ایشاا..که داری مامان میشی ماماجوجو
ایشاا...مامان هم زودتر برمیگرده خونه عزیزم

ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

قربونت مریم جان داشتم کمی امیدوارم میشدم که امروز لک دیدم چند روز هم بود سرم کمرم وبدن درد داشتم والان هم منتظرپری هستم :cry: :cry: :cry:

سلام ونوس گل .مریم مهربون .مرضیه نازنین و .... حالتون چطوره همدلای من ..از دعای خیرتون برای من و مامانم ممنون......شاید خندتون بگیره خودم میدونم با 1 ماه اقدام خیلی کم پیش میاد بارداری انجام بشه تازه اونم بعد یه سقط .اما تا میگم حالم یه جوریه یا خستم و خوابم میاد همسرم میگه بارداری من میدونم. توکل به خدا ......امروز روز تولد امام حسین و شب ولادت حضرت عباس.انشاا...خدا به حرمت این عزیزان رومونو زمین نندازه.
پرواز را به خاطر بسپار ..................پرنده مردنی است...........

انشالله عزيزم... مامان جوجو عقب انداختي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سقطها دليل نميشه كه دير باردار شي هركسي فرق ميكنه. دخترخاله من چند مشكل باهم داشت فيبروم و كيست و ... همون ماه اول باردار شد. چند تا دكترگفته بودن تو سخت باردار ميشي... دست يكي ديگه است عزيزم

آفرين مريم جون واقعا دست يكي ديگه ست ....................قربونت برم خدا
يه فرشته از آسمون برای عزیزترین موجود خدا مادر...............

سلام .نه بابا تازه روز بیستم پری ام اما الکی خوشحالم و شوهرم هم واسه خودش شاده....ده روز دیگه معلوم میشه.راستی رفتم بیمارستان عیادت مامانم همین الان اومدم خونه گفتم به شما هم خبر بدم.امروز من یه عیدی از خدا گرفتم مامان فردا صبح زود عمل داشت و نمیتونستم ببینمش دیدم مامانم بغض کرده تا گفتم چیه؟بغضش ترکید و گفت دکترش گفته معجزه شده مشکلت رفع شده باور نکردم بعد از تایم ملاقات رفتم پیش دکترش گفت فردا صبح بیا مامانتو ببر خونه .......آره مریم جون واقعا دست یکی دیگست ..سرتونو درد نیارم من امروز دوباره جون گرفتم به قول ملیسا جون خدا حواسش به ما هست ....ممنونم از دعای همتون واقعا متشکرم .روی ماه تک تکتونو میبوسم :wink:

خداروشکر ماما جوجو جان خوشحالمون کردی

سلام عزیزای دلم . قربونتون برم .ممنون از هدلیاتون .خدارو شکر که شما هستین .خدا رو صد هزار مرتبه شکر برای نعمتای خوبش........

بچه ها سلام امروز دویا سه بار لک خون همراه با ترشح دیدم یعنی دارم پریود میشم ؟؟؟؟کمکم کنید ممنونم :( :( :( :( :( :(

سلام استرس نداشته باش.فردا کمتر کار کن و منتظر بمون تا ببینی نتیجه چیه؟بیشتر استراحت کن تا ببینی زیاد میشه یا نه عزیزم ..

سلام به همه ی دوستای خوب و صبورم.
مامی جون خیلی خوشحال شدم واسه مامانت به خدا.. انشالله همیشه به همین زودی همه حاجت بگیرن و خدا جواب تک تکه مامان های منتظر و زودتر یده..
خدایا امشب دلم گرفته دیگه وقتشو یه سر هم به خونه ما بزنی..
ما منتظر یم بزرگی و بخشش و قدرت و واقعا حس کنیم.
وقتی فکر میکنم خودم هم زمانی نطفه ای بیش نبودم بیشتر به قدرت خدا پی میبرم کخ چقدر توانا و قدرتمندی خدا..
ما را ناامید بر نگردان
دستهای نیازمان را ببین.. ببین با چه ارتفاعی به مستت دراز شده..
کمکمان کم خدا..
یا امام رضا..
تو که آخر گره رو وا میکنی!
پس چرا امروز و فردا میکنی!
ارسال پست

بازگشت به “نقطه نظرها، پيشنهادات و سوالات در مورد فيروز”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 50 مهمان