اگه حاجتی دارین که از خدا میخواینش بیاین اینجا......

سلام دوستای گلم این چیزی که میگم رو از پیام نمای شبکه دو یاد گرفتم.جواب میده ایشالا.بخصوص برای بارداری خونده شده و جواب گرفتن"روزی1001بار ذکر (یاودوود)رو بخونین و این کارو تا40 وز ادامه بدین"به اصطلاح چله این ذکر رو بگیریدایشالا اگه به صلاحتون باشه حاجت روا میشین.حتما بخونین.منم میخوام بخونم.التماس دعا

دوستای خوبم...

دوست خوبم من تا حالا واسه بچه ختم و چله زیاد گرفتم.مثل ختم صلوات ختم سوره واقعه ختم بسم الله چندماه آیه 31 سوره رعدو به کمرم بستم اخیرا هم چله زیارت عاشورا گرفتم خیلی ها ففط با یکی از اینا حاجت گرفتن ولی من... :oops:
الان دیگه زیاد اصرار ندارم حتما صلاح نیست مادر شم وگرنه خدا این نعمتو ازم دریغ نمیکرد.البته این ختم ها باعث شد به خدا و اهل بیت بیشتر نزدیک شم.انشالله حاجت روا شی.
http://simingoli.blogsky.com
پیوست ها
l_46.gif
(37.5کیلو بایت)1736 مرتبه دانلود شده

Re: اگه حاجتی دارین که از خدا میخواینش بیاین اینجا......

سلام سیمین گلی عزیز انشالله شماهم حاجت روا بشی.عزیزم درکت میکنم.من هم شده سالها برای چیزی دعا کردم اما نشد وبهم ریختم امابعدها متوجه شدم خدا چقدر کمکم کرد که تو اون لحظه به خواستم نرسیدم.من تازه سقط کردم اما امیدم رو از دست ندادم.ماها که اصلا هم رو نمیشناسیم وقتی التماس دعای همدیگه رو میشنویم و میبینیم دلمون میلرزه و همراه حاجات خودمون برای حاجت دیگری هم دعا میکنیم پس چطور خدایی که همش خوبی و پاکی و مهربونی مطلقه مارو نمیبینه و دعامون رو نمیشنوه:؟حتما به صلاحمون نبوده که دامنمون هنوز سبز نشده.امیدوارم بحق دل شکسته خانوم حضرت زینب خدا حاجت هممون رو بده.من الان شوهرم خوابه اما انقدر دلم گرفته که بی خواب شدم وتنها نشستم و دارم این مطلب رو مینویسم.اما باز ته ته دلم روشنه.امیدت به اون خدایی باشه که جواب دلای شکسته رو میده عزیزم

حالا که دارم این مطلب رو مینویسم اشک امونم نمیده من تو زندگیم خیلی سختی کشیدم خیلی دلم شکسته اما همیشه یه جایی که فکرش رو نمیکردم معجزه های خدا رو تو زندگیم دیدم.من وقتی باردار شدم بعد از نمازم بخاطر بارداریم سجده شکر میکردم اما وقتی نی نیم رفت در حالی که داغون بودم اما بازهم سجده شکرم رو ادا میکنم.چون به لطف خدا امیددارم.چون میگم این آخرش نیست.روزای خوب تو راهن.خدایا بخاطر همه چیز ممنونم.خدایا بحق اشکای حضرت رقیه تو خرابه های شام مارو ناامیدمون نکن.الهی آمین.به برکت یه صلوات

سلام من تو زندگیم خیلی سختی کشیدم مثل همه چله گذاشتم ختم قران زیارت عاشورا.... نشد الان بعداز سالها خدا داره کم کم حاجتام براورده میکنه یکی ازدواج خودم وخواهرم که مردم فقط حرف میزدن یکی کارم که خداراشکر از شرکتی به استخدام رسمی رسیدم الانم باردارم حاجتم اینه که مادرم خوب بشه کار شوهرم خوب بشه حداقل حقوقش درست ودرمان بدهند وسیگارنکشه واینکه :cry: :cry: بماند

سلام
من خیلی تو زندگیم سختی نکشیدم. خونه بابام تو رفاه زندگی کردم، وقتی با شوشو آشنا شدم هر دوتامون دانشجو لیسانس بودیم، شوشو هیچ پشتوانه ای نداشت، پدر و مادرش رو تو بچگی از دست داده بود و یاد گرفته بود رو پاهای خودش وایسه، عشق همه چی رو درست کرد، خدا درست لحظاتی که فکرش هم نمیکردیم دستمونو گرفت، من ازش خیلی معجزه دیدم. شوشو اینقدر اراده اش قوی بود که همه چی براش محیا میشد، بدون پول، بدون پارتی، بدون پشتوانه. سختی زیادی میکشید ولی بالاخره صبح امید طلوع میکرد، خدا رو شکر الان از زندگیمون راضی هستیم. من ارشدم رو گرفتم و شوشو الان دانشجو دکتراست(همه مقاطع هم سراسری و روزانه) الان فقط ازخدا یه نی نی سالم میخوایم. شوشو میگه خدا هیچ وقت هیچی رو راحت بهش نداده!!!!!!!!!!!! بابت همه چی جون کنده، ولی بالاخره دستشو گرفته، الانم هر وقت من غر میزنم که چرا نی نی نمیشه، میگه اینا همش واسه اینه که وقتی اومد قدرشو بدونیم. خلاصه خیلی حرف زدم. برای منم دعا کنین
http://ghasedakemehr.blogsky.com

توی زندگیم سختی کشیدم و مرحله به مرحله عزیزانی رو از دست دادم که نبودشون رو همیشه حس میکنم. من و همسری برای رسیدن بهم سختی زیاد کشیدیم، بماند... ولی وقتی که یکی شدیم و زندگیمون رو شروع کردیم زندگیمون لبریز از عشق و محبت شد. واسم هیچی کم نذاشته و نمیذاره.
اون موقع هم که دیگه دلمون واسه داشتن یه بچه از جنس دوتامون تپید خدا هم صلاح دونست و بدون چشیدن طعم انتظار یه پسر شاد و سالم و انشاالله صالح نصیبمون کرد خداروشکر... همیشه از خدا سلامتی همسری رو میخوام که عشقش بهترین هدیه از طرف خدا تو زندگیم بود انشاالله سایش بالای سر من و فرزندانمون مستدام...
وقتی خداوند از پشت دستانش را روی چشمانم گذاشت
از لای انگشتانش آنچنان محو دیدن دنیا شدم
که فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...

sa89324ba نوشته شده:توی زندگیم سختی کشیدم و مرحله به مرحله عزیزانی رو از دست دادم که نبودشون رو همیشه حس میکنم. من و همسری برای رسیدن بهم سختی زیاد کشیدیم، بماند... ولی وقتی که یکی شدیم و زندگیمون رو شروع کردیم زندگیمون لبریز از عشق و محبت شد. واسم هیچی کم نذاشته و نمیذاره.
اون موقع هم که دیگه دلمون واسه داشتن یه بچه از جنس دوتامون تپید خدا هم صلاح دونست و بدون چشیدن طعم انتظار یه پسر شاد و سالم و انشاالله صالح نصیبمون کرد خداروشکر... همیشه از خدا سلامتی همسری رو میخوام که عشقش بهترین هدیه از طرف خدا تو زندگیم بود انشاالله سایش بالای سر من و فرزندانمون مستدام...
ایشالا صبا جون، واقعا عشق بزرگترین موهبت خداونده، امید که همیشه دلتون شاد و تنتون سالم و عشقتون مستدام باشه

خدیجه بانو نوشته شده:برای منم دعا کنید اید بگم وبخندمممممممممممممممم

اما :cry: :cry: :cry:
عزیز دلم بعضی حالت هات که مربوط به بارداریت میشه، ولی تو الان نخوای هم باید شاد باشی. به خاطر نی نی هم شده سعی کن بگی و بخندی. این نی نی ماله ما هم هستا، حواست باشه :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

خدیجه بانو نوشته شده:برای منم دعا کنید اید بگم وبخندمممممممممممممممم

اما :cry: :cry: :cry:
شاد باش و شاد زی خدیجه جون :D نینی شادی میخواد نه غم و استرس...
بهترین روزای زندگیتو میگذرونی عزیزم که زود میگذره و دوباره تکرار نمیشه :D
دعای شما که بارداری خیلی گیراست درحق منتظران التماس دعااااا....
وقتی خداوند از پشت دستانش را روی چشمانم گذاشت
از لای انگشتانش آنچنان محو دیدن دنیا شدم
که فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 73 مهمان