تشخیص بارداری لطفا زودتر راهنمای

با سلام
من 25/3پریود شدم و 1/4پاک شدم دوره هام 33-34 روزه الان 21روزه پاک شدم روش جلوگیری طبیعی بود اما اسفند ماه و فروردین ال دی خوردم این ماه تصمیم به بارداری گرفتیم بجز فولیک اسید قرصی مصرف نمیکنم چند روزه بادگلو دارم قبلا سابقه نداشتم اما زیاد نیست.و حدود 12-13 روزه طرف راست شکمم پایین درد دارم و گه گداری هم اطراف نافم 2روزه گه گداری طپش قلب هم دارم میخواستم بدونم این موارد میتونه نشونه بارداری باشه؟باتشکر از شما

سلام
دوست عزیزم! تا وقتی به 27-28 تیرماه(تاریخ مورد انتظار برای قاعدگی شما) نرسیم نه بی بی چک می تواند بارداری را مشخص کند نه آزمایش خیال ما را راحت می کند. این علائم هم معمولاً اینقدر زود ایجاد نمی شوند.
فراموش نکنید در صورت تاخیر از آزمایش خون هم بهره بگیرید چراکه بی بی چک دقت بالایی ندارد.
كارشناس مامايي فيروز

باسلام
من امروز آزمایش بتا دادم منفی بود اما پاسخ شمارو بعد از آزمایش دیدم حالت هایی که براتون نوشتم رو همچنان دارم به نظر شما چیکار باید بکنم
باتشکر از شما

با سلام
امروز27روزه پاک شدم دیروز بی بی چک استفاده کردم خط دوم خیلی بیرنگ بود طوری که باید دقت کنی تا خط دیده شود امروز هم استفاده کردم مثل دیروز بود تا2روز قبل سمت چپ پایین شکمم درد داشت اما دیشب طرف راست هم درد داشت نمیدونم باید چیکارکنم خواهش میکنم جوابمو بدین رزوی چند بار به سایت میام اما جوابی از شما ندارم
با سلام
من 25/3پریود شدم و 1/4پاک شدم دوره هام 33-34 روزه الان 21روزه پاک شدم روش جلوگیری طبیعی بود اما اسفند ماه و فروردین ال دی خوردم این ماه تصمیم به بارداری گرفتیم بجز فولیک اسید قرصی مصرف نمیکنم چند روزه بادگلو دارم قبلا سابقه نداشتم اما زیاد نیست.و حدود 12-13 روزه طرف راست شکمم پایین درد دارم و گه گداری هم اطراف نافم 2روزه گه گداری طپش قلب هم دارم میخواستم بدونم این موارد میتونه نشونه بارداری باشه؟باتشکر از شما
آخرین ويرايش توسط 1 on memari1, ويرايش شده در 0.

سلام دوست عزیزم همانطور که در پاختان در بالا عرض کردم تا 27-28 تیرماه برای انجام آزمایش فرصت داشتید چراکه در تاریخی که انجام دادید احتمال اینکه هنوز بارداری را تشخیص ندهد کمی وجود دارد. به هر حال چاره ای نداریم تا آخر تیرماه صبر کنید و اگر قاعدگی رخ نداد مجدد آزمایش دهید.
كارشناس مامايي فيروز

ممنون از راهنماییتون یعنی بی بی چک که مثبت بشه احتال خطا دارد؟واین که خط پایینی ظاهر شد اما خیلی بیرنگ میشه گفت این تست مثبته یا نم؟ممنون میشم اگه جوابمو بدین

سلام
دوست عزیزم بهرت است وقتی مثبت تلقی کنیم که خط دوم به وضوح دیده شود. بله احتمال دارد که مثبت هم نشان دهد اما بارداری نداشته باشیم(البته این احتمال کمتر از وقتی ست که منفی نشان می دهد اما بارداری در واقعیت وجود دارد)
كارشناس مامايي فيروز

با سلام
من 30تیر که 30روز از پاک شدنم میگذشت آزمایش بتا دادم عددش 252.5 بود به نظرتون نرماله؟و الان که 32روزه پای راست وکمرم هم ضعف داره هم درد به نظرتون علت چیه؟
ممنون از شما
ارسال پست

بازگشت به “نقطه نظرها، پيشنهادات و سوالات در مورد فيروز”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 65 مهمان