مصاحبه تلويزيوني مديريت عامل محت

#1
مصاحبه اختصاصي جناب آقاي سيد محمد موسوي مديريت عامل محترم گروه بهداشتي فيروز در برنامه نگاه سه از شبكه سه سيماي جمهوري اسلامي ايران در هفت شب از شنبه 20 فروردين لغايت شنبه 27 فروردين به استثناء جمعه 24 فروردين بين ساعت 19 تا 23 پخش خواهد شد.

لطفا نظرات خود را در همين تاپيك ارسال فرماييد.


یخچال ایستاده کلدسنتر

#13
یخچال های ایستاده یکی از مهم ترین تجهیزات هر فروشگاه مواد غذایی می باشند؛ و با توجه به محصولی که قصد نگهداری آن را دارید در طرح ها و ابعاد مختلف تولید می شوند.
    ما در صنایع برودتی کلدسنتر با توجه به نیاز های مختلف، طرح های مختلفی از یخچال ایستاده را برای هر صنف تولید می کنیم تا خریدار بتواند از میان تنوع محصولات، دستگاه مورد نظر خود را خریداری کند.
ابعاد یخچال ایستاده کدام است؟    یخچال ایستاده در ابعاد: ۶۰، ۷۰، ۱۲۰، ۲۰۰ ساخته می شوند.
    این محصول در انواع: تک درب، دو درب، سه درب، چهار درب و شش درب تولید می شود و هر محصول ابعاد مخصوص به خود را دارد.
 
  مشخصات هر یخچال ایستاده ای با توجه به کاربردی که دارد متفاوت است. برای مثال یخچال قصابی ظاهر و کیفیت بسیار متفاوتی نسبت به سایر یخچال ها دارد. چرا که درون این دستگاه آویز لاشه نصب شده و همچنین استیل به کار برده شده در آن ۳۰۴ است و کاملا ضد زنگ بوده و قابل شست و شو می باشد.
    یخچال ایستاده در مدل های قصابی،  یخچال قنادی، یخچال لبنیاتی و یخچال سوپری، هایپری و یخچال پروتئینی با توجه به محصولات نگهداری شده و مشخصات فنی منحصر به خود را دارند.
 
  • یخچال ایستاده تک درب
  • یخچال ایستاده دو درب
  • یخجال ایستاده سه درب 
  • یخچال ایستاده چهار درب 
  • یخچال ایستاده شش درب
  • یخچال ایستاده هشت درب
یخچال ایستاده در چه مکان هایی مورد استفاده قرار میگیرد؟دامنه ی استفاده از یخچال صنعتی ایستاده بسیار گسترده می باشد به صورتی که در تمامی مکان  هایی گه کسب وکار به راه است، جزء تجهیزات ضروری و بسیار کاربردی به شمار می آید در واقع اگر یخچال ایستاده در فروشگاهی نباشد مواد غذایی و خوراکی دچار خرابی می شود، شما می توانید با خرید یخچال ایستاده به قیمت درب کارخانه از صنایع برودتی آرمیس مارکت از کسب و کار خود اطمینان خاطر حاصل کنید زیرا این مجموعه همراه کوشیده تا با استفاده از بهترین متریال ساخت، این یخچال صنعتی را برای مشتریان به ارمغان آورد

منبع : صنایع برودتی کلدسنتر 

https://coldcenter.org/product-category ... %af%d9%87/

Re: مصاحبه تلويزيوني مديريت عامل محترم گروه بهداشتي فيروز

#14
ارسال پست

بازگشت به “نقطه نظرها، پيشنهادات و سوالات در مورد فيروز”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 5 مهمان