فرشته جون اینطوری که من توی تایپیکای دیگه خوندم خانم کارشناس گفته بایک لوله هم میشه باردار شد. ولی خانم کارشناس بهتر راهنمایی میکنن. امیدوارم که زود نتیجه بگیری.

0000 نوشته شده:خانم کارشناس ممنون از لطفتون.
من تا دیروز هم صبر کردم تماس که گرفتم گفت بیا مطب تا سونو کنم. من دوباره تست توی سرم خونم زدم و منفی بود پیش یک دکتر عمومی رفتم تا آمپول را بنویسه ولی ننوشتند نظر ایشون هم سونو بود از مطب که برگشتم بدون فکر کردن به چیزی یک قرص ال دی خوردم.شنیدم اگه دو روز قرص را بخوریم و ترک کنیم پری میشیم منم دیگه طاقت موندن تو این وضعیت را نداشتم نمیدونم کارم درست بود یا نه.
سلام عزیزم این کار درستی نیست ld تا وقتی که ذره ای شک به بارداری باشد نباید مصرف شود.
یا سونو دهید یا با آمپول پریود شوید . یا صبر کنید اما اقدام دیگری نکنید دوست عزیزم!
كارشناس مامايي فيروز

fareshteh نوشته شده:salam be karshenas mohtaram man do sal az ezdevajam migzare baraye bacheh dar shodan eghdam kardim ama nasah bad az azemayesh khodam va hamsaram motevajeh sodim yiki az lolehay rahemam baste ast va amal kardam baz nashod hamsaram moshkeli nadard mikham bedonam aya mitonam ba ye loleh rahem saleme digam be tor tabiei bachedar sham ta be hal faghat yek bar az daroye kelomifen estefadeh kardam va4 roz bad peir shodam dige hich daroei estefade nakarda shoghle hamsaram daryanavard hast 2 mah pishe ham nistim yek mah pishe hamim khahesh mikonam komakam konid ba tashakor
سلام
بله خیلی افراد با یک لوله هم باردار می شوند اما اگر خیلی بگذرد و بارداری رخ ندهد iui پیشنهاد می شود اما در هر حال احتمال بارداری طبیعی هم هست از روزهای تخمک گذاری تون مطلع باشید و در ایام خاص اقدام کنید تا نتیجه زودتر حاصل شود
كارشناس مامايي فيروز

کارشناس عزیز من دیروز با خوردن قرصها پریود شدم ولی ببخشید که راحت میگم چیزهای خیلی عجیب ازم خارج شد مثل پوست تازه کنده شده صورتی بود یه چیزی کمی برزگتر از ماش بهش چسبیده بود پوستها بزرگ بودن من حدس زدم کیست که دگتر گفته بود الان پاره شده. نمی دونم کارشناس جون به نظرتون چی بوده؟
کدوم احتمال بیشتره؟ آیا راهی برای فهمیدن این موضوع هست؟

اگه کیست باشه که خدارا شکر که پاره شد اگه هم جنین بوده بازم خدارا شکر که لااقل فهمیدم باردار میشم.

بعضی وقتها که صبر آدم لبریز میشه دست به کارهایی میزنه که وقتی ازش میگذره از اینکه اون اینکار را کرده باشه متعجب میشه. خدایا خواهش میکنم تو این لحظات هیچ بنده ات را تنها نگذار.
آخرین ويرايش توسط 1 on 0000, ويرايش شده در 0.

ببخشید یک سوال دیگه هم دارم
اگه فرض کنیم که باردار بودم و تموم شده برای ماههای دیگه مشکلی ایجاد میکنه؟ و بارداری بعدی با تاخیر اتفاق می افته؟

سلام عزیزم ،نه درد زیادی نداشتم. من همیشه موقع پریودی درد دارم البته تقریبا 8 ساعت بعد از شروع پری. ولی این دفعه روز قبلش زیرنافم درد زیاد گرفت ولی زیاد طول نکشید حدود 5 دقیقه.و دردهای همیشگی پریودی هم ندارم.

کارشناس محترم خواهش میکنم جواب بدین
می خواهم بدونم اگه احتمال داره که جنین بوده نرم عکس رنگی بگیرم چون حتما لوله هام سالم بودن که جنین تشکیل شده چون 7 ماه از اقدامم میگذره و 2 بار کلومفین خوردم. طبق گفته شما الان وقت عکس رنگی.
بی نهایت ممنوندارتان هستم.

سلام
نه عزیزم اصلاً از چنین داده هایی نمی شه حدث بارداری زد .خیلی اوقات دیواره رحم به اشکال مختلف ریزش می کنه درسته که با تاخیرتون احتمال بارداری زود هنگامی که برطرف هم شده هست اما تا وقتی یک بتای مثبت در آن زمان نداشته باشیم به هیچ وجه بارداری ثابت نمی شود.
خیلی ها باردار هم نیستند اما به اشکال مختلف ریزش دیواره رو تجربه می کنند.
تشخیص قطعی نمی شود گذاشت
كارشناس مامايي فيروز

خیلی ممنون خانم کارشناس کمک بزرگی بهم کردین. منم فکر نمیکنم که بچه بوده چون خیلی از زمان آخرین اقدام میگذشت اگه بود حتما تست نشون میداد.
من این ماه هم بدون دارو اقدام می کنم و اگه بازم نتیجه نگرفتم ماه بعد میرم برای عکس رنگی
از زحمماتتون بی نهایت سپاسگذارم
حضورتون باعث دلگرمی
هر کجا که هستید سالم و سربلند باشید.

خانم کارشناس نمی دونم چه اتفاقایی برای نام کابری من داره می افته من امروز تونستم آن بشم با کاربری جدیدی که ساختم تایپیک ساختم ولی اونا پیدا نمیکنم.لطفا این جا پاسخ بدید.
بعد از این اتفاقها من دکترم را عوض کردم که نظر ایشون را هم برای عکس رنگی بدونم ایشون برامی لتروفم نوشت و روزهای 10و11و12 تزریق آمپول گونالf . آمپولها گرون بودند من نخریدم.
من دو دوره من کلومفین خوردم و بدنم به آنها پاسخ داد و هر بار 2 تا فلیکون داشتم به نظر شما زیاد کردن دز دارو با توجه به اینکه دفعه پیش باعث کیست شد اشکالی نداره؟
دوم اینکه این آمپولها چی اند؟ اگه تزریق نکنم نتیجه نمی گیرم. میشه نظرتون را هم درباره تزریق بدونم
خیلی ممنون از وقتی که می گذارید.

زهره جان سلام فرمودی قرص خوردی که پریودبشی اگه پروژسترون خوردی واگه امکان بارداری روهم میدادی این قرص مانع ازسقط میشدپس نگران نباش خونریزی پریودهمیشه مثل هم نیست.ان شا..دوره بعدی اقدام کن وحتما نتیجه میگیری
آرزویـے بکن ...
گوش ـهاے خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه..
ارزویـے بکن ...
شاید کوچکترین معجزه اش بزرگترین آرزوے تو باشد

سلام اعظم جون من ld خوردم این قورص برای بارداری خطرناکه. ولی من تقریبا مطمئن بودم که باردار نیستم البته بعد از خوردن فهمیدم که نباید می خوردم. ان شالله خبر باردیمون را خیلی زود به هم می دیم.
مرسی عزیزم
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 30 مهمان