لطفا کمکم کنید

سلام خسته نباشید من تازه عضو شدم در حال جستجو بودم که بتونم جوابی برای سوالام پیدا کنم.من تازه 30ساله شدم سال گذشته در آبان ماه حامله شدم و به دلیل تشکیل نشدن قلب سقط کردم خیلی ناراحت کنند بود دکترم عوض کردم دکتر جدیدم زخم در من تشخیص داد و گفت باید فریز کنی که اینکاره انجام دادم بعد از گذشت 2 ماه گفت میتونی حامله شی و طبق برنامه ای که داداینکارو کردم لازمه که بگم دوره های پریود من 22 تا 24 روزست(آخرین پریودم 30 شهریور بوده ) اما در 25 روز یعنی در 23 مهر من ظاهرا پریود شدم به صورت لکه که تا روز6 هم همینجوری بود به دکتر مراجعه کردم سونو واژینال کرد گفت یه لخطه میبینم باید آزمایش تیتر بدی که دادم و مثبت بود با عدد 100 شیاف دادن بهم و سه روز دیگه مجددا تکرار کردم آزمایش که عددش 296 شد دکتر گفت یه ساک حاملگی خیلی کوچیک تشکیل شده یک هفته از شیاف استفاده کن بعد بیا دوباره تست از وقتی از شیاف استفاده میکنم دیگه لکه بینی ندارم خیلی تکررادرار دارم و همش احساس خستگی میکنم لطفا کمکم کنید آیا قرار مشکل ژارسالم دوباره تکرار شه ؟ خواهش میکنم کمک کنید .

دوست عزیز حسابی مبارک باشه.می دونم که بعد از یک اتفاق بد :((( چقدر نگرانی .ولی انرژی مثبت بده و همه چیز حکمتی دارد. منم سقط داشتم و الان هم باردارم.توکل به خدا و استفاده از نظرات کارشناس بسیار عالی این سایت.

سلام
دوست عزیز! تبریک می گم که مجدداً و به راحتی باردار شده اید وضعیت بارداری شما کاملاً رایج است و مورد نگران کنندهای وجود ندارد اصلاً هم به تکرار تجربه ی قبلی فکر نکنید چراکه افراد زیادی همانطور که می بینید یکبار سقط را تجربه می کنند و حالا بارداری سلامتی دارندو جنین شما بیش از هر چیز نیاز به آرامش روحی مادرش دارد.
مراقب خودتون باشید و مو به مو به توصیه های پزشکتان عمل کنید.
از نتیجه ی اقدامات بعدیتون مطلعم کنید دوست عزیزم
كارشناس مامايي فيروز

سلام .ممنون از دلگرمیتون من به دکتر مراجعه کردم و بعد از معاینه گفت ساک حاملگی هیچ تغییری نکرده و باید شیاف ها رو قطع کنی تا دفع بشه که به محظ قطع شیاف لکه بینی شروع شد اما هنوز دفع نشده خیلی دپرس هستم بسیار عصبی شدم و اینطوری بگم که خیلی ناامیدم و نمیدونم اصلا من میتونم بچه دار بشم یا نه چرا من اینقدر زود حامله میشم اما نتیجه این میشه دکترم جواب این سوال هارو به من نداد گفت دلایل مختلفی هست اما من فقط یه دلیل میخوام تا قانع شم خیلی ناراحتم و واقعا نمیدونم چیکار کنم لازم که بگم این دکتری که میرم یکی از بهترین دکترای شهر ماست

سلام
دوست عزیزم ! اگر فقط یک سقط در میان بود نایزی به علت یابی و پیگیری نبود اما با تکرار آن حتماً باید تحت نظر یک پزشک حاذق لااقل تاآنجا که از دست بر می آید علت یابی شود حتی اگر در این راه ناچار به مراجعه به پزشکی با وقت و حوصله ی بیشتری باشید...
و تا آن زمان اقدام به بارداری نکنید. برخی از علل سقط راجعه در لینک زیر آورده شده است:
http://www.firooz.com/modules.php?name= ... sc&start=0
در پناه خدا
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید دکتر به من یک سری آزمایشات کلی داده که امروز جوابشون گرفتم و هنوز نرفتم که به دکتر نشون بدم اما خودم کمی سرچ کردم خیلی نگران شدم آزمایش nan 1/160 طبق تحقیقی که کردم این جواب خوبی نیست cmv(igm جوابش negative اما cmv(igg جوابش 6.3 (clia) این جوابا چه معنی مید؟ کمک کنید

دوست عزیزم تایپی که کردید کمی در حالت قرار گیری پست نامرتب شده من متوجه نشدم IGG منفی بود یا IGM؟ و اینکه فقط همین cmv( ویروس سایتومگال) رو تایپ کردید یا تست بیماری دیگری هم هست؟
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مشکلات شایع در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 10 مهمان