نذر ٩٩ روزه آسان براي برآورده شدن

سلام دوستاي فيروزه اي عزيزم.
توي كتابي از انبيا خوندم هركس هر حاجتي كه داره ميتونه به آسوني بهش برسه ولي با نيت كامل.. يعني اينكه معني جيزي رو كه ميخونه يا مينويسه رو بتونه متوجه بشه..
توي كتاب انبيا خوندم هركس حاجتي دارد نيت كرده و نود و نه بار به نيت دانه هاي تسبيح صلوات را همراه معني آن در هر جايي كه ميخواهيد هر روز بنويسيد بعد از نود و نه روز انشالله حاجت روا شود.. و اكر جند نيت مجزا دارد بايد به تعداد آن نيت ها نذري ديكر كند و علاماتي بين اين نيت ها بكذارد كه بداند اين نيت براي جه و نيت ديكر براي جه بوده است.. مثلا در يك صفحه صلوات را همراه معني آن نوشته و در كارش رمزي از آن نيت قرار ميدهيم و اكر نذر ديكري جز آن داشتيم ميتوانيم در همان صفحه يك صلوات ديكر همراه معني آن و با يك رمز مجزا كه از يكديكر تمايز داده شوند .
من هم به اين نتيجه رسيد كجا بنويسم از اين سايت بهتر كه هم همه شما هم اكر مايل بوديد هم قدم شويم و تمام اين صلوات هايمان را نثار حضرت محمد كنيم و در كنارش براي سلامتي امام زمان دعا كنيم . و تصميم كرفتم هرروز اين نذر و در كنار شما دوستان فيروزه اي ادامه دهم.
امروز١٠ ارديبهشت است و من اين نذر را براي دو نيت شروع ميكنم.
اللهم صل علي محمد و آل محمد
خداوندا درود بفرست بر محمد و آل محمد [ب]
خداوندا درود بفرست بر محمد و آل محمد [ك ه]
الهي به اميد تو

نيني سالم ميخوام

سلام نه عزيزم مريم جان روزي يك بار هر كجا خواستي صلوات را همراه معنيش بنويس مثل من كه ديشب بالا نوشتم البته من دوتا نيت داشتم در كنارش براي خودم رمز كذاشتم. من اينجا را براي نذرم انتخاب كردم تا نود و نه روز بايد بيام و اينجا همين و ادامه بدم..
متوجه شدي عسلم؟
نيني سالم ميخوام

سلام بهارجان ممنون از نیت خیرت من انجامش میدم
راستی بهارجان من عرق رازیانه وعسل خریدم چطوری مصرف کنم حتما باید با عسل باشه الان پریود هستم چه موقع میتونم استفاده کنم قربانت عزیزم

اللهم صل علي محمد وآل محمد
خداوندا درود بفرست بر محمد و آل محمد
بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.

خداوندا درود بفرست بر محمد و آل محمد [ك ه]
سلام دوستاي فيروزه اي نازم..
ممنونم از همتون انشالله همتون حاجت روا بشين..
رز عزيزم من خودمم از دوستان فيروزه اي شنيدم كه مثل اينكه عسل و هرروز يه قاشق تا بعد از تخمك ذاري و كاسني بود يا رازيانه ٣روز قبل از تخمك كذاري هر روز تا بعد از آن.. البته عرض كردم خودم هم از دوستان شنيدم اكر اشتباه است دوستان براي رز عزيز تصيح بفرماييد..
در ضمن رز جونم ميتوني به وب اهميت تغذيه هم سري بزني اونجا هم دوستان بيشنهادهاي خوبي دارند.. بووووس محتاج دعاي همتونم..
نيني سالم ميخوام

خداوندا درود بفرست بر محمد و آل محمد[ك ه]
سلام رز عزيزم خواهش ميكنم. موفق باشي.. التماس دعا.
نيني سالم ميخوام

ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 25 مهمان