهرم 33 سالشه بچه ش 20 سال دوستاي خواهرم تازه دارن ازدواج ميكنن اينكه تفاوت سنيشون اينقد كمه رو دوست دارم

خواهرم خاطر خواه زياد داشت خانواده م زياد راضي نبودن ولي قسمت بود دامادمون هم وضع ماليش توپ بود هم پسر خوبي بود خواهرم خداروشكر خيلي خوشبخت شد درسشم تو خونه شوهرش ادامه داد ليسانسشو گرفت الان دبيره

خواهش ميكنم گلم 13 سال تفاوت دارن ولي خواهرم شوهرشو ماشالله مثل موم گرفته دستش بچه دومش 18 سالگي به دنيا اومد الان دوميه 15 سالشه سومي رو ناخواسته باردار شد مي خواست بندازه مامانم نذاشت 4 ماه بارداره دو تا پسر داره دلش مي خواد اين دختر باشه :mrgreen:

سلام.اين تايپيك بالاي 2000تا پيام توشه...بالا نمياد اصلا..سرعت اينترنت منم كه لاك پشتيه؟ مهدخت غش كرده بچه ها؟ كي رفن كيا نرفتن... بچه ها من خيلي سردردم و تهوع دارم... خداكنه فقط اوايل ماه رمضون باشه.من چون لاغرم بهم سخت ميگذره..اشتهامم كه هميشه كمه..ساعت كاري من تغيير كرد ازفردا 8ميام :mrgreen: مهدخت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ونوس؟؟؟؟//رز؟؟؟؟؟؟؟؟؟ همه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ كوشين پس :mrgreen:

سلام ظهرتون بخیر گل دخترا
صبح خواب بودم :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
حالتون خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دماغتون چاقه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نماز روزه هاتون قبول باشه گلم :wink:
بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.
ارسال پست

بازگشت به “نقطه نظرها، پيشنهادات و سوالات در مورد فيروز”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 52 مهمان