مریم خانمی
تبریک....................
مراقب خودت باش
برا بقیه دعا کن
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

سلام مریم عزیزم
منم از صمیم قلب بهت تبریک میگم. خیلی خیلی خیلی خوشحال شدم ایشالله که بارداری سالمی رو پشت سر بذاری و نی نی نازتو سالم در آغوش بگیری. الهی آمین
به امید مادر شدن بقیه فیروزه ای ها :wink:
بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.

سلام
مریم جان! خدارو شکر!واقعاً خوشحالم کردید چیزی جز شکر خدا و تبریک بسیار ندارم که بگم.
خیلی تبریک می گم عزیزم خیلی مراقب خودتون و نینی باشید. توکل، صدقه و رعایت موارد لازم یادتون نره! فولیک اسید فراموش نشه! برخی رژ لب ها سرب دارن و اصلاً نباید ضمن مصرف توسط مادر بلعیده شوند.همینطور هوای آلوده ی شهرمون. آزمایشات کامل هم فراموش نشه.دارو های شیمیایی و گیاهی هم (گل گاو زبان و...) کلاً ممنوع.
خلاصه مراقب خودتون باشید مریم جان!
كارشناس مامايي فيروز

سلام مریم جون
بارداری مبارک
خوشحالم که یکی یکی بچه های فیروز دارن به ارزوهاشون می رسند و یکی پس از دیگری مادر می شوند.
انشااله به زودی ونوس،آلاله ،هنگامه،شیناز،ملیسا،بهار،شفق،طاها،مینا ،نگین،آلما،هستی دنیا،فاطمه،الهام صادقی،شادی،سمیه،زویا،و بقیه بچه های فیروزی که من نمی شناسمشون هر چه زودتر باردار بشوند.
در ناامیدی بسی امید هست

مریم جونم خیلی مبارکه چیزی جز تبریک ندارم بگم خیلی خوشحالم.. خیلی تبریک صمیمانه منم بپذیر..
تورو به خدا واسه ما هم دعا کن....
:cry:
یا امام رضا..
تو که آخر گره رو وا میکنی!
پس چرا امروز و فردا میکنی!

Re: مريممممممممممممممممممم جونم خيلي مباركه

nozadi.ir نوشته شده:ان شالله که پاقدمش زندگی شما را شیرین تر از قبل کنه به فروشگاه سیسمونی ما هم سر بزنید
مبارک شده سه سال پیش :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 19 مهمان