قرص سیپروترون

با سلام من برای باروری آزمایش هورمونی دادم که دکتر گفت خوبه ولی یک کم هورمون مردانه بالا است که بهم سیپروترون و سیپروترون کامپاند داد بخورم. می خواستن بدانم آیا این قرص برای من امکان باروری را در ماه آینده افزایش میدهد یا فقط برای تنظیم زمان قائدگی است.

دوم اینکه من میتوانم از دکتر خود بخواهم قرص کلومفین تجویز کند تا ببینیم اثر میکند. من 4 ماهه اقدام کردم ولی با توجه به اینکه 34 سالمه میترسم که دیر شود.

سلام
دوست عزیزم اولاً 24 سال که دیر نیست ثانیاً اصلاً توصیه نمی کنم که با 4 ماه اقدام بارداری ناموفق کلویمفن مصرف کنید چراکه فقط وقتی باید تجویز شود که سود آن از ضررش( چند قلویی، زایمان زودرس و ...) بیشتر باشد یعنی هنگامی که 12 ماه اقدام بی نتیجه و یعد از آن انجام آزمایش های لازم پزشک را به این نتیجه رسانده باشد که درمان با کلویمفن ضورت دارد.
داروی شما هم با پایین آوردن هورون مردانه خود به خود در حال کمک به باروری می باشد.
در پناه خدا
كارشناس مامايي فيروز

با تشکر فراوان از راهنمایی شما که خیلی مهم بود. چه مسایلی در تحریک تخمک گذاری به صورت طبیعی کمک میکند که از آنها استفاده کنم. من چون کمی هم اضافه وزن دارم از ورزش شروع کردم. آیا خوردن عرق رازیانه اثر دارد چه مقدار و چگونه
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 112 مهمان