اگه امکانش هست جوابمو بدین کارشن

سلام کارشناس عزیزم.من توی پست دیگه ازتون سوال کردم لکه بینی در روز 27 میتونه ناشی از لانه گزینی باشه؟امروزم یه لکه قهوه ای دیگه دیدم من پریودهام همیشه منظم و 33 روزه است اگه لکه ناشی از لانه گزینی باشه چند روز طول میکشه؟ایا تا وقت پریودیم صبر کنم یا برم دکتر؟میترسم مشکلی باشه؟اخه همیشه چند ساعت بعد از لکه بینی پریود میشدم اما اینبار چند روز قبلشه.تورو خدا نظر شما برام خیلی مهمه اگه امکانش هست جوابمو بدین

اللهم لا تذرنی فردا و انت خیرالوارثین وحیدا وحشا فیقصر شکری من تفکری بل هب لی عاقبت صدق ذکورا و اناتا

جدی میگی عزیزم.آخه با حرف پری جون توی پست قبلی کلا ناامید شده بودم.خداکنه دامن ماهم سبز بشه ......خدایاااااااکمکککککککککک...........
اللهم لا تذرنی فردا و انت خیرالوارثین وحیدا وحشا فیقصر شکری من تفکری بل هب لی عاقبت صدق ذکورا و اناتا

یه مطلبی توی یه سایت خوندم گفتم واسه شما دوستای گلمم بزارم.آخه با خوندنش امیدوار شدم

Spotting يا لكه بيني خونريزي خفيفي(Light Bleeding) مي باشد كه معمولا شببه آن چيزي است كه ممكن است در شروع يا انتهاي پريود ديده شود.رنگ آن از صورتي تا قرمز و قهوه اي متفاوت است
*لكه بيني صورتي يا قهوه اي معمولا علامت خوبي است
لكه بيني در اوايل حاملگي بسيار شايع است و مهمترين علت آن افزايش در تغذيه خون سرويكس( دهانه رحم) است
همچنين رگهاي دهانه رحم ظريفتر از حالت طبيعي مي شوند. بنابراين ممكن است بعد از يك معاينه داخلي و يا بعد از نزديكي لكه بيني وجود داشته باشد.
اگر لکه بینی همراه با علایم دیگر مثل دل درد- کمر درد و... باشد و یا خونریزی روز به روز بیشتر شود نگران کننده است.

*25 درصد خانمها در اوايل حاملگي شكلهايي از خونريزي و لكه بيني را تجربه مي كنند
توجه:
لكه بيني و خونريزي در سه ماهه دوم و سوم معمولا نا ميمون هستند ولي در سه ما هه اول بسيار شايع و معمولا نرمال است

از علل ديگر لكه بيني:

كاشت تخم در ديواره رحم:

حدود 11 الي 12 روز بعد از لقاح (نزديك به زماني كه بايد پريود شويد) لكه بيني ظاهر مي شود كه 1 تا2 روز طول مي كشد. بسياري از مواقع فرد تصور مي كند كه شروع پريود است.

يكي ديگر از عل خونريزي نه لكه بيني خفيف سقط مي باشد. با اين وجود نيمي از خانمهايي كه خونريزي دارند حاملگي آنها منجر به سقط نمي شود

*سقط در هر زماني ار نبمه اول حاملگي مي تواند اتفاق بيفتد ولي معمولا در 12 هفته اول است كه بيشتر اين سقط ها را نمي توان جلوگيري كرد زيرا علت سقط مشكلات ژنتيكي و غير نرمال بودن جنين است

*سقط در 15 تا 20 درصد حاملگي ها اتفاق مي افتد

از علتهاي ديگر لكه بيني و خونريزي كه معمولا با درد همراه است حاملگي خارج رحم است (حاملگي در لوله فالوپ)
كه بسيار نادر است

عفونت هاي باكتريال و قارچي واژن نيز باعث ملتهب شدن دهانه رحم شده كه مستعد برايخونريزي ولكه بيني مي شود

*كندگي جفت و جفت سرراهي و زايمان زود رس از علل خونريزي در سه ماهه سوم است

•نکته:
لكه بيني در سه ماهه سوم نشان دهنده اين است كه دهانه رحم شروع به نرم شدن كرده است برای شروع زایمان.

در زماني كه لكه بيني داريد سعي كنيد:

1.از بلند كردن اشيا سنگين پرهيز كنيد
s.#.e.#.xual intercourse.2 را متوقف كنيد
3.اگر ورزش خاصي انجام مي دهيد متوقف كنيد
4. استراحت كنيد (هر چند تحقيقات نشان داده كه استراحت بيشتر از نظر روحي موثر است تا جلوگيري ازسقط)
موفق باشيد

آنا جون تورو خدا راستشو بگو واقعا لکه بینیه یا مارو سرکار گذاشتی؟
اگه لکه بینی باشه انشاءالله برا لانه گزینیه :D
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

سلام عزیزم.چرا سر کاری باشه؟ایشالله که همینطور باشه که شما میگین.ولی چشمم اب نمیخوره ببخشید ولی امروز ترشحم بیشتر و قهوه ای بود.اگه هم میخواد پری بیاد نمیدونم علت این لک بینی ها چیه.باید برم دکتر تا ببینم چه خبره.توروخدا برام دعا کنید خیلی فکرم مشغولو ناراحتم که میشه یا نمیشه.شبا خواب ندارم.......

انا جون ابنقدر به خودت استرس وارد نکن. یکم صبور باش.من ماه پیش روز 28 پری لک دیدم تا عصر ادامه داشت دیگه ندیدم فکر کردم از لانه گزینیه و خیلی استرس داشتم بعد از 5 روز که می خواستم برم آز بدم همون روز پری شدم. بی بی چک هم میذاشتم و منفی می شد. منم سابقه لکه بینی نداشتم. ولی از ته دل امیدوارم که از تو از لانه گزینی باشه
پس تنها راهش صبره میدونم خیلی سخته ولی امکان پذیره

مرسی دوست خوبم.بخدا اگه بدونی چقد حرفای خوب و افکار مثبت چقد توی روحیه ام تاثیر میزاره.کاش همه همیشه اینقدر انرژی مثبت بدن.ایشاالله به خواسته ی دلت برسی دوست گلم.میخوام کلا بی خیال بشم هرچه پیش آید خوش آید.توکلت علی الله...

آنا جون وافعا درکت می کنم ولی منم به همین نتیجه رسیدم که فقط باید صبر داشته باشی. به این فکر کن که اگه نی نی داشته باشی چقدر استرس براش بده.من مطمئنم که زود زود نی نی دار می شی عزیزم :lol:

یه دنیا از حرفای خوبت ممنونم.واقعا روحیه گرفتم.چقده تو خوبی عزیزم.واقعا احتیاج داشتم یه نفر این حرفاروبهم بگه.
آخرین ويرايش توسط 1 on ana74, ويرايش شده در 0.

Re: اگه امکانش هست جوابمو بدین کار

ana74 نوشته شده:سلام کارشناس عزیزم.من توی پست دیگه ازتون سوال کردم لکه بینی در روز 27 میتونه ناشی از لانه گزینی باشه؟امروزم یه لکه قهوه ای دیگه دیدم من پریودهام همیشه منظم و 33 روزه است اگه لکه ناشی از لانه گزینی باشه چند روز طول میکشه؟ایا تا وقت پریودیم صبر کنم یا برم دکتر؟میترسم مشکلی باشه؟اخه همیشه چند ساعت بعد از لکه بینی پریود میشدم اما اینبار چند روز قبلشه.تورو خدا نظر شما برام خیلی مهمه اگه امکانش هست جوابمو بدین
سلام آنا جان ! لکه بینی تون خیلی به لکه بینی لانه گزینی محتمل است .
نتیجه چه شد؟ پریود شدید یا ...؟
كارشناس مامايي فيروز

Re: اگه امکانش هست جوابمو بدین کارشناس عزیز خیلی نگرانم

سلام به همگی.
دوستان من همان زمانی که باید پریود میشدم لکه بینی داشتم .تا سه روز طول کشید دیگه فکر میکردم باردارم چون فقط تو این چند روز در حد لکه بود و زیاد نمی شد. متاسفانه بعد از سه روز خونریزی داشتم .الان اصلا نمیدونم چی کار کنم :(

Re: اگه امکانش هست جوابمو بدین کارشناس عزیز خیلی نگرانم

با سلام خدمت شما من ۳ ماهه تو اقدام بارداری هستم این ماه از ۱۴هم نزدیکی داشتیم و ۲۸ م باید پریود می شدم که نشدم دو روز از پریودیم گدشت و دچار ترشحات قهوه ای رنگ شدم تست هم دادم منفی بود دکتر واسم شیاف پروژسترون هم نوشته الان ۶ روزه استفاده می کنم تقریبا دوروزه لکه های خون و ترشح قهوه ای دارم به نظرتون حامله م
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 38 مهمان