شستشوی واژینال برای تعیین جنسیت

سلام
من روز 15 دوره هستم و از کیت استفاده کردم و دوره هایم 29 تا 30 روزه است و هنوز دو خط با هم همرنگ نشده(امروز خط پایین ظاهر شد ولی به پر رنگی بالایی نبود)
من در جاهایی خواندم برای نوزاد پسر باید در روز تخمک گذاری و دو روز قبل و بعد نزدیکی داشت و از محلول آب و جوش شیرین استفاده کرد و یک ساعت قبل از نزدیکی با دوش واژینال یا سرنگ 5 سی سی واژن رو با محلول یک قاشق چایخوری در یک لیوان آب شستشو داد
آیا شما این روش رو توصیه میکنید؟؟؟
اگر زودتر جواب دهید ممنون میشوم...

سلام مامانی
همانطور که پیش تر عرض کردم معمولا بارداری وقتی صورت می گیرد که در 2 روز قبل تخمک گذاری و روز تخمک گذاری نزدیکی رخ داده باشد. در نتیجه اگر کیت های تخمک گذاری را معتبر در نظر بگیریم، این 3 روز حدودا روزهای 15 ،16 و 17 ام محسوب می شود(صرفا برای سیکل جاری)
قبل از هر چیز در نظر داشته باشیم همیشه تقدیر و خواست خداوند ( که البته بهترین هاست!) حرف اول رو می زنه.
این رو هم بدونیم که دقت کیت های تخمک گذاری 100% نیست
بعد از ین مقدمات، گفته می شه که اگر لقاح در فاصله ی نزدیک تری نسبت به زمان تخمک گذاری صورت بگیره، در بقای کروموزوم y ( که عمر کوتاهی دارد)،احتمال نوزاد پسر بالاتر است. به عبارت دیگه اگر تخمک گذاری را روز 15 ام در نظز بگیریم ، باید نزدیکی در روز 15 ام و نه 2 روز قبل صورت گرفته باشد.
در مورد دوش واژینال اطلاعات خاصی ندارم.
با آرزوی بهترین ها.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 96 مهمان