سن بارداری

با سلام
من خیلی خوشحالم. چون باردار شدم... انشاالله هر کسی که دوست داره نی نی دار بشه.
تاریخ اولین روز اخرین قاعدگی 9 ابان بود .تاریخ نزدیکی 22ابان بود.12 اذر ازمایش بتا دادم 1300 بود.
می خواستم بدونم الان که 14 اذر است سن بارداری من چند هفته است؟ و چند هفته دیگر برای تشخیص ضربان قلب از طریق سونو گرافی نزد دکتر بروم؟
با تشکر فراوان

thanks

تبریک

سلام.منم بهتون تبریک میگم.منم الان 2 روزه که فهمیدم باردارم.2 ماه بود که اقدام کرده بودیم.خدا رو شکر باردار شدم.البته من 5 ماهه پیش به علت لکه بینی که داشتم جنین رشد نمیکرد وکورتاژ کردم.منم اخرین پریودم 8 ابان بوده.دکترم گفت الان 5 هفتت هستش.گفته 2 هفته دیگه برم سونو.یعنی تو هفته 7 که قلب جنین تشکیل میشه.امیدوارم بارداری سالمی در پیش رو داشته باشید.
[الهام] :P :P :P :P lمنم واسه هر کی که دوست داره مامان بشه دعا میکنم :P :lol:

سلام عزیزم
تبرییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییک میگم خانمی

بچه ها تورو خدا برای منم دعا کنید این ماه نی نی دار بشم

خییییییییییییییییییییییییییییلی دلم میخواد

عزیزم ممنونم...
واقعا از ته دل دعا میکنم که هر چه زودر نی نی دار بشی عزیزم.
من خیلی خوشحالم.واقعا خدا رو شکر می کنم. انشا الله امام حسین کمکت کنه هر چه زودتر مراد ببینی
امین
thanks

سلام عزیزم
الهام جان منم به شما تبریک میگم.انشاالله بارداری سالمی رو پیش رو داشته باشیم و همچنین همه مامانای دیگه. راستش خدا رو شکر با 1بار اقدام باردار شدم. خیلی خوشحالم...
عزیزم سعی کن به خدا توکل داشته باشی تا استرست کم بشه و لذت ببری.
دوست دارم یکم از حالاتت بگی. و اینکه ایا ویار داری؟ من که ندارم اخه دوست دارم داشته باشم.راستی هر موقع خواستی بری سونو لطفا خبرم کن...
دوست دارم با هم از طریق این سایت خوب مرتبط باشیم. اخه سن نی نی یامون یکیه... :P من واسه همه اونایی که نی نی میخوان دعا می کنم هر چه زودتر خدا شادشون کنه
یا امام حسین....
thanks

عزیزم منم ویار ندارم.اشتهام خیلی زیاد شده.انشالله 2 هفته دیگه دکترم گفته برو سونو.باید اون موقع قلب تشکیل شده باشه :lol: .من 27 سالمه واهل تهران هستم.واقعا عاشق بچه هستم.من فقط استراحت میکنم . :P :P :lol: :lol:

سلام.منم بهتون تبریک میگم-واقعاخوشحال شدم-من الان 7ماهه باردارم-ویارم از 3ماه دوم شروع شد-بقدری شدید بود که اصلا وزن اضافه نکردم-تا اینکه کم کم خوب شدم-یعنی تا6ماهگی ویار داشتم-اصلا نمیتونستم جایی برم-تو ماشین که سوار میشدم حالم بدتر میشد-ولی الان وزنم 8کیلو اضافه شده-امیدوارم بسلامتی صاحب نی نی سالم بشین :wink:

سلام عزیزم...
من 26 سالمه.ساکن سربندر در استان خوزستان . دبیر زبان مقطع راهنمایی هستم..وای شنبه باید برم مدرسه اما خوابالوام .اصلا حوصله درس نخواندناشونو ندارم...
عزیزم منم عاشق نی نی ام. راستی من اشتهام زیاد بود الان بیشتر شده. همش به فکر خوردنم... :mrgreen: :P
thanks

منم لیسانس بیولوژی دارم .ولی خونه دارم.وزنم 71 کیلو هستش.شما چطور؟من 3 سال و1 ماه هستش که ازدواج کردم.شما رفتی دکتر؟من رفتم.من هم ازمایش دادم هم بی بی چک استفاده کردم.جواب ازمایشم بالای 10000 بوده.واسه شما چطور؟امیدوارم موفق باشی عزیزم :P :P :P

سلام وبر فاطيما وصادقي عزيز
من اخرين پريوديم روز 6ابان بود وروز 19 ابان اي يو اي داشتم وهمون روز نطفه بسته شده والان سن جنين من 30 روز هستش و 2روز ديگه نوبت سونو دارم كه صداي قلب جيني ورو دكتر بشنوه
اميدوارم كه بادراي خوبي داشته باشيم

من هم دبير تربيت بدني هستم وساكن خوزستان
ولي خوشبختانه هيچ وياري ندارم و و لي خيلي دلم ضعف ميره وشكمم خيللي بزرگ تر از حد شده

سلام.
من وزنم 70 قدم 175 سانت است. هنوز دکتر نرفتم. منم هم بی بی چک گذاشتم هم ازمایش که مثبت بود1300 .کمه؟
من هم به شما تبریک میگم. من ویار ندارم اما خوابالوام.راستی خارش وازن دارم.از قبل داشتم.نمیدونم چه کار کنم. الان کلوتریمازول به صورت موضعی استفاده می کنم اما خوب نمی شم.
دوستان لطفا راهنماییم کنید...
thanks

خارش در بارداری

سلام عزیزم...
نه ترشح ندارم. شاید به این خاطر که با استفاده از کلوتریمازول نذاشتم پیشرفت کنه. اما یکم خارش دارم.
حالا چه کار کنم؟
علتش هم می دونم مدتی پیش چند ماه با جوش شیرین شستشو می دادم.و این باعث تغییر phوازن شد...
thanks

سلام مجدد!
اگر ترشح عفونی ندارید، ممکن است با رعایت موارد بهداشتی زیر و نیز شستشو با محلول آب و سرکه ، خارش برطرف شود. اگر نشد سپس مراجعه به درمانگر کنید:
تعویض مرتب لباس زیر/اتو کردن لباس زیر یا یانکه در معرض آفتاب باشد/ خشک نمودن کامل محل پس از WC(آنهم به شکل از جلو به عقب و نه برعکس!!)/استفاده نکردن از صابون های قلیایی هنگام شستشو/ و شاید هم تعویض روش شیو کردن
در ضمن مطئمئن هستید که این خارش مربوط به حساسیت به موردی خاص مانند کاندوم یا ... نیست؟
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “رشد جنین”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 33 مهمان