ساک حاملگی

با سلام من در آخرین روزهای سیکل ماهانه رابطه داشتم و بعد یک هفته از تاریخ پریودم آزمایش دادم کهمثبت بود دیروزدر حد سه یا چهار لکه خونریزی داشتم البته هنوز وقت اولین سونو نرسیدهبود که دکترفت بهتر یه سونو بدی آزمایش بتا هم دادم 1167 بود ولی دکتر سونو علی رغم اینکه بهم گفتیزی شبیه ساک حاملگی توی رحم میبینم که جدارش خیلی ضعیفه اما در جواب سونو نوشته ساک حاملگی دیده نشده.
عکسهارو هم به چند دکتر دیگه نشون دارم همه مین اون نقطه سیاه کوچولو توی رحم فقط میتونه ساک حاملگی باشه.حالا من باید چ کارکم البته الان بعددو روز هیچ لکه بینی نداشتم :!: :!:

Re: ساک حاملگی

سلام
دوست عزیزم فعلاً شما وضعیت آنرمالی ندارید، از یک سونوی زود موقع در بارداری هم توقع بیش از این نمی رود. باید با اختلاف 2 هفته از قبلی سونو رو تکرار کنید . حتی اگر لکه بینی ادامه هم داشت بازهمجنان احتمال نرمال پیش رفتن بارداری تون(همانند بسیاری از دیگر بارداری ها) می رفت.
كارشناس مامايي فيروز

Re: ساک حاملگی

KarshenaseMamaee نوشته شده:سلام
دوست عزیزم فعلاً شما وضعیت آنرمالی ندارید، از یک سونوی زود موقع در بارداری هم توقع بیش از این نمی رود. باید با اختلاف 2 هفته از قبلی سونو رو تکرار کنید . حتی اگر لکه بینی ادامه هم داشت بازهمجنان احتمال نرمال پیش رفتن بارداری تون(همانند بسیاری از دیگر بارداری ها) می رفت.

سلام سیار ممنون از راحنماییون من دو روز بعد آزمایش بتا رو مجدد انجام دادم آزمایش 1733 شده بود یعنی افزایش داشته اما دو برابر نشده مجدد سونو دادم ساک حاملگی دیده میشه اما شکلش مثل دمبل میمونه دو نقطه مشکی که با یه بهن به هم وصل هستند دکتر گفت دو روز بعد مجدد آزمایش بتا رو تکرار کنم اما یک تا دو هفته بعد سونو رو تکرار کنم به نظر شما این کار درسته؟
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 39 مهمان