سميه من باديواراحوال پرسي ميكردم يك ذره خاك برام ميريخت پايين :twisted:
الي درمورد خارش بدنت حتما به دكترت بگو...هيچ خارشي طبيعي نيست...سرخود هم نه داروي گياهي و نه شيميايي نخور
راستي سرماخورده بودي...اويشن بار سقطه نخوري اصلا
فقط پرتقال و ليمو شيرين

مريم جون فكر كنم هفته 5 تموم شده آخه روز اول پريم 14 مهر بوده 5 هفته تمومه نه؟
مگه ميذاره ؟صبح بهم گير داده كه چرا خطت مشغوله؟ميگم خب خودت گفتي اول صبح فلاني رو بگير. اصلأ انگار مشكل داره بعدشم حاضر نيست حرفتو قبول كنه ميگه دروغ ميگيم همه :(

مریم گل منکه همون اول به همه سلام کردم.سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلامسلام سلام سلام سلام سلام سلام
الهی مرا به حال خود رها مکن یا حی یا قیوم...........

نه نازي هيچي نخوردم
آره سرما خوردگي بود رفتم دكتر گفت چون بارداري نميتونم هيچي بهت بدم فقط ويتامين cبهم داد
تازه شوهرم هم شديدأ سرما خورده اين دو روز پرستاري اونو ميكردم

الي جون تو هفته ششت هم تموم شده عزيزم...الان بري سونو خوبه گم...ميخواي يكي دوهفته ديگه برو براقلبش..البته الانشم فك كنم مشخص شه البته باواژينال
رييست بابا تعطيله :mrgreen: بخند بهش...منم ازاين خل و چلها دور برم زيادن...كم محلشون ميكنم ولي گاهي هم منم ازكوره درميرمو ميشونمشون سرجاشون :mrgreen:
الي چه حسي داري مادرشدي؟؟؟؟؟؟؟

سمیه جان محتاجم به دعا :D :D
اگه قابل باشم درخونه خدارو آنقدر میزنم تا حاجت همه رو بگیرم :D
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

مریم سمیه از ذوق مادر شدن الی کسی رو نمی بینه بجزء الی :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

فداتون بشم بچه ها مرسي از لطفتون.نازي از تير تو اقدامم ولي 3با بيشتر امكان نزديكي نداشتم به دليل دوره هاي طولانيم.ماه اول خيلي بد شد وسط ماه لكه بيني داشتم بعد از پري رفتم دكترم بهم كپسول ....سيلين بود داروخانه گفت چرك خشك كنه بهم داد براي پاكسازي رحمم و گفت جلوگيري داشته باشم. 14 مهر پري شدم و بعدش ديگه نيني اومد تو دلم
دلم ميخواست خيلي بيشتر از اين خوشحال باشم ولي متأسفانه روزي كه فهميدم باردارم مريض بودم و هنوز هم ادامه داره
الان كه هردومون نياز به محبت شوهرم داريم اون مريضه و بخاطر اينكه مريضي من شدت نگيره جدا ميخوابه خلاصه اينكه دلم ميخواست اوضاع بهتر باشه ولي شكر همه چيز خوب و نرماله :)
ارسال پست

بازگشت به “نقطه نظرها، پيشنهادات و سوالات در مورد فيروز”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 43 مهمان