خواهش می کنم کمکم کنید

با سلام و خسته نباشید خدمت کارشناس محترم
خواهش می کنم کمکم کنید . من ماه قبل جلوگیری نکردم ولی زمان پریودیم از شدت استرس 4 روز عقب افتادو 6 روز هم لکه بینی داشتم ازمایش بتا هم تو لکه بینی 30 شد که دکتر گفت نمی تونم بگم بارداری .
الان اونقدر استرس دارم که مدام تپش قلب دارم می ترسم همین استرس مانع بارداریم بشه لطفا کمکم کنید. دوره ی قبل باید 28 شهریور پریود می شدم که از 31 لکه بینی داشتم دورم هم 31 روزه بوده الان چه شبایی باید نزدیکی داشته باشم .
خواهش می کنم بگید چجوری اروم بشم.

سلام
ستاره جان! علی الحساب باید حتماً با چک بتای مجدد ببینیم آن بتای مثبت به چه معنا بوده؟
( بعد در صورت قطعی شدن عدم بارداری به فکر سیکل بعد باشیم) پزشکتون برای شما تکرار بتا را درخواست نکردند؟
كارشناس مامايي فيروز

با سلام خدمت شما کارشاس محترم و تشکر بخاطر جوابتون
من بالاخره بعد از چند روز پریود شدم دیگه نمی دونم چیزی بوده و دفع شده یا نه
می خواستم بپرسم برای این دوره باید روز دورم رو از کی حساب کنم ؟ از روز لکه بینی یا روزی که کامل پریود شدم؟
از روز 31 شهریور لکه بینی داشتم ، 6 مهر پریود شدم دوره ی پریودیم هم 31 روزه بوده. چه شبایی باید نزدیکی داشته باشیم.
ضمنا من شاغل هستم و کارم هم شیفتیه برای باردار شدن مشکل پیش نمیاد؟؟

سلام
ستاره جان! امیدوارم در بهترین زمان مژده ی باردار شدنتان را بدهید!
از همان اولین روز لکه بینی محسوب می شود . در سیکل 31 روزه هم اقدام باید از 15 تا 20 سیکل یک شب درمیان باشد. اگر فکر میکنید ممکن است سیکلتان کوتاه تر باشد باید زودتر شروع کنید.
كارشناس مامايي فيروز

سلام ممنون از راهنماییتون.
از روز لکه بینی تا الان 13 روز میگذره و من هنوز پاک نشدم ممکنه مشکل دیگه داشته باشم کمی نگرانم. از کیت تخمک گذاری چه موقع باید استفاده کرد؟
ضمنا می خواستم ازتون تشکر کنم وقتی به سوالاتم جواب میدید خیلی اروم می شم و استرسم کم می شه . ممنونم. :P

سلام
خدارو شکر ستاره جان! امیدورام همیشه آرام باشید!
با توجه به روزهای محتمل برای بارداری (در پست قبل) بهتر است اگر قرار است از کیت تخمک گذاری استفاده شود از 13-14 سیکل شروع شود. اما این لک بینی طولانی تون اگر تا به حال سابقه نداشته شاید نیاز به پیگیری بالینی داشته باشد (و یا حتی یک چک بتای دیگر)
كارشناس مامايي فيروز

سلام
می خواستم ببینم پولیپ رحمی می تونه باعث سقط و یا عدم لانه گزینی بشه؟
من قبلا پولیپ داشتم که 4 ماه پیش عمل کردم. ماه گذشته هم سونو ( سونوی ساده) دادم گفت پولیپ نداری ایا همون سونو قابل اطمینان هست یا باید سونوی واژینال داد.

سلام
راههای تشخیص پولیپ رحمی تنها یکی از موارد زیر است:
سونوی واژینال/ کورتاژ /هیسترکتومی

پس توصیه به انجام سونیو وآژینال در مرکزی معتبر دارم!
پولیپ رحمی می تواند موجب ناباروری هم بشود.چراکه در تحقیقات نشان داده با برداشتن پولیپها میزان باروری افزایش پیدا کرده بوده است.
كارشناس مامايي فيروز

استفاده از کلوتریمازول

با سلام و تشکر از شما کارشناس عزیز
من گاهی اوقات بعد از نزدیکی خارش شدیدی می گیرم و بعد از چند روز خوب می شه و دوباره به سراغم میاد وقتی ترشحم بیشتر می شه خارش می گیرم، می خوام بدونم با توجه به اینکه جلوگیری نمی کنم می تونم از پماد کلوتریمازول استفاده کنم یا نه؟ و باید چکار کنم.
قبل از ازدواجم عفونت قارچی داشتم ولی 3 ماه پیش که پاپ اسمیر دادم هیچ عفونتی نداشتم لازمه که دوباره ازمایش بدم یا نه و ایا عفونت مانع بارداری می شه یا نه؟
ببخشید اینهمه وققتتونو گرفتم منتظر جواب شما هستم . با تشکر :oops:

دوست عزیز بدون معاینه بالینی من بههیج وجه توصیه به استفاده از کرم نمی کنم ! اما اکر قصد بارداری دارید بهتر است از نظر عفونت ها تحت معاینه قرار بگیرید !
كارشناس مامايي فيروز

ستاره خانوم شما كه همه جواب هاي خودتون رو داريد.
به قول كارشناس محترم بايد معاينه دقيق بشين.
اما سعي كن از سوپ و مايعات به ميزان زيادي استفاده كني . چاي زعفران (كم) استفاده كني
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 24 مهمان