مامانای فیروز:مرضیه،ملیسا،...اون

مامانای فیروز:مرضیه،ملیسا،مریم،سحر،سوگل و...اونایی که قبلا تو فیروز بودین!تو ماه محرم برا بقیه دعا کنین :D
آخرین ويرايش توسط 1 on nazly53, ويرايش شده در 0.

یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

خدایا بحق نوزاد شش ماهه این ماه عزیز دامن همه آرزومندان را سبز بفرما :)
آمین یارب العالمین :D

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

خدایا بحرمت خون شهدای این ماه،بحرمت اشک یتیمان این ماه حاجت همه رو بده

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

خدایا ما و نی نی هامون دست به آسمون هستیم و از تو !خالق مهربون میخواهیم،
به دوستامون:
مهدخت جون
سمیه جون
صفیه جون
ناجی جون
مامی جوجو گل
ونوس جیگر
الی جون
الی گلی
طاهاجون
مینا جون
دریا
صهبا(سمیه)
آلما ی عزیز
نیکی گل
فاطیماجان
زهره جان(0....)
آلیس عزیز
نرگس جان
راضیه جان
رز نازنین
شفق جان
صفیه جان
خدیجه عزیز
زویا جان
نینی جان
اعظم جان
سماجون
زینب جون
آوا جان
آلاله عزیز
شیناز گلم
نورا جون(سمانه)
یه نی نی خوشگل و ناز عنایت بفرما تا همه خوشحال بشیم :D
آخرین ويرايش توسط 3 on nazly53, ويرايش شده در 0.

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

خدایا تا سال آینده همه این دوستام مامان بشن :D :D :D :D
خدایا خودت میدونی من خسته نمیشم از دعا و درخواست ،
اون قدر در خونه ات رو میزنم تا جوابمو بدی :D :D :D
خدایا من شمارش معکوس رو شروع میکنم :D
365 روز دیگه همه دوستام نی نی دار میشن نی نی های قد و نیم قد :D :D
آمین یا رب العالمین :D :D :D

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

kنازلی جون سلام از تایپیک پر از لطف و محبتت ممنونم .از این همه مهربونیت تشکر میکنم و از خدا میخوام یه نی نی ناز وسالم بهت بده.
نازی جون خیلی برات دعا میکنم وبرای همه بچه ها .
میدونم خدا بزرگتر از اونه که بخواد التماس بندشو بیجواب بزاره ومطمئنم حتما تو همه مقدراتش خیرمونو در نظر میگیره .
پس ای خدا تو این ماهای عزیز دل شیعیان حسینتو شاد کن.یا حسین مظلوم.
باز هم از این همه مهربونی ممنونم.
الهی مرا به حال خود رها مکن یا حی یا قیوم...........

سلام سمیه جان :D
امروز اول ماه محرمه
از ته دل برا هم دعا کنیم
خدا دعای دسته جمعی رو زودتر جواب میده :D

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

دوستان گلم اگه من اسمی رو جا انداختم ببخشید
پیری و هزاران عیب(فراموش کار شده ام) :D

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

واقعا دستت نکنه نازلی جون نوشته هاتو که خوندم بغض کردم خیلی دلم می خواد منم مامام بشم انشا... تو این ماه هممون خاجت روا شیم
یا امام حسین کمکم کن

نازلی عزیزم از تاپیکت قشنگت ممنونم......من اول محرم با اینکه خیلی امیدوار بودم باردار باشم پری شدم .............قسمتم نبود این ماه ...............دلم شکسته بود تا اینکه تاپیک خوبتو دیدم ....ازت ممنونم ......من دوباره امیدوار شدم .........انشالله حاجت روا شی خانمی
پرواز را به خاطر بسپار ..................پرنده مردنی است...........

سلام دوستای گلم
آلیس عزیز
جوجوی ناز(میناجان)
ما اونقدر از خدا میخواییم تا جواب بگیریم :D
آخرین ويرايش توسط 1 on nazly53, ويرايش شده در 0.

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

دعایی جهت باردار شدن(مخصوص خانمها)

این عمل را به مدت سه روز بعد از نماز مغرب و عشا انجام دهید انشاالله به نتیجه مطلوب خواهید رسید

۷۰ مرتبه سبحان الله

۷۰ مرتبه استغفرالله

و این آیات شریفه:و استغفرو ربکم انه کان غفارا - یرسل السماء علیکم مدرار -و یمددکم

بأموال و بنین و یجعل لکم جنات و یجعل لکم انهارا

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

سلامت - فاصله بين دو پريود، فاصله ايست كه بارداري در آن اتفاق مي‌افتد. به سادگي مي‌توانيد اين روزها را محاسبه كنيد يعني از شروع يك پريود تا پريود بعدي.

اولين روز يعني لكه بيني را هم يك روز حساب كنيد. هر خانمي‌ممكن است يك عدد را ذكر كند. براي مثال يك نفر عدد22 و ديگري عدد 30 ولي معمولا طول اين دوره 21 تا 35 روز است. هر عددي كه به دست آمد، عدد 14 را از آن كم كنيد، عددي كه به دست مي‌آيد روز تخمك گذاري است، چهار روز قبل و دو روز بعدش را در نظر بگيريد. اين دوره يك هفته اي بهترين زمان براي بارداري است.

اسپرم مي‌تواند در دستگاه تناسلي خانم‌ها حداكثر تا 72 ساعت زنده بماند، بنابراين شروع تماس اگر در روزهاي اول و در آن فرصت يك هفته اي باشد، شانس بارداري افزايش پيدا مي‌كند.اگر همسران مشكلي به لحاظ پزشكي نداشته باشند و از نظر تماس زناشويي فعال باشند( حدود دو تا سه مرتبه در هفته)، در طول شش ماه اول با احتمال 60 درصد بارداري اتفاق مي‌افتد و با احتمال 80 درصد در طي يك سال اول و 90 درصد درطي 18 ماه اول است.

در طول دوره تخمك گذاري درجه حرارت بدن خانم‌ها افزايش پيدا مي‌كند. اگر درجه حرارت پايه بين5/35 تا 5/36 باشد، دراين صورت درجه حرارت بين 1/36 تا 2/37 زمان تخمك گذاري را نشان مي‌دهد. البته اين روش هميشه هم دقيق نيست.

بعضي از فروشگاه‌ها و سايت‌هاي اينترنتي، درجه دماسنج پايه و نيز كيت‌هايي براي بررسي قدرت باروري مردان را به فروش مي‌رسانند. اين كيت‌ها غلظت وميزان حجم اسپرم را اندازه مي‌گيرند البته اينآزمايش هم به صورت مطلق و دقيق نيست و براي پي بردن به وجود يا نبود نازايي در مردان، بهترين راه مشورت با پزشك براي بررسي و آزمايش مايع مني است.

مصرف سيگارتوسط خانم‌ها، باعث تغيير در ترشحات محيط دهانه رحم مي‌شود و ممكن است از رسيدن اسپرم به تخمك جلوگيري كند و نيز احتمال سقط و نقايص مادرزادي را افزايش مي‌دهد. خانم‌هايي كه تصميم مي‌گيرند بچه دار شوند در صورتي كه از قرص‌هاي هورموني استفاده مي‌كنند نيمي‌از آنها طي سه ماه اول پس از قطع قرص‌ها، باردار خواهند شد و نيمي‌ديگر طي يك سال.

در خانم‌هايي كه از روش‌هاي ايجاد مانع مثل حلقه استفاده مي‌كنند(و يا از روش طبيعي)، اين دسته هم زماني مثل گروه قبل و شايد كمي‌هم كمتر ممكن است تا ايجاد بارداريشان طول بكشد. در افرادي كه از آمپول دپوپروورا كه فقط حاوي هورمون پروژسترون است استفاده مي‌كنند، پس از قطع مصرف اين آمپول حدود شش ماه طول مي‌كشد تا بارداري اتفاق بيفتد. در مورد دستگاه داخل رحمي‌( آ ي- يو - دي )، معمولا يك يا دو ماه پس از خروجش از بدن است كه بارداري اتفاق مي‌افتد.‌

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد
ارسال پست

بازگشت به “نقطه نظرها، پيشنهادات و سوالات در مورد فيروز”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 20 مهمان