مزایای استفاده از شیشه لاکوبل

bboomm6
عضو جدید
عضو جدید
پست: 3
تاریخ عضویت: یک شنبه 18 شهریور 1397, 7:03 am
تماس:

مزایای استفاده از شیشه لاکوبل

پستتوسط bboomm6 » یک شنبه 18 شهریور 1397, 7:10 am

شیشه لاکوبل بادوام، منعطف و درخشان است و تا ۷ برابر در برابر ضربه، قوی‌تر از شیشه‌های خام است. با اضافه کردن فیلم لمینت به شیشه لاکوبل رنگی، امنیت بیشتری برای شیشه لاکوبل تامین می‌شود. نصب شیشه لاکوبل با چسب یا بست فیکس پوینت یا اسپیسر انجام می‌شود.
در شیشه لاکوبل یک نوع لایه پولی پروپیلن به کار رفته است که آن را در برابر رطوبت مقاوم می‌کند؛ بنابراین لاکوبل رنگی در فضاهای مرطوب دچار پوسیدگی و تغییر رنگ و زنگ زدگی نمی‌شود. لاکوبل رنگی ضدخش است و در مهدکودک‌ها و زیباسازی محیط کاربرد دارد.
تکنولوژی به کار رفته در شیشه لاکوبل، نور فضای داخلی را تشدید می‌کند و استفاده از شیشه لاکوبل در محیط باعث می‌شود که فضا بزرگ‌تر نشان داده شود و نیازی به استفاده از لامپ‌های فراوان نیست.
شيشه لاکوبل در مقابل رطوبت و حرارت مقاوم است و از نفوذ رطوبت به ديوار و لايه های ديگر نيز جلوگيری می کند. همچنین، رنگ های استفاده شده در اين نوع شيشه شیمیایی نیست و باعث آلودگی محيط زیست نخواهد شد. يك نوع لايه پولی پروپيلن در پشت شيشه رنگی استفاده می شود كه باعث جلوگيری از شكست و ريختن شيشه می شود. این لایه، همچنين می تواند شيشه را در مقابل ضربه و رطوبت مقاوم سازد.

https://www.ardalanglass.com/fa/product ... D9%84.aspx

بازگشت به “سایر موراد ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 4 مهمان