بتای پایین

سلام میشه جواب منو زود بدین خیلی نگرانم
من قبلا هم باهاتون مکاتبه داشتم من جمعه 5 آبان باید پریود میشدم که نشدم شنبه رفتم آز دادم بتام 38 بود دوباره سشنبه 9 آبان تکرار کردم شده بود 52 این چه علامتی میتونه باشه میشه راهنماییم کنید ممنونم

سلام عزیزم شما بارداری و این بتا نشون میده که در مراحل اولیه بارداری به سر میبری بهتره خونسردی خود را حفظ کنی و ازین دوران لذت ببری اما اگر 1 هفته صبر کنی و دوباره از مایش بدهی خیلی بهتره چون این طور یمتوجه میشی که بتا بالاتر رفته یا نه البته ازمایش دوم شما نشون میدهد که بتا بالا رفته اما برای محکم کاری حتما هفته دیگه از بده.
امیدوارم بارداری بیخطری رو پشت سر بذاری.
در ناامیدی بسی امید هست

Re: بتای پایین

arezu نوشته شده:سلام میشه جواب منو زود بدین خیلی نگرانم
من قبلا هم باهاتون مکاتبه داشتم من جمعه 5 آبان باید پریود میشدم که نشدم شنبه رفتم آز دادم بتام 38 بود دوباره سشنبه 9 آبان تکرار کردم شده بود 52 این چه علامتی میتونه باشه میشه راهنماییم کنید ممنونم
سلام بتای شما مثبت است اما در یک بارداری طبیعی در عرض 72 ساعت باید بتا دوبرابر شود اما در آزمایش شما کمتر بالا رفته است.اما تا وقتی تستهای تشخیصی تکرار نشوند؛ نباید تشخیص بگذاریم یا نگران باشیم.
دوست عزیزم از نظر من بهتر است به درمانگرتون مراجعه کنید و یک آزمایش بتای دیگر(در یک آزمایشگاه با دقت) و در صورت توصیه درمانگرتون یک سونو داشته باشید.
منتظر هستم تا از وضعیتتون مطلعم کنید
كارشناس مامايي فيروز

سلام
ممنون از جواب
من دیروز دکتر بودم بهم آزمایش داد امروز رفتم رویان وآز دادم متاسفانه بتام شده بود 35 دکتر نگران خارج رحمی بود که گفت وقتی بتات داره میاد پایین جای نگرانی نیست حالا یکشنبه باید هم آزمایش بدم هم سونو دارم
میشه بگی چند روز بعدش من دوباره پریود میشم ؟ممنونم

سلام
من جمعه پریود شدم و این نشون میده که خداروشکر بدنم داره روال طبیعیه خودشو طی میکنه
1 دنیا بابت اینکه جواب سوالاتمو دادین ممنونم
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 39 مهمان