اقدام برای بارداری

سلام و خسته نباشید مرسی از پاسختون.
بله 31 روزه هست اما متاسفانه من 7 روز بعد از قطع قزص پریود شدم . خیلی ناراحتم خیلی...می خواستم از شما کمک بگیرم.
7 ماه میشه که تحت درمانم اما نتیجه ای نداشته . خیلی هزینه کردیم راستش دیگه از پس هزینه هاش بر نمی یایم. دیگه نمی تونم برم دکتر . دکترم ماه پیش بمن لتروزول داد این ماه بمن کلومین داد که از پنجمین روز قاعدگی روزی دوتا بخورم یکی صبح یکی شب. مدروکسی پروژسترونم داد 20 تا که پنج روز قبل از پریود بخورم . اونم هر دوازده ساعت یکی . اینجوری که حساب کردم باید ده روز بخورم.
اونوقت از وقت پریودم میگذره و نامنظم میشه . چیکار کنم خانم دکتر ؟ نظر شما چیه ؟
تروخدا کمکم کنید . اگه ماه بعد دوباره پریود بشم شما چه قرصی تجویز می کنید ؟ دیگه نمی تونم برم دکتر میشه کمکم کنید؟ می خوام بدونم تا خودم برم قرص بگیرم. خواهش میکنم شما کمکم کنید

Re: اقدام برای بارداری

سلام
بله عزیزم ! مدروکسی اغلب از 15 تا 25 سیکل تجویز می شود . البته باید از ایشون علت این مدل رو سوال کنید.
کلومیفن اغلب تا حداقل 3-4 ماه با کنترل تخمدان از نظر تحریک نشدن بیش از حد، ادامه می یابد و جواب می دهدن
كارشناس مامايي فيروز

سلام خانوم دکتر مرسی از پاسختون. من همیشه 2 روز پریود می شدم اما اینبار که پریود شدم 4 روز خونریزی داشتم و پنجمین روز لکه شدم . این نشانه ی خوبیه ؟ هر روزم ورزش می کنم . و دم کرده رازیانه می خورم به نظر شما جواب میده ؟
از دکترم که سوال کردم گفت ما هم می خوایم از وقتت بگذره که اگه واسه بچه مونده باشی جنینو نگه داره به نظر شما منطقیه ؟ مدروکسی رو از 15 سیکل بخورم یا حرف دکترمو گوش کنم؟ یه دنیا ممنون می شم اگه پاسخ بدین

سلام
دوست عزیزم یعنی همیشه کلآً 2 روز فقط پریود بودید؟ اما این باز 5 روز شده بود؟ اگر بلی. که این نشانه ی سلامت شدن سیکل و ... است و خوب است.
اما در مورد مدروکسی و نحوه ی مصرف توصیه شده به واقع من اطلاعی از این مدل تجویز ندارم :!: و نظری نمی تواتم بدهم.
كارشناس مامايي فيروز

سلام خانوم دکتر . بله کلا دو روز پریود می شدم و سومین روز لکه های خیلی کم داشتم . اینبار 4 روز کامل پریود شدم و پنجمین روز لکه شدم . اینبار خیلی هم درد داشتم . خیلی خیلی خیلی ممنونم ازتون خانوم دکتر . امیدوارم کردین .
در ضمن خانوم دکتر مدروکسی پروژسترونم رو هم از سیکل 16 پریود شروع می کنم . راستش با گفته های شما حرف دکترم کمی غیر منطقی می یاد . چون نمی خوام پریودم نامنظم بشه .
خیلی خیلی ممنونم ازتون . انقدر امروز حالمو خوب کردید که باور نمی کنید.
امیدوار شدم امیدوارم هرچی از خدا بخواید بهتون بده :P

دوست عزیزم !امیدوارم به زودی از شادی حاصل از باردار شدنتون ، مطلعمون کنید.
در مورد مدروکسی هم بهتر است نظر درمانگر دیگری را نیز بگیرید .شاید یک تجربه ی خاص باشد و مفید باشد .من اطلاعی ندارم
كارشناس مامايي فيروز

:P امیدوارم. از اونجایی که این ماه فقط ورزش کردم اونم مداوم روزی دوبار شاید این ماه نتونم باردار شم. چون 4 کیلو اضافه وزن دارم شاید رو تخمک گذاری تاثیر بذاره. اما با دعاهای شما امیدوارم ماه بعد باردار شم و با خوشحالی بیام و بهتون خبر بدم.
.در مورد مدروکسی هم از چندتا متخصص سوال کردم همشون نظر شما رو گفتن من بهتون اعتماد دارم

سلام خانوم کارشناس خسته نباشید
ممنون از پاسختون
یه سوال دیگه
ببخشید که اذیتتون میکنم :(
من دو دوره هست که 15 پریود میشم و پریودم هم 4 روز کامل هست و یه روزم لکه رفتم دکتر گفت تخمکات قوی شده و آماده ای
همچنان تو اقدامیم میشه بگین زمان تخمک گذاری من کی میشه؟ و نزدیکی باید چطوری باشه؟

15 هر ماه منظورتون است؟ اگر بلی 16 تا 19 ام محتمل تر است اما جهت اقدام کلا یک شب در میان رابطه داشته باشید
كارشناس مامايي فيروز

یعنی نمی توان دقیق مشخص کرد و باید جهت اطمینان جوری اقدام کرد که این بازه ی 4 روزه را در بر بگیرد. یک شب درمیان از 12 ام شما شروع کنید.
كارشناس مامايي فيروز

سلام
من ٢٨سالمه تنبلي تخمدان شديد دارم وقتي خواستم براي بارداري اقدام كنم دكتر برام كلوميفن تجويز كرد بعد از مصرف كلوميفن
روز ١٧ سيكل رفتم سونو گفتند دو فوليكول بالغ در هر تخمدان وجود دارد به قطر ٢٥و٢٦ ميليمتر بهم گفتند احتمال دو قلو زايي هست
ميخواستم بپرسم چند درصد احتمال دو قلو زايي هست؟
خواهش ميكنم جواب بديد من اصلاً دو قلو دوست ندارم از وقتي بهم گفتند دارم سكته ميكنم
احتمال داره يكي از فوليكول ها آزاد شه و جنين ١قلو بشه؟
قفل شده

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 8 مهمان