خرید انواع موکت اداری

#1
خرید موکت اداری که به عنوان کفپوش در سازمان‌ها و اداره‌ها به کار می‌رود، از موارد مهمی است که در طراحی دکوراسیون فضای کار مورد توجه قرار می‌گیرد.
انواع موکت اداری که در حال حاضر در بازار وجود دارند، پاسخگوی شرایط و سلیقه‌های مختلف هستند.
1) موکت اداری تایلی: موکت اداری تایلی که ۴ تا ۵ میلیمتر ضخامت داشته باشد تا ۳۵ دسی بل، عایق صدا است و در برابر مواد شیمیایی مقاومت دارد. (لازم به ذکر این نکته است که موکت تایلی می‌تواند جنس‌ها و طرح‌های مختلف داشته باشد.) موکت تایلی در حال حاضر طرفداران بیشتری نسبت به موکت رولی دارد مخصوصاً که برای پیاده‌سازی در محیط اداری، مناسب‌تر به نظر می‌رسد.
2) موکت اداری پرز کوتاه: موکت اداری پرز کوتاه، یکی از انواع معمول موکت اداری است. موکت اداری پرز کوتاه همان‌ طور که از نام آن پیدا است دارای پرز‌های کوتاه و متراکم بوده و به همین دلیل در برابر سایش بسیار مقاوم می‌باشد.

3) موکت اداری نمدی: موکت اداری نمدی که  نوعی موکت بافته نشده است با تکنولوژی به نام سوزن زنی، در کارخانه‌های داخلی و خارجی ساخته می‌شود. در‌ واقع موکت اداری نمدی از رشته‌های متعدد نخ ساخته نشده بلکه الیاف خرده شده و به کمک سوزن در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند. و سپس دقیقاً مانند نمد، فشرده می‌شوند.

موکت

 

 


موکت اداری
ارسال پست

بازگشت به “ساير موارد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان

cron