انواع تایر

jvddgn
عضو جدید
عضو جدید
پست: 1
تاریخ عضویت: چهار شنبه 9 خرداد 1397, 7:17 am
تماس:

انواع تایر

پستتوسط jvddgn » چهار شنبه 9 خرداد 1397, 7:18 am

خرید تایر شاید یکی از چالشی ترین قسمت های به روز رسانی خودرو باشد. این روزها خودرو به بخش بزرگی از زندگی انسان ها تبدیل شده است. مهم نیست از خودروی شخصی استفاده می کنید یا از وسایل حمل و نقل عمومی، به هر حال در طول روز با خودرو سر و کار دارید؛ اما اگر خودروی شخصی دارید، بالاخره در مرحله ای به تعویض و خرید تایر نیاز دارید. آگاهی از انواع تایر و کاربرد آنها می تواند بسیار چالش انگیز باشد.

بر روی هر گروه از خودرو ها می توانند انواع خاصی از تایر ها را نصب کرد. آسان ترین راه برای پیدا کردن تایر مناسب خودرویتان این است که انواع مختلف تایر را که می توان بر روی خودروی شما نصب کرد شناسایی کنید. برای مثال اگر خودروی شما پراید است، می توانید با توجه به نوع استفاده، از سایزهای 165/65/13 و 175/60/13 و 185/60/13 استفاده کنید. مورد اول و دوم سایز استاندارد برای خودروی پراید هستند و برای مصارف عادی مناسب هستند، اما مورد آخر بیشتر برای اسپرت کردن ماشین استفاده می شود.

انتخاب نوع مناسب تایر اهمیت ویژه ای در کاربرد و استهلاک خودرو دارد، بنابراین باید با توجه به شرایط خودرویتان تایر مناسب را انتخاب کنبد. اما گاهی قیمت نیز به عامل مهمی در خرید تایر تبدیل می شود. برای مثال در هنگام نوشتن این مقاله قیمت تایرهای خودروی پراید بین 200 الی 400 هزارتومان می باشد. پیدا کردن تایری با قیمت مناسب که بهترین بازدهی را برای خودروی شما داشته باشد نیاز به آگاهی زیاد و مشاوره افراد متخصص دارد.

دایان تایر با بیش از نیم قرن تجربه در زمینه تایر می تواند به شما در زمینه انتخاب مناسب ترین تایر برای خودرویتان کمک کند. شما می توانید با مراجعه به قسمت قیمت ها نوع تایر و شماره سایز را جستجو کنید تا از آخرین قیمت انواع تایرهای داخلی و خارجی را اطلاع داشته باشید.

بازگشت به “سایر موراد ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان