عفونت طولانی ممکنه چسبندگی ایجادکنه .تعدادی از اسپرمها هم دراثرتغییر phواژن که بعلت عفونت هست ازبین میره
الهی مرا به حال خود رها مکن یا حی یا قیوم...........

Re: بارداری

saba909 نوشته شده:ممنون بله از داروها وآمپول های کمک باروری استفاده میکنم. آیا عفونت ادرار و دستگاه تناسلی نقشی داره در باردار نشدن؟؟ سوزنی بودن دهانه رحم چطور؟؟
مشکلات گردن رحم مي تواند سبب ناباروري شود كه از آن جمله مي توان به مشكلات مربوط به ساختمان بدن، عفونت هاي گردن و رحم و يا كيفيت نامناسب ترشحات رحم اشاره كرد.
البته هر مشکلی در دهانه ی رحم و نیز هر عفونتی قادر به ایجاد مشکل جدی نیستند اما به طور کل عفونت ها پیش ازاقدام به بارداری باید برطرف شوند چراکه اگر سد راه بارداری هم نشود ممکن است انواعی از آنها سلامت بارداری و جنین را به خدشه بیاندازند.
كارشناس مامايي فيروز

مبارک باشه خانمی :wink: :wink: :wink:
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

سلام صبا جان مبارک باشه خانومی:D . انشالله بارداری راحتی داشته باشی.مواظبه خودت باش.
واسه من هم دعا کن :)
زندگی با همه ناملایمات اش دوست داشتنی است چون هدیه ای از جانب پروردگار است ...

صباجون ورودتو بدنیای مامانای فیروزه ای تبریک میگم مبارکت باشه گلم.چند وقت تواقدام بودی و چی مصرف کردی؟علائم قبل بارداریو فرق اون با قبل پریتوبرامون بنویس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مرسی گلم
الهی مرا به حال خود رها مکن یا حی یا قیوم...........

سلام عزیزم مبارکت باشه چقد وقتی خبر بارداری کسایی رو که مدتیه منتظر نی نی هستند رو میشنوم خوشحال میشم انگار خودم باردار شدم. ایشالله بارداری موفقی داشته باشی و نینی ت سالم دنیا بیاد .عزیزم منم میخوام از مدت اقدام و نوع درمانت بدونم اگه اشکالی نداره.چه قرصی خوردی و بعد چند ماه باردار شدی؟
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 33 مهمان