leyla123 نوشته شده:با سلام و تشكر
من يك سال هست كه ازدواج كردم .در اين مدت جلوگيري طبيعي داشتيم. از شهريور ماه آزمايشات لازم براي بارداري رو انجام دادم.مهرماه روز 14 قاعدگي سونو انجام دادم تخمك نداشتم.كيستهاي ريزي هم داشتم.ماه آبان قرص لتروفم 10 تا مصرف كردم ،تخمك داشتم اما جرات نكردم قادام به بارداري كنم.ماه آذر دوباره لتروزول خوردم روزهاي 12و 13وقاعدگي به دليل تاسوعا عاشورا نزديكي نكردم اما 14 قاعدگي به بعد نزديكي داشتم ولي باز حامله نشدم.ماه دي از دوم قاعدگي شبي يك عدد لتروفم خوردم(تا 11 قاعدگي)
سه شنبه 12قاعدگي نزديكي داشتم اما يك ساعت بعد از نزديكي به حمام رفتم و بعدش نشسته لياس شستم. چهارشنبه 13 قاعدگي حرارت بدنم زياد بود(فكر ميكنم به علت تخمك گذاري بوده) روز 5شنبه 14 نزديكي داشتيم اما مطمئن نيستيم كه اسپرم ها با جهش وارد رحم شدند يا نه و روز شنبه هم نزديكي داشتيم كه فكر نميكنم ديگه تخمكي تا اين روز مونده باشه، خيلي استرس دارم. لحظه شماري ميكنم براي آزمايش بتا، خواهش ميكنم منو راهنمايي كنيد.
سلام
اولاً حمام و کارهایی که فرمودید (در 12 قاعدگی) کبلاً هیچ اختلالی در روند اقدام ایجاد نمی کند اسپرم اگر قرار باشید بالا برود در همان دقیقه ی اول می رود.برای روز 5 شنبه هم همینطور.
در حال حاضر هنوز تحت درمان هستید؟
كارشناس مامايي فيروز

AYESHEH نوشته شده:خسته نباشید
بعد از 6 روز از تمام کردن قرصم ال دی پریود شدم
ششم این ماه پریود شدم که خون زیادی داشتم تا شب که یه چیری بود یه طرفش لخته خون یه طرفش یه پوسته سفیدی بود خیلی ترسیدم میخواستم منو راهنمایی کنید این ایا کیسته یا دیواره رحم ؟ خطری داره یا نه بعد از اون خون من کمتر شده از روز سوم هم باید قرص لتروزل روزی دوتا بخورم تا 7 پریودم
کیست داشتم ماه قبل

درمورد دیواره رحمم میشه توضیح بدید

متشکرم از اینکه منو راهنمایی می کنید
سلام نه عزیزم کیست خودش تهلیل می ره نه اینکه دفه بشه و به این شکل این همان دیواره ی رحم است و نگران کننده نیست.
اما در مورد مصرف لتروزل و کیست : باید با سونوهای روتین مراقب تخمدانتون باشید که دچار تحریک بیش از حد و کیستهای بزرگ نشود
كارشناس مامايي فيروز

متشکرم
الان دو روزه قرص لتروزل میخورم که خونم قطع شده و لکه های چرکی دارم ایا بار کیسته یا بخاطر قرصه ناگفته نباشد ماه های فبل هم لکه دارم و فبل از ازدواحم تخمدانه پلی کیستیک داشتم که بعد از ازدواحم سقط داشتم که کورتاز کردم و کیستم رفع شد تا حالا که دوباره کیست دارم

Re: لتروزول

سلام
این طول سیکل خیلی غیر طبیعی ست و باید علت یابی و برطرف شود.
اگر در همین دو دوره ای که لتروزل مصرف کردید اینطور شدید با درمانگرتون در میان بگذارید که دارو را تغییر دهند مثلا اگر حساسیت به کلومیفن ندارید کلومیفن جایگزین شود.
پروژسترون یا .. مصرف نمی کنید؟
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان