سوال در مورد ای یو ای ,کارشناس جون

سلام کارشناس عزیز و مهربون یه سوال دارم
فرق ای یو ای با نزدیکی معمولی چیه ؟توهر دوتاش اسپرم وارد رحم میشه.
یه سوال دیگه هم دارم من فردا ای یو ای باید انجام بدم چند روز قبل نباید نزدیکی کرد .ما 24 ساعت قبل از ای یو ای نزدیکی داشتیم .حالا چی میشه یعنی فایده نداره .خواهشا راهنمایی کنید نگرانم :?

سلام دوست عزيزم!
زماني كه زنان pct (آزمايش پس از نزديکي) ضعيف يا تنگي شديد دهانه رحم يا اختلال موکوس دهانه رحم داشته باشند و يا مردان اختلال كيفيت اسپرم يا انزال رو به عقب و ... داشته باشند ديگر نزديكي به بارداري نمي انجامد و از اين روش به عنوان جايگزين استفاده مي شود.
48 ساعت منع نزديكي هم پيش از IUI توصيه مي شود. شماIUI رو انجام داديد درسته؟
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس جون
iui رو با کلی دردسر انجام دادیم .شوهرم باید نمونه میداد که هر کاری کردیم نمیشد .نزدیک بود که iui کنسل بشه که خدا خواست و بلاخره نمونه دادیم و آی یو آی انجام دادم .بهم شیاف پروژسترون داد برای 15 روز هر 12 ساعت .گفتند بعد از 15 روز ازمایش بارداری بدم ببینم باردار شدم یا نه .
این مشکل هایی که شما گفتید نداشتیم فقط کمی تنبلی تخمدان داشتم .یعنی این روش بهتر از نزدیکی معمولی جواب میده ؟؟
این شیاف چی کار میکنه ؟؟؟ضرری نداره برای 15 روز ؟؟
دعا کنید اگه خیر و صلاحه بشه .
خیلی خیلی از توجهتون ممنونم .

دوست عزیز ایشاا.. باردار شدی ونتیجه بخش بوده

شیافت ضرری نداره گلم ایشاا.. کارشناس دقیق تر برای شما توضیح میدن
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

shad نوشته شده:سلام کارشناس جون
iui رو با کلی دردسر انجام دادیم .شوهرم باید نمونه میداد که هر کاری کردیم نمیشد .نزدیک بود که iui کنسل بشه که خدا خواست و بلاخره نمونه دادیم و آی یو آی انجام دادم .بهم شیاف پروژسترون داد برای 15 روز هر 12 ساعت .گفتند بعد از 15 روز ازمایش بارداری بدم ببینم باردار شدم یا نه .
این مشکل هایی که شما گفتید نداشتیم فقط کمی تنبلی تخمدان داشتم .یعنی این روش بهتر از نزدیکی معمولی جواب میده ؟؟
این شیاف چی کار میکنه ؟؟؟ضرری نداره برای 15 روز ؟؟
دعا کنید اگه خیر و صلاحه بشه .
خیلی خیلی از توجهتون ممنونم .
سلام
خداروشكر كه موفق شديد! بله معلومه كه قابل مقايسه با احتمال بارداري در نزديكي عادي نيست.
گاهي اوايل بارداري مادران كمبود پروژسترون دارند كه باعث تهديد بارداري و لكه بيني و ... مي شود كه به عنوان كمك پيش از رخداد مشكل گاهي شياف پيشاپيش تجويز مي شود.
كارشناس مامايي فيروز

سلام
بعد از آی یو آی 17 روز چشم انتظاری کشیدم هر روز منتظر بودم که تموم بشه و روزها سریع تر بگذره ببینم بلاخره بعد 2 سال باردار میشم یا نه .ولی آی یو آی هم جواب نداد نمیدونم چرا نمیشه انقدر حالم گرفته است .گریه امونم نمیده .مثل اینکه هنوز وقتش نیست که خدا به ما بچه بده .وگر نه مثل این همه ادمهایی که راحت باردار میشند ما هم باردار میشدیم کسی نمونده که برام دعا نکرده باشه .دعای یه نفر هم در حق من اجابت نمیشه .؟؟؟؟
هر چی صلاحه تا خدا نخواد برگی از درخت نمیفته حتما الان وقتش نیست .خدایا راضیم به رضای تو .تو صلاح منو بهتر میدونی. کمکم کن. :cry:

سلام گلم توکل به خدا کن انشالاه به زودی زود حامله میشی و بارداری سالمی خواهی داشت همه دوستای فیروزه ای به فکرت هستن و با تمام وجود واست دعا میکنن نگران نباش خانمی دعا میکنم خدا بهت بچه سالم و صالحی عطا کنه به حق امام رضا و به زودی زود

سلام دوست عزیزم

امیدوارم حالت خوب باشه و به زودی زود به خواسته دلت برسی .میخوستم ازت بپرسم کل هزینه IUI چقدر شد و کجا انجام دادی؟

ازت ممنون می شم جواب بدی :wink:

سلام به همگی .
از کارشناس مهربون و دوستای گلم رز -امیدی و اوا ممنونم که بهم دلداری میدید و منو تنها نمیذارید.
توکل به خدا .
نمیدونید چه حالی دارم و چقدر پریشونم.فعلا این ماه باید خودم اقدام داشته باشم و ماه بعد دوباره برای آی یو آی برم .
اوا جون من تو کلینیک باروری امید انجام دادم و فقط ای یو ای 200تومان و امپول های قبلش هم 300 تومان شد .
امیدوارم همه به ارزوشون هر چه زودتر برسند.هر چی خیر و صلاحمونه .

دوست گلم شاد درک میکنم ایشاا.. موفق میشی ونتیجه میگیری باید استرس رو دور کردگلم که منبع تمام مشکلاته نگران نباش عزیزم موفق باشی
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

Re: سوال در مورد ای یو ای ,کارشناس جون لطفا جواب بدید

س.كارشناس عزيزمن دو ماه ونيم بيش اي يو اي داشتم كه دكترم كفت اكه جواب از منفي شد اي يو اي بعدي ميفته برا سه ماه ديكه يعني اينقدر فاصله لازمه :?:
آخرین ويرايش توسط 2 on رونيتا, ويرايش شده در 0.
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 33 مهمان