Re: nike blazer

#1
درمان های خانگی برای کودکان بیماراستراحت
استراحت به بهبود شما کمک می کند و این دلیل خوبی برای درمان خانگی کودک است که حال او خوب نیست. اگر تب داشته باشند درمان خانگی از اهمیت بیشتری برخوردار است. شما به جلوگیری از انتشار میکروب به افراد دیگر کمک خواهید کرد.
 
اگر خواب نیستند، می توانند هنگام دیدن کتاب، مجله یا فیلم مورد علاقه خود استراحت کنند. نکته اصلی این است که فعالیت را محدود کنید. به محض اینکه تب از بین رفت و آنها دوباره بهبود یافتند، وقت آن است که به مدرسه برگردند.
مایعات
به کودک خردسال خود آب، شیر یا شیر خشک بدهید تا بدن او رطوبت بدن را حفظ کند. اگر سن آنها بالاتر است، می توانید به آنها میوه های یخ زده هم بدهید. همچنین سوپ مرغ را فراموش نکنید.
سرماخوردگی یا آنفولانزا؟
تشخیص تفاوت ممکن است دشوار باشد. به طور کلی، کودک شما با آنفولانزا احساس بدتری خواهد کرد و ممکن است سریع از حالت خوب به حالت بد تبدیل شود. ممکن است خسته شده و لرز، درد عضلانی، سردرد و تب بالا داشته باشند. اگر فکر می کنید آنفولانزا است، بلافاصله با پزشک خود تماس بگیرید. دارویی وجود دارد که اگر در طی یک یا دو روز از شروع علائم مصرف شود، می تواند به درمان خانگی کودک شما کند.
تسکین تب
تب روش بدن در مبارزه با عفونت است. اما داشتن آن می تواند کودک شما را ناراحت کند. اگر آنها تب دارند، در اتاق های خنک لباس راحتی بیشتری بپوشند. یک پارچه رو شویی خنک نیز روی پیشانی و گردن آنها بگذارید.
 
آنها ممکن است برای پایین آوردن تب خود به دارو احتیاج نداشته باشند اما ممکن است بتوانند از استامینوفن یا ایبوپروفن برای درمان استفاده کنند. قبل از دادن دارو به کودک زیر 2 سال با پزشک خود مشورت کنید و دستورالعمل ها را به دقت دنبال کنید. به نوزادان کمتر از 6 ماه ایبوپروفن ندهید.
کودکان و نوجوانان
برای کودکان زیر 4 سال، درمان خانگی راهی برای درمان سرماخوردگی است. بیشتر داروهای سرماخوردگی برای بچه های جوان مفید نیستند. به کودک خود داروی مخصوص بزرگسالان، آسپرین یا بیش از یک دارو با همان مواد ندهید.
بینی های پرمخاط را پاک کنید
اگر کودک شما بیمار شده است، با یک پمپ مکش لاستیکی از شر مخاط آن­ها را خلاص کنید. در هر سوراخ بینی سه قطره آب گرم یا آب نمک قرار دهید تا مخاط نرم شود و یک دقیقه صبر کنید تا آن را بیرون بکشید. سر تخت کودک خود را 3 تا 4 اینچ بلند کنید تا نفس کشیدن برای آنها راحت تر شود.
 
یک رطوبت ساز یا بخار ساز با حالت خنک نیز می تواند به رفع گرفتگی کمک کند. و اگر بینی آنها از دمیدن زیاد قرمز شده است، کمی ژله نفتی روی پوست زیر آن قرار دهید.
 
 
گلودرد را تسکین دهید
شیردوش، نوشیدنی های خنک و تکه های یخ گلو را بی حس می کند. آبگوشت گرم، چای یا سیب داغ آن را تسکین می دهد. اگر کودک شما 8 سال یا بیشتر دارد، غرغره با آب نمک گرم دو بار در روز ممکن است به آنها کمک کند تا احساس بهتری داشته باشند. داروهای بدون نسخه مانند استامینوفن یا ایبوپروفن نیز می توانند درد را تسکین دهند.
سرفه را آرام کنید
درمان خانگی سرفه یا نه؟ این به سن فرزند شما و میزان آزار دهنده بودن او بستگی دارد. سرفه­ ای که ناراحت کننده باشد و خواب آنها را مختل کند، نیاز به توجه دارد. برای کودکان بین 6 ماه تا 1 سال مایعات گرم مانند آب سیب رقیق شده، لیموناد یا آب به آنها بدهید. اگر کودک شما بیش از 1 سال دارد، عسل می تواند به شما کمک کند تا سرفه های شبانه را از بین ببرید. کودکان 6 ساله یا بیشتر نیز می توانند قطره های سرفه یا آب نبات های سرماخوردگی را بخورند. چه چیز دیگری می تواند کمک کند؟ از کودک خود بخواهید از دوش آب گرم بخار نفس بکشد یا یک دستگاه بخور در اتاق خود استفاده کنید.
غذاهای نرم
نگران “تغذیه سرماخوردگی و تب” نباشید. فقط مطمئن شوید که کودک شما هنگام گرسنگی غذا می خورد. غذاهای نرم که به راحتی بلعیده می شوند برای کودکی که احساس خوبی ندارد جذابیت بیشتری دارند. سس سیب، بلغور جو دوسر، پوره سیب زمینی و ماست را امتحان کنید.
مشکلات شکمی
کودکانی که به آنفلوانزا مبتلا شده اند، گاهی با استفراغ یا اسهال معده ناراحت می شوند. اگر این اتفاق برای فرزند شما بیفتد، او مایعات خود را از دست می دهد. بنابراین از آنها بخواهید مقدار کمی از محلول الکترولیت یا آب بنوشند و یخ ها را بخورند. گیاه زنجبیل و سایر نوشابه های گازدار، آب میوه ها و نوشیدنی های ورزشی می توانند اسهال را بدتر کنند. اگر کودک شما به اندازه کافی مشروبات الکلی نمی نوشد، کمتر پوست می کند، یا بیمار به نظر می رسد، با پزشک خود تماس بگیرید.
https://iexir.com/home-remedies-for-sick-kids/


ارسال پست

بازگشت به “نقطه نظرها، پيشنهادات و سوالات در مورد فيروز”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 21 مهمان