کمک بالا بودن سی ام وی .لطفاً کمکم

سلام ببخشید وقتتونو می گیرم
من برای بارداری یه سری آزمایش دادن ولی متاسفانه سی ام وی بالاست دفعه اول 15/1 بعد دوباره که دادم 5 برابر شده خیلی سرچ کردم درباره این ویروس می خواستم شما راهنماییم کنید ، این ویروس چیه ؟ درمانش چفدر طول می کشه ؟چه طوری رفته تو بدن من ؟ بعد اگر حالا باردار بشم برای بچه چه خطراتی داره؟؟؟
البته اول گفتن بدنم به سرخچه ایمن نیست ولی من واکسن زدم دوباره که آز دادم گفتن خوبه مشکلی ندارم ايمنم
می شه این سی اموی رو هم اشتباه کرده باشن ؟؟؟
خواهشن منو کمک کنید خیلی ناراحتم و غمگین مرسی
آخرین ويرايش توسط 2 on sibiya, ويرايش شده در 0.

من دوبار اين آزمايشو دادم البته فردا هم بايد برم يه آزمايش مخصوص ويروس شناسي که نمي دونم dna و اندازه بگيره
دفعه اول 13/8 cmv(lgg 2.5 , و cmv (igm 1.15
دفعه بعد 17/9 cmv(igg149 و cmv(igm 5.2

سلام
دوست عزیز! این ویروس یعنی ویروس سایتو مگال،نوعی هرپس DNA دار استو در همه جا یافت می شود. و متاسفانه به عنوان شایع ترین عفونت پره ناتال( دوران بارداری مادران ) شناخته شده است-البته خود بارداری آن مسبب آن نیست بلکه در غربالگری انجام شده برای تمام مادران این ویروس بیشتر یافت شده است بنابراین ارجح این بود که در آزمایشات پیش از بارداری این غربالگری برای شما انجام می شد-
انتقال ان هم : این ویروس در مایعان بدن وجود دارد و معمولاً از طریق تماس جنسی یا تماس نزدیک و طولانی مدت رخ می دهد. مثلاً کودکان تا 2-3 سالگی به راحتی می توانند این عفونت را از هم کسب کرده و به والدین خود منتقل کنند.
اغلب افراد مبتلا بدون علامت هستند اما برخی نیز علائمی نظیر افزایش لنفوسیتوزها، تب و لنادنوپاتی و ...پیدا می کنند.
در رابطه با درمان: متاسافنه هیچ درمان برای عفونت اولیه مادر و هیچ روشی برای درمان یا پیشگیری از ابتلا جنین تا به حال پیدا نکرده ایم.
اما دوست عزیزم تشخیص قطعی ابتلا شما توسط متخصص باید صورت گیرد. می دونم که می دونید در کنار تمام اینها امیدتون به خدا کار دیگری می کند....
از خدای بزرگ بهترین ها رو برای شما دوست عزیز خواستارم.
كارشناس مامايي فيروز

کارشناس مامايي جان اين آزمايشو قبل بارداري دادم
مي خوام بدونم با اين تفسير نبايد براي بارداري اقدام کنم، من 2 ماه اقدام کردم ولي نشده قبل جوابا بوده
ببخشيدا وقتتونو مي گيرم
وقتي مي ري مطب دکتر سر صبر به آدم جواب نمي دن فقط مي گن خانوم دوباره جواب آزتو بيار تا بهت بگم نمي دونم خيلي کلافم
ازتون خيلي ممنونم من هميشه سعي مي کنم به رضاي خدا راضي باشم

پس هنوز مامان نیستید؟وای خیالم رو راحت کردید دوست عزیز! باور کنید که هیچ زمان دوست ندارم خبر بدی به کسی بدهم و از تایپ کردن ک تک این کلمات عذاب می کشیدم. چراکه این ویروس در بارداری اصلاً آینده خوشی ندارد و امیدوار بودم که از من نپرسید چه خطری برای جنین دارد؟...
در هر حال خدا رو شکر که الان متوجه شدید. جای نگرانی هم نیست فقط تا زمانی که از متخصص مجوز بارداری نگرفته اید از بارداری پیشگیری کنید. این یک فرصت طلایی برای شما بوده که در این دوماه باردار نشده بودید.
كارشناس مامايي فيروز

مرسي پس خطرناکه چه خطراتي داره ؟ کارشناس عزيزم من خيلي اميدوار بودم اين ماه مامان بشم راستشو بخواين حالم بد گرفته چقدر طول مي کشه که از بدنم خارج بشه
بعد شما متخصص بيماريهاي ويروسي خوب مي شناسيد تو تهران که برم پيشش ؟؟ :(

سلام
این ویروس در بارداری در اغلب موارد به جنین منتقل شده و باعث ختم بارداری شده و در برخی موارد هم که بارداری ادامه می یابد به تولد نوزادی با ناهنجاری های بسیار می انجامد!
دوست عزیزم نبینم دیگه ناراحت باشید! قول بدهید که خوشحال باشید به واقع یکی از مصداقهایی که خودم به شخصه درک کردم خدا چه اتفاقات ناگواری رو بدون اینکه ما متوجه شویم از سرمان رد می کند همین مورد شما بود. پستی که خبر دادید هنوز باردار نیستید مثل پریدن از خوابی ناگوار خوشحالم کرد... (گاهی اتفاق بدی در خواب می بینیم و آرزو می کنیم که ای کاش خواب باشد و بعد از خواب می پریم و از اینکه خوب بوده خدا رو شکر می کنیم...) پس خوشحال باشید دوست عزیزم
برای نحوه درمان و طول مدت آن باید به متخصص مراجعه کنید دوست عزیزم سعی می کنم یک مشورت براتون در زمینه متخصص مربوط بگیرم و براتون پیغام خصوصی بگذارم.
كارشناس مامايي فيروز

ممنونم کارشناس جون
می دونی من تازه 5 دی رفتم تو سی سالگی برای همین می ترسم دیر بشه
ازتون خیلی ممنونم برای راهنماییتون دیروز دوباره آز خون سی ام وی دادم هفته دیگه هم میرم مربوط به وارینالو بدم
من منتظر شما برای معرفی یک متخصص هستم :lol: بازم مرسییییییییییییییییییییییییی

بازم من اومدم کارشناس جونم سلام
دوباره مزاحم شما :oops:
جوابمو گرفتم igg 1.2 و igm 0.2
اين طبيعيه ؟
مگه ميشه تو 3 ماه جواب آز انقدر فرق داشته باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ارسال پست

بازگشت به “آزمایش ، سونوگرافی و ...”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 6 مهمان