احتمال بارداری بر اثر ریخته شدن م

سلام
من دوروز پیش با نامزدم رابطه داشتم بطوریکه فقط منی اون با واژنم تماس پیداکرد و فوری رفتم شستم. ضمنا دهانه رحمم بازو بسته نمیشد. و تحریک نشده بودم.فقط می ترسم بر اثر تماس منی با واژنم حامله شده باشم. ضمنا من روز 6 ام بو د که این کارو انجام دادم..ممنون میشم اگه زود جوابمو بدین واقعا نگرانم ممنون

میناجون برای اینکه مطمءن میشدی بهتربود میرفتی داروخونه وقرص اورژانسی میگرفتی میخوردی حالا ناراحت نباش چون استرس باعث تاخییرپریودی بعدیت میشه

سلام مینا جان نگران نباش
منو خیلی ازین بچه ها الان ماههاست که داریم اقدام میکنیم اما اتفاقی نیفتاده .ضمنا روز 6 شما تخمک گذاری نداری.پس استرس ممنوع :wink:
پرواز را به خاطر بسپار ..................پرنده مردنی است...........

mamijojo نوشته شده:سلام مینا جان نگران نباش
منو خیلی ازین بچه ها الان ماههاست که داریم اقدام میکنیم اما اتفاقی نیفتاده .ضمنا روز 6 شما تخمک گذاری نداری.پس استرس ممنوع :wink:
واقعا ممنونم که راهنماییم کردین. البته بعد از گذشت 47 ساعت از رابطه دوتا اچ دی باهم خوردم و 12 ساعت دیگه میخورم دوتا دیگه. امیدوارم اثر کنه.بازم ممنون

سلام.... اول چند نكته...براي بارداري احتياج به تحريك يا ارضاي خانم اصلانيست....ضمنا قرص اچ دي يا ال دي رو به اين صورت درطول سال بيشترازيكي دوبارنميشه خورد اينو گفتم كه براي بعد فكراتو بكني و بفكر يك راه پيشگيري باشي...
ضمنا سرعت اسپرم خيلي بالاست ميتونه از بيرون خودش رو سريع به واژن برسونه و ازاونجا هم به رحم و لوله هات...
دوم اينكه نميخوام نگران شي منم تو دوران عقدم ازاين استرسها داشتم ولي بعضيا دير باردار ميشن ولي بعضيا بدنشون فوق العاده اماده براي بارداريه...پس بايد هميشه احتياط كنيم :wink:

maryam2662 نوشته شده:سلام.... اول چند نكته...براي بارداري احتياج به تحريك يا ارضاي خانم اصلانيست....ضمنا قرص اچ دي يا ال دي رو به اين صورت درطول سال بيشترازيكي دوبارنميشه خورد اينو گفتم كه براي بعد فكراتو بكني و بفكر يك راه پيشگيري باشي...
ضمنا سرعت اسپرم خيلي بالاست ميتونه از بيرون خودش رو سريع به واژن برسونه و ازاونجا هم به رحم و لوله هات...
دوم اينكه نميخوام نگران شي منم تو دوران عقدم ازاين استرسها داشتم ولي بعضيا دير باردار ميشن ولي بعضيا بدنشون فوق العاده اماده براي بارداريه...پس بايد هميشه احتياط كنيم :wink:
ممنون مریم جان از راهنماییت. ضمنا بگم که من پرده بکارت دارم هنوز
وبه محض اینکه منی از پشت یعنی مقعد تماس پیدا کرد با واژنم فوری رفتم وشستم و احساس هم کردم که واژنم اصلا باز نیست چون تجریک نشده بودم. به نظرت در روز 6 ام پریودی وبا این توصیفات که چند ثانیه هم طول نککشید که زود خودمو شستم بازم احتمال بارداری هست؟

سلام گلم توروز 6ام پریودی احتمال بارداری خیلی ضعیفه ولی غیر ممکن نیست.
اگه اسپرم شوهرت خیلی قوی باشه سریع میتونه خودشو بالا بکشونه ولی ایجاد بارداری منوط به وجود تخمک هست که احتمال وجودش خیلی کمه .نگران نباش ایشاالله که اتفاقی نیفتاده عزیزم.
اگه بتونی روز تخمکگذاریتو متوجه شی دیگه توماههای بعد اینقدر اضطراب پیدا نمیکنی. اگه دوره های پریتو مینوشتی شاید میتونستم بیشتر کمکت کنم. :)
الهی مرا به حال خود رها مکن یا حی یا قیوم...........

amirhosein نوشته شده:سلام گلم توروز 6ام پریودی احتمال بارداری خیلی ضعیفه ولی غیر ممکن نیست.
اگه اسپرم شوهرت خیلی قوی باشه سریع میتونه خودشو بالا بکشونه ولی ایجاد بارداری منوط به وجود تخمک هست که احتمال وجودش خیلی کمه .نگران نباش ایشاالله که اتفاقی نیفتاده عزیزم.
اگه بتونی روز تخمکگذاریتو متوجه شی دیگه توماههای بعد اینقدر اضطراب پیدا نمیکنی. اگه دوره های پریتو مینوشتی شاید میتونستم بیشتر کمکت کنم. :)
سلام ممنون از راهنماییتون. من معمولا 20 ام هر ماه پریود میشم. ضمنا بعد از 47 ساعت دوتا اچ دی خوردم وبعد از دوازده ساعت هم دوتای دیگه.

mina30 نوشته شده:
maryam2662 نوشته شده:سلام.... اول چند نكته...براي بارداري احتياج به تحريك يا ارضاي خانم اصلانيست....ضمنا قرص اچ دي يا ال دي رو به اين صورت درطول سال بيشترازيكي دوبارنميشه خورد اينو گفتم كه براي بعد فكراتو بكني و بفكر يك راه پيشگيري باشي...
ممنون مریم جان از راهنماییت. ضمنا بگم که من پرده بکارت دارم هنوز
وبه محض اینکه منی از پشت یعنی مقعد تماس پیدا کرد با واژنم فوری رفتم وشستم و احساس هم کردم که واژنم اصلا باز نیست چون تجریک نشده بودم. به نظرت در روز 6 ام پریودی وبا این توصیفات که چند ثانیه هم طول نککشید که زود خودمو شستم بازم احتمال بارداری هست؟

سلام عزيزم...ببخشيد رك جواب ميدم عزيزم...ولي منم پرده ارتجاعي دارم و الانم باردارم...احتمال بارداري شما خيلي كمه ولي باز هم بايد مراعات كني چون شرايط باردار شدن رو نداري هنوز...ضمنا واژنت باز نيست يعني چي عزيزم...واژن هميشه بازه...!!!
اگه درروز ششم پريودي بودي اگه دوره هات 28 روزه است احتمالش كمه ولي اگه 6روز بعد پاك شدن منظورته كه احتمال تخمك گذاري ميره
نترس...اينا رو گفتم كه بعضي فكرايي كه تو ذهنت بود اشتباهه و گول حرفاي بقيه ر و نخوري كه چون دخترهستي باردار نميشي....يا چون تحريك نشدي واژنت بسته است :lol:
موفق باشي

خیلی ممنون از شما. روز 6 ام پریودیم بوده. ضمنا من دوره هام 30 روزه است اکثرا.منظور از باز بودن یا نبودن واژنم این بود که دهانه رحمم بازوبسته نمیشد بر اثر تحریک .تا اگر هم اسپرم نفوذ کنه مکش بده به بالا. در حالت کاملا عادی بودم ودهانه رحمم هم منقبض بود و فوری رفتم شستم. بازم ممنون ازتون.
ارادتمند شما

دوستان لطفا راهنمایی کنین . من بعد از 47 ساعت از تماس منی با دهانه رحمم دوتا اچ دی خوردم وراس دوازده ساعت بعد هم دوتا دیگه خوردم یعنی هنوز 72 ساعت نشده بود ایا اثر گذار هستن قرصها؟دارم از استرس می میرم لطفا کمکم کنین ممنون.
ارادتمند شما

سلام
میناجان! شما روش اورژانس رو درست اجرا کردید دیگر نگران نباشید.
ممکن است پریودتون کمی عقب یا جلو بیافتد یا الگوی خونریزی و لکه بینی اش فرق کند اگر اینطور شد بدانید عوارض قرص است و نگران نباشید.
اما فراموش نکنید روش پیشگیری دیگری را هم حتماً سریع اتخاذ کنید. چراکه روشی که شرح دادید اگر قرص اورژآنس نخورده بودید احتمال بارداری داشت.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Bing [Bot] و 18 مهمان