سوال خیلی فوری لطفا زود جواب بدهی

با سلام خدمت شما
امروز روز 17 سیکلم هست و دوباره عفونت کردم یعنی زود به زود فشار ادرار دارم حالا نمیدونم که از داروهای واژینالم میتونم استفاده کنم یا نه لطفا منو زود راهنمایی کنید چون خیلی دارم اذیت میشم .
در ضمن قرص واژینال نیستاتین و پماد واژینال کلوتریمازول و فلوکونازول 150 یک دونه مونده که دیروز نخوردم رو در دو سری دکتر داده حالا بنظرتون کدوم رو مصرف کنم و برای بهداشت بهتر می تونم توی تشت بشینم ؟؟؟؟؟؟؟؟و از چه موادی درون آب استفاده کنم لطفا به همه سوالاتم پاسخ بدهید کمال تشکر رو از شما کارشناس محترم دارم

zzzzzzzzzzz

زهره جان! منظورتان از عفونت ترشح عفونی ست؟
فشار ادرار مساله ی جداگانه ای ست! آیا این مشکل را هم دارید ؟ اگر بله، منظورتان همان تکرر و زود به زود ادرار کردن است؟یعنی کمتر از نیم ساعت مجدد مراجعه می کنید؟
كارشناس مامايي فيروز

سوال خیلی فوری

بازم سلام مرسی که زود جواب دادید نه اصلا ترشح ندارم فقط فشار ادرار دارم بعضی موقع ها مثل دیشب توی نیم ساعت چندین بار رفتم دستشویی به حدی فشار میگیره که تحمل ادرار یرام سخته ولی از صبح ساعت 6 سه بار رفتم وا زصبح احساس میکنم تخمدانهام درد میکنند . با توجه به اینکه 17 سیکلم هست سیکلم 30 تا 33 روزه هست
لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم
با تشکر بینهایت از شما
zzzzzzzzzzz

بازم سلام خدمتتون خسته نباشید
آموکسی سیلین میتونم مصرف کنم بخاطر فشار ادرارم ؟؟؟؟؟؟؟
بعضی موقع ها عجیب فشار میاره اذیت میشم لطفا راهنماییم کنید در ضمن سد راه باردار شدن نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا زود جواب بدین ممننوونن
:(
zzzzzzzzzzz

سلام
زهره جان! ارتباط مستقیمی به باردرای ندارد .در مضن عزیزم به هیچ عنوان آنتی بیوتیک بدون تجویز استفاده نکنید. فقط در صورت اثبات عفونت در آزمایش ادرار باید تجویز شود.
اگر مشکل اورژآنسی شدن دفع ادرار در شما یا درد زیردل تداوم پیدا کرده باید توسط ارولوژ ویزیت شوید.
كارشناس مامايي فيروز

بازم سلام میشه سونو داخلی و عکس رنگی رو توضیح دهید که چه چیزیرو نشون میده و چه روزی بهتری روز برای سونو داخلی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
درضمن من ماه قبل سونویی که رفتم وضعیت فولیکول هامو مشخص کرد و مشکلی نداشتم بازم ممنون
zzzzzzzzzzz

zohrehh نوشته شده:سلام کارشناس عزیز آیا قبل از بارداری درد های خفیف پریودی همراه با لکه وجود دارد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام
بله زهره جان! درد مبهم زیر دل و خفیف و نیز لکه بینی مربوط به لانه گزینی پیش از اطلاع مادر از بارداری اش محتمل است.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 33 مهمان