با تشكر

ممنونم فرشته مهربون ميخواستم بدونم اين لك بيني ها ميتواند به علت حاملگي خارج رخم باشه ولي من اصلاذ درد پهلو و تخمدان ندارم؟در ضمن من تا چند وقت نبايد به كسي كه اسكن هستهاي كرده نزديك شم؟تو رو خدا برام دعا كنيد هر چند كه خدا هر چي بهمون ميده مصلحته ولي من دوست دارم ادم خوش قلبي مثل شما برام دعا كنه.زير سايه فاطمه زهرا باشيد

سلام راستي من امروز رفتم بيمارستان تاريخاخرين پريودم 24 اسفند بود و سونوگرافي امروز 5 هفتخ و 5 روز بود ولي فتالپل ديده نشد به نضرتون زوده يا بايد ديده ميشد؟cg17.1mm بودبازم مثل هميشه ممنونتونم

سلام مریم جان! سونویی که دادید ساک حاملگی در رحم دیده است پس حاملگی خارج از رحم رد شده است اما در رابطه با فتال پل : ما انتظار داریم در 5 هفته آن را ببینیم، البته معیار دیگری هم که هست این است که در قطر ساک=20 میلی متر انتظار دیدن فتال پل و در قطر ساک=25 میلی متر انتظار دیدن ضربان قلب را داریم.
که قطر ساک برای شما 17 میلی متر بوده است و بهتر است تا سونوی بعدی را انجام نداده ایم تشخیصی نگذاریم.نرگان نباشید من موردهای به این شکل را قبلاً هم دیدم که با سونوی بعدی کم کم سرو کله ی جنین کوچولو پیدا شده !
قابل نیستم اما دعاتون می کنم شما هم من و بقیه رو از دعا فراموش نکنید...
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 43 مهمان