تاخير در قاعدگي

سلام كارشناس عزيز
نمي دونم خاطر شريفتون هست يا نه؟
قاعدگي من الان 10 روز كه عقب افتاده .دكتر رفتم تست بارداري گرفتم خوشبختانه منفي بود. و ايشون قرص داد(regestrone) ..الان 5 تا از اين قرصها رو خوردم ولي انگار نه انگار!
ديگه كم كم دارم نگران ميشم..
سيكلم منظم بوده .حتي 2ماه پيش در يك ساعت معين هم بود!!
تست بارداري و از ادرار گرفت ولي ايران ميدونم از خون ميگيرن .فرق ميكنه؟
من الان بايد چكار كنم؟بازم صبر؟
______
متشكرم

من منظور سوالتونو نفهميدم .....
من دكتر كه رفتم اول تست بارداري گرفت ..بعد كه ديد منفيه.اين قرصها رو داد گفت بخور كه پريود بشي..10 تا داده من تا الان 7 تاشو خوردم ..
يعني ميگيد قطع كنم؟ديگه نخورم؟

اصلا اگه قاعدگي عقب بيفته اشكال داره؟
راستي تست بارداري كه اينا با ادرار ميگيرن مطمئنه؟بارداري با سن كم و هم نشون ميده؟

سلام
كارشناس عزيز ..
در ادامه ي همين بحث..
قرصها كه تموم شد بعد از 5_4 روز پريود شدم مثل هميشه بود
ولي الان كه از اولين روز قاعدگي 15 روز ميگذره (قاعدگي من 5_6 روزه هست) يه روز پاك ميشم باز دوباره شروع ميشه و 2_3 ادامه داره ..بيشتر از لكه بيني هست و ترشح هم دارم يا بهتر بگم همراه با ترشح خون هم هست..
چكار كنم ايا بخاطر اون قرصهاست؟

سلام
دریاجان! این به جور بی نظمی یا عدم تعادل هورمونی وسط سیکل است که از آنجایی که شما اولین بار هم بوده که این قرص را استفاده می کردید نمی توانیم تشخیص بگذاریم که حتماً بر اثر آن بوده یا خیر اما در هر صورت، در صورت تدادم یافتن این لکه بینی یا تکرار در سیکل بعد باید علت یابی کنید.
آخرین ويرايش توسط 1 on KarshenaseMamaee, ويرايش شده در 0.
كارشناس مامايي فيروز

هتل چهار ستاره استانبول گلد باکو

هتل چهار ستاره استانبول گلد 18 دقیقه پیاده تا پارک افسران و 2.3 کیلومتر با مرکز فرهنگی هنری حیدر علی اوف فاصله دارد.
این هتل دارای یک میز پذیرش 24 ساعته می باشد .
این اقامتگاه با یک رستوران و تراس به میهمانان خوش آمد می گوید.
این هتل همچنین 2.5 کیلومتر تا تئاتر اپرا و باله آذربایجان و 2.9 کیلومتر تا مسابقات فرمول یک باکو فاصله دارد.
اتاقهای هتل استانبول گرند باکو دارای یک نشیمن ، تلویزیون LCD با کانالهای ماهواره ای و حمام اختصاصی می باشد.
تمام اتاق های میهمان شامل یک میز است.
صبحانه بوفه هروز در این هتل برای میهمانان سرو می شود. میدان چشمه نیز در فاصله 3 کیلومتری هتل استانبول گلد قرار دارد. zvv.............. تور دبی ، تور باکو ، تور استانبول ، تور تفلیس ،تور دبی، تور باکو ، تور تفلیس ، تور استانبول ، تور لحظه آخری دبی ، تور لحظه آخری باکو ، تور لحظه آخری تفلیس ، تور لحظه آخری استانبول ، تور ارزان دبی ، تور ارزان باکو ، تور ارزان تفلیس ، تور ارزان استانبول ، تور لحظه آخری دبی ، تور لحظه آخری باکو ، تور لحظه آخری استانبول ، تور لحظه آخری تفلیس ، تور ارزان دبی ، تور ارزان باکو ، تور ارزان استانبول ، تور ارزان تفلیس نزدیکترین فرودگاه بین المللی باکو در فاصله
ارسال پست

بازگشت به “ساير موارد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 8 مهمان