هر كي اين چند وقته غيبت داشته و كم

سلام به همه..خوبيد؟
چند وقته خيلي كم مياين سرميزنين..اگه نميتونين دائم بياين و تايپيك بذارين... حداقل بياين و حال و هواتونو بنويسين و ازاحوالاتتون بگين و برين خب.. :cry:
مرديم از تنهايي..دلم براي همه تون تنگ شده :cry:

فدات بشم به عشق تو زود اومدم :mrgreen: بهم زنگ زدن گفتن واكسنا داره ميرسه زودي بيا شنبه شركت بازه مام رفته بوديم بابلسر جات خالي گلم خيلي خوب بود ولي يه چيزش بد بود
اونم نبود شما دوستاي گلم و دلتنگي من براي شما :mrgreen:

نميدونم بچه هايي كه چند وقته يه سري به فيروز نزدن اين تاپيكو فرصت ميكنن بخونن يا نه ولي اين ته معرفته كه ديگه قيد فيروزو زدن و چشم مارو به اسمشون كه ان هست خشك كردن به خدا من خودم با وجودي كه حال ندارم از روز بعد سقطم به اميد شماها اومدم تو سايت مريم با وجود بارداريش و...به عشق شماها ميان تو سايت اين عادلانه نيست كه يه سري بهمون نزنين شايد ديگه از ماها از حرفاي ماها خسته شدين لااقل بياين بگين... شايد بعضيا حال خوشي نداشته باشن ولي مگه اينجا با مسنجر چه فرقي داره اونجا هم حرف بچه دار شدن و نشدنو ميزنن از بعضيا من اصلا انتظار نداشتم كسايي كه چشم و چراغ سايت بودن عضو فعال سايت بودن يكهو ميدونو خالي كردن و مارو كلي دلتنگ كردن هر جا هستين خوش باشين دوستان و اينو بدونين ما همگي و خود من به شخصه عاشق همتونم و برا همتون جونمم ميدم :mrgreen:

گلم واكسن داميه از صب ساعت 7 اينجام بارا رسيد من اومدم دفتر مركزي...شايد با اين نوشته هام خيلي ها از دستم عصبي بشن ولي وقتي ميام تو رو چشم به راه ميبينم از دست خيلي ها حرصم ميگيره من از همشون معذرت ميخوام

امپول دامي؟؟؟؟؟؟؟؟/ امپول گاوي كه ميگن هميناس ديگه ازاون گنده هاش :mrgreen: پس نميخوام... :mrgreen:
مهدخت جون يك كم دعواشون كن من بدبخت بااين حال و روز خراب هرروز ميام كسي نيست...نامردا :evil: تازه نازلي و زويا و مهدخت و خيلياي ديگه ميان...حيف اون روزاي خوب همه شون تموم شدن :cry:
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Bing [Bot], Google [Bot] و 106 مهمان