مبارکه ملیسا جون
نمی دونی تو این ماه مبارک رمضان چقدر برای شما منتظران دعا کردم .
انشاله مامان بعدی ونوس گلم و الاله و بهار و هنگامه باشند.
ببخشید یادم رفت نگین و الهام صادقی جون رو بگم.
در ناامیدی بسی امید هست

ملیساجون از ته دل بهت تبریک میگم مبارکههههههههههههههههههههههههههههههههه
اصلا باورم نمیشه اخه خیلی ناامیدبودی چندروزعقب انداختی؟
فکرمیکنم شب قدر حاجتت روگرفتی :lol:
الهی مرا به حال خود رها مکن یا حی یا قیوم...........

سلام ملیسا جون
مبارک باشه.
من واسه شما الاله جون و سوگل و هنگامه جون مخصوص دعا کردم.
پیروزی یعنی: توانایی رفتن از یک شکست به شکستی دیگر، بدون از دست دادن اشتیاق...

Melissa نوشته شده:سلام دوستای نازم.. من مامان شدم.. امروز ب ب چ گذاشتم مثبت شد رفتم با هزار استرس از بتا بتام 200 بود گفتن مثبته.. نمیدونید چه حالی داشتم......... برای همتون همون لحظه دعا کردم..
سلام
مبارک باشه ملیساجان! خیلی خوشحال شدم براتون! بالاخره موفق شدید :wink:
از اقدامتتون (سونو ... )مطلعمون کنید عزیزم!
مراقب خودتون باشید و اگر از من می شنوید تا زمانی که ضربان قلب جنین رو نشنیده اید به اقوام خبر ندهید... البته این صرفاً یک توصیه دوستانه است
كارشناس مامايي فيروز

گارجون پس من چی؟چون دومی رو میخوام دعا نمیکنی؟خدایا به همه اونایی که نی نی نرن یه دونه سالم وصالحشوبده
امییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییین
الهی مرا به حال خود رها مکن یا حی یا قیوم...........

amirhosein نوشته شده:گارجون پس من چی؟چون دومی رو میخوام دعا نمیکنی؟خدایا به همه اونایی که نی نی نرن یه دونه سالم وصالحشوبده
امییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییین
سلام
من اول واسه همه فیروزییها دعا کردم بعدش واسه اون چند نفر مخصوص. البته من شما تو خاطرم نبودید وگرنه حتما یه دعای مخصوصم واسه شما میکردم.
ولی تعریف از خود نباشه من دعاهام زود میگیره .
مثلا یه بار معلمم که خیلی وقت بود ازدواج کرده بود دعا کردم. اخه یه بار بچه دار شده بود بچه ش توی یک ماهگی مرده بود. منم از خدا خواستم بهش بچه بده.باور نمیکنید 16 روز بعد گفتن باید به فکر یه دبیر دیگه باشیم!
یا معلم حرفه راهنماییم. ازش بدم میومد ولی ادم خوبی بود. دعا کردم خدا بهش بچه دوم بده (اخه خودش یه بچه داشت). اونم وسط سال رفت منم کیف کردم.
حالا ایشالا خدا به شما هم بچه دوم بده.
پیروزی یعنی: توانایی رفتن از یک شکست به شکستی دیگر، بدون از دست دادن اشتیاق...

سلام به خانم دکتر عزیزو مهربونم و سلام به همه ی دوستای خوب و ناز فیروزه ایم.. من واسه همتون دعای مخصوص کردم..
ممنونم از تبریکهای قشنگترین و امیدوارم همگی به زودی به حاجت دلشون برسن..
خانم کارشناس گلم من و همسرم همون روز اول از شدت خوشحالی به همه خبر دادیم..
یعنی کار بدی کردیم!! یعنی خدایی نکرده احتمال داره اتفاقی بیوفته!! خیلی نگران شدم خانم کارشناس!! چون همه دیگه خبر دارن.. امروز هم رفتم دکتر بدون سونو و فقط با معلوماتی که در اختیارش گذاشتم گفتن 3 هفتمه و احتمالا اردیبهشت زایمان دارم.. خانم کارشناس میترسم یعنی اشتباه کردم به همه گفتم!!!!!!!!! :(
یا امام رضا..
تو که آخر گره رو وا میکنی!
پس چرا امروز و فردا میکنی!

سلام ملیسا جونم تبریک میگم عزیزم تو ماه رمضون نمیدونی چقدر واست دعا کردم البته واسه همه دعا کردم
خیلی مواظب خودت باش کلی ذوق زده شدم واست
باور من اینست...
که تو هر آه مرا میشنوی

سلام ملیسا جونم تبریک میگم عزیزم تو ماه رمضون نمیدونی چقدر واست دعا کردم البته واسه همه دعا کردم
خیلی مواظب خودت باش کلی ذوق زده شدم واست
باور من اینست...
که تو هر آه مرا میشنوی
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google [Bot] و 11 مهمان