فقط بچه های قدیمی

نمایه کاربر
nazly53
عضو جدید
عضو جدید
محل اقامت: تهران
تماس:

Re: فقط بچه های قدیمی

پستتوسط nazly53 » یک شنبه 16 اسفند 1394, 9:44 am

sa89324ba نوشته شده:
paridaryai نوشته شده:سلام.عیدی کجا بود خواهرمن!!!والا من دوساله دارم فرم پرمیکنم ولی کو؟فورمالیته است از هر صدنفر به دونفر عیدی میدن.

سلام پری دریایی
پس من خیلی خوش شانسم که جزو اون دونفر بودم نههههه؟ :mrgreen: :mrgreen:

یکی تو و یکی هم اون تقریبا 50 نفری که من میشناسم و عیدی فیروز بدستشون رسیده و خودم میشیم سه نفر :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

نمایه کاربر
elahe93
عضو جدید
عضو جدید
تماس:

پستتوسط elahe93 » یک شنبه 22 فروردین 1395, 7:25 pm

:D
وقتی پایین ترینم ،خدا امید من است.
وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است.
وقتی ضعیف ترینم ،خدا نیروی من است
وقتی غمگینم،خدا آرام جان من است
خدا...
Http://elahemehrabani.blogsky.com

نمایه کاربر
elahe93
عضو جدید
عضو جدید
تماس:

پستتوسط elahe93 » یک شنبه 22 فروردین 1395, 7:26 pm

:D
پیوست ها
b94vliiqe9imhupxjt77_thumb.jpg
(1.07 کیلو بایت) 195 مرتبه دانلود شده
وقتی پایین ترینم ،خدا امید من است.
وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است.
وقتی ضعیف ترینم ،خدا نیروی من است
وقتی غمگینم،خدا آرام جان من است
خدا...
Http://elahemehrabani.blogsky.com

نمایه کاربر
nasim-irani
عضو جدید
عضو جدید
تماس:

پستتوسط nasim-irani » جمعه 10 اردیبهشت 1395, 12:30 pm

nazly53 نوشته شده:
sa89324ba نوشته شده:
paridaryai نوشته شده:سلام.عیدی کجا بود خواهرمن!!!والا من دوساله دارم فرم پرمیکنم ولی کو؟فورمالیته است از هر صدنفر به دونفر عیدی میدن.

سلام پری دریایی
پس من خیلی خوش شانسم که جزو اون دونفر بودم نههههه؟ :mrgreen: :mrgreen:

یکی تو و یکی هم اون تقریبا 50 نفری که من میشناسم و عیدی فیروز بدستشون رسیده و خودم میشیم سه نفر :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

سلام منم پارسال عیدی گرفتم :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

نمایه کاربر
paridaryai
عضو جدید
عضو جدید
تماس:

پستتوسط paridaryai » شنبه 29 خرداد 1395, 10:40 pm

:roll: :roll: :roll: 8O 8O 8O 8O 8O 50نفر!!!!!!!!!!
نه ماه انتظار،،،و یک عمر نگرانی،،،حس آزاد دخترانه را،،،به مهر مادری دادن،،،بزرگترین ایثار یک زن است..

نمایه کاربر
nasim-irani
عضو جدید
عضو جدید
تماس:

پستتوسط nasim-irani » چهار شنبه 5 آبان 1395, 10:01 am

paridaryai نوشته شده::roll: :roll: :roll: 8O 8O 8O 8O 8O 50نفر!!!!!!!!!!

چه طوری پری دریایی؟! دختر نازت خوبه؟

نمایه کاربر
z.m2000
عضو جدید
عضو جدید
تماس:

پستتوسط z.m2000 » جمعه 20 مرداد 1396, 9:46 pm

سلام دوستام قدیمی.
کجااااااااییییید؟
خبری ازتون نیست؟
رز و امید
پریا و ملیکا
الهه و یاسین و دخترش ثمین
ناجی و فرزاد
صبا و مهدیار و پسر دیگه اش
کجایید؟

whitehouse
عضو جدید
عضو جدید
تماس:

پستتوسط whitehouse » شنبه 21 مرداد 1396, 5:12 pm

سلام
کسی هست که روش پوشک گرفتن کودک را بدونه ؟
من یک دختر دارم ولی هرکاریش میکنم از پوشک دل نمیکنه؟

masoome1
عضو جدید
عضو جدید
تماس:

پستتوسط masoome1 » جمعه 9 شهریور 1397, 5:29 am

با خدمات با کلاس جهانی، بهترین اقامتتان را در هتل کونراد دبی تجربه کنید. این هتل در مرکز منطقه اقتصادی و مجتمع تجاری دبی مال قرار داشته و اتاق های مبله بسیار شیک، با دید پانورامیک به خلیج فارس و خیابان شیخ زائد ارائه می کند. همچنین این هتل تک استخر روباز و باشگاه نیز در اختیار دارد. همه واحد ها شامل دکوراسیون مدرن و جدید هستند.هر سوئیت نشیمن جداگانه، سیستم صوتی Bose، داک مخصوص iPod و دستگاه Nespresso را در خود جای داده است.حمّام نیز با یک تلویزیون تخت و دوش تجهیز شده است. میهمانان می توانند از انواع مختلف غذاها از منوی بین المللی در Ballaro گرفته تا انواع مختلف مشروبات و منوی جدید غذاهای ایرانی در رستوران Cave بهره مند شوند. رستوران Purobeach Urban Oasis هم غذاهای سالم ارائه می کند. مرکز اسپای کونراد هم امکانات خود را، در صورت تقاضا، در اختیار میهمان ها قرار می دهد. مرکز تجارت جهانی دبی یک پیاده روی دو دقیقه ای و رفتن فرودگاه بین المللی نیز با اتومبیل به 20 دقیقه زمان، نیاز دارد. پیشخدمت مخصوص برای پارک ماشین شما نیز در نظر گرفته شده است. مرکز تجارت 1 مکان فوق العاده ای برای مسافرینی است که به تجارت ، گردش های شبانه و خرید برند های لوکس علاقه دارند.
امکانات :
بیرونی: استخر روباز، باغ، تراس
فعالیت ها: سونا، مرکز فیتنس، اسپا و مرکز سلامتی، ماساژ، حمّام
غذا و نوشیدنی: رستوران(Marco Pierre White Grill: انگلیسی، Cave: فرانسوی، Purobeach، Ballaro: ایتالیایی)، بار، رستوران(سفارش غذا به صورت جدا)، رستوران(بوفه)
اینترنت: رایگان! وای فای در مکان های عمومی بدون هیچ هزینه ای موجود است، رایگان! وای فای در تمام اتاق های هتل بدون هیچ هزینه ای موجود است.
پارکینگ: رایگان! پارکینگ رایگان خصوصی در محل امکان پذیر است(نیازی به رزرو نیست.)
خدمات: سرویس اتاق، اجاره اتومبیل، آژانس(رایگان)، آژانس(اضافه بها)، تاکسی به فرودگاه(اضافه بها)، پذیرش 24 ساعته، نگهداری چمدان ها، دستگاه خودپرداز ATM، سرویس مستخدم، لباسشویی، خشکشویی، خدمات اتو، امکانات برگزاری نشست ها/ضیافت ها، مرکز تجارت، فاکس/فوتوکپی باکو ، دبی ، تور دبی تور باکو، تور ارزان دبی ، تور زمینی باکو ، تور لحظه آخری دبی، ویزا دبی،
باکو ، دبی ، تور دبی تور باکو، تور ارزان دبی ، تور زمینی باکو ، تور لحظه آخری دبی، ویزا دبی، سفر باکو ، سفر دبی، ویزا باکو ، تور آذربایجان، تور زمینی آذربایجان، تور ارزان باکو، تور لحظه آخری باکو، سفر به باکو، سفر به دبی، هتل 5 ستاره کونراد دبی،سفر باکو ، سفر دبی، ویزا باکو ، تور آذربایجان، تور زمینی آذربایجان، تور ارزان باکو، تور لحظه آخری باکو، سفر به باکو، سفر به دبی، هتل 5 ستاره کونراد دبی عمومی: روزنامه، مغازه(در هتل)، اتاق های خانواده، آسانسور، مکان مخصوص سیگار کشیدن . . . زبان ها: ترکی، فیلیپینی، روسی، پرتغالی، هلندی، ایتالیایی، هندی، فرانسوی، اسپانیایی، انگلیسی، آلمانی، عربی

بازگشت به “سایر موراد ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 4 مهمان