با آزمایش PCT مشخص می شود که 10-16 ساعت بعد از نزدیکی یک نمونه از موکوس سرویکس تهیه میشود و وجود 10 اسپرم یا بیشتر طبیعی در نظر گرفته می شود
روشـي كه امـروزه كاربـرد فراواني درآزمايشـگاه‌ها و مـراكـز درمان نابارروي دارد، تست MAR و يا اصلاح شده آن، SpermMar مي‌باشد. روش‌هاي تشخيصي كه براساس آگلوتيناسيون و فلوكولاسيون بنا شده‌اند
كارشناس مامايي فيروز

شما یک فرشته اید که اینقدر واسه ما وقت میزارید!پس قبل از نزدیکی معلوم نمی شه؟من شنیدم تو منی آقایون هم هست و اونا هم باید آزمایش شن درسته؟برای تشخیصش باید نزدیکی با ریختن منی تو رحمم همراه باشه؟

دوست عزیز به طور توام هم باید روی منی آزمایش شود و هم روی نمونه خون زن !
ابتدا درمان با کورتیکواستروئید ها شروع می شود مانند پردنیزولونن در یک دوره 3-6 ماهه که به خانم تجویز میشود ! اگر درمان طبی فوق شکست خورد IUI مورد استفاده قرار می گیرد !
كارشناس مامايي فيروز

مرسیوپس دارو در مورد زنه؟اگه مرد این آنتی بادیو داشت درمان دارویی داره؟اصلا درصد داشتن این انتی بادی تو زن و مرد چقدره؟من شنیدم افراد کمی دارای این مشکلن و در مورد مردا مرداییکه بیضه شون آسیب دیده و ناهنجاغری بیضه دارن این مشکلو دارن.با تشکر

امکان داه الان آزمایش بدیم و این آنتی بادیو نداشته باشیم ولی قبلا تو بدنمون بوده یا بعدا تولید شه؟یعنی آیا فرد این آنتی بادیو همیشه داره یا موقتیه؟درصد شیوع این آنتی بادی چقدره؟

دوست عزیز مگر برای شما تشخیص آنتی بادی انتی اسپرم مطرح شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟شما که گفتید نازایی بدون توجیه را تشخیص داده اند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( :( :( :( :( :( :(
كارشناس مامايي فيروز

سلام.بله عزیزم ولی به خاطر استرسی که دارم به همه جوانبش فکر می کنم.آخه ماه بعد می خواستم تست آنتی بادی آنتی اسپرمو بدم و می خواستم اگه جوابش منفی بود خیالم راحت شه که تا به حال نداشتمش و از این به بعدم به وجود نمیاد.لطف می کنی اگه جوابمو بدی گلم.در ضمن شما فرمودید که یکی از حالات ناباروی بی علت همین انتی اکسیدانه.

دوست عزیز اینقدر خود را اذیت نکنید الان دیگر تمام علل نازایی درمان دارند !
اگر تا کنون آزمایش داده اید و منفی بوده باز هم منفی خواهد بود ! :wink:
كارشناس مامايي فيروز

سلام.به خدا دست خودم نیست.خیلی ممنونم از صبر و تحملتون.اینکه گفتین تمام علل ناباروری دران دارند خیلی خیلی خیالم راحت شد.من فقط احتیاج دارم حرفای مثبت بشنوم تا ترسم بریزه!!!!ببخشید خستتون کردم. :oops:
پس یعنی خیالم راحت باشه که اگه مشکلات بزرگ و اصلی نداشته باشم می تونم حتما مامان شم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :oops:

دوست گلم :wink: :wink: من هیچ وقت از خواندن درد دل های شما خسته نمی شم ! :) :) :)
بله گلم خیلت راحت باشه که شما هم می تونید مثل خیلی از خانم های دیگه صاحب یه نی نی توپولی بشید !
من منتظر خبر ما مان شدنت هستم دوست عزیزم .........
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “آزمایش ، سونوگرافی و ...”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google [Bot] و 27 مهمان