حاملگی‌ بعد از سقط

سلام به همهٔ عزیزان ممنون میشم جواب منو بدید

من تا حالا ۲ بار سقط داشتم اولی‌ هفتهٔ ۵ و دومی‌ در هفته ۲۰ که دلیلشو نفهمیدن چی‌ بوده و بچه هم سالم بوده الان ۳ ماه از سقط دوم می‌گذره و در ضمن هر ۲ حاملگی‌ با کلومید بوده چون من تنبلی تخمدان دارم و با قرص پروژسترون پرید میشم الان می‌خوام برا حاملگی‌ اقدام کنم و ۱۷ روز پیش پرید شدم ولی‌ اقدامی نکردم و گذاشتم برای ماه دیگه می‌خواستم بدونم اگر من الان قرص بخورم و فاصلهٔ ۲ پریود ۳ هفته باشه آیا اشکالی‌ نداره یا باید حتما ۱ ماه فاصله باشه بین پریدها؟ تو را به خدا جوابمو بدید من ایران زندگی‌ نمیکنم و اینجا هم خیلی‌ دکتر گرونه از کارشناس محترم تقاضا می‌کنم به من کمک کنند مرسی‌ از لطف همگی‌،برام دعا کنید خدا یه نینی سالم به من بده

سلام رها جان عزیز.
متاسفم برای سقط هایی که داشتی واقعا سخته .من خودم سه بار سقط داشتم اولی در هشت هفتگی و دومی و سومی در چهار هفتگی .که من هم اتفاقا با قرص کلومید باردار شده بودم.الان که دوباره اقدام کردم به یه مرکز ناباروری در تهران می روم آنجا کلی آزمایش از من گرفتند .هم اینکه متوجه شدم کم خونی شدید ناشی از فقر آهن دارم و هم اینکه کم کاری تیرویید.که اینها منجر به سقط میشوند.الان قراره عمل میکرو انجام بدهم و قبل از انتقال جنین روی آنها نیز آزمایش بدهند که هر کدام از جنین ها سالم هستند انتقال بدهند.
عزیزم خواهشا تحت نظر یه متخصص خوب برای سومین بار اقدام کن که دیگه خدا نکرده اتفاق بدی نیوفته.

Re: حاملگی‌ بعد از سقط

RAHA58 نوشته شده:سلام به همهٔ عزیزان ممنون میشم جواب منو بدید

من تا حالا ۲ بار سقط داشتم اولی‌ هفتهٔ ۵ و دومی‌ در هفته ۲۰ که دلیلشو نفهمیدن چی‌ بوده و بچه هم سالم بوده الان ۳ ماه از سقط دوم می‌گذره و در ضمن هر ۲ حاملگی‌ با کلومید بوده چون من تنبلی تخمدان دارم و با قرص پروژسترون پرید میشم الان می‌خوام برا حاملگی‌ اقدام کنم و ۱۷ روز پیش پرید شدم ولی‌ اقدامی نکردم و گذاشتم برای ماه دیگه می‌خواستم بدونم اگر من الان قرص بخورم و فاصلهٔ ۲ پریود ۳ هفته باشه آیا اشکالی‌ نداره یا باید حتما ۱ ماه فاصله باشه بین پریدها؟ تو را به خدا جوابمو بدید من ایران زندگی‌ نمیکنم و اینجا هم خیلی‌ دکتر گرونه از کارشناس محترم تقاضا می‌کنم به من کمک کنند مرسی‌ از لطف همگی‌،برام دعا کنید خدا یه نینی سالم به من بده
سلام
عزیزم امیدوارم به زودی بارداری سلامت و خوشی داشته باشید.
ممکنه بی نظمی بیشتر بشه. سر موعد مصرف کنید.چون سقط هاتون هم دوبار بوده حتماً لااقل یک مراجعه به متخصص خوبی داشته باشید و آزمایشاتی جهت علت یابی انجام دهید که اگر مشکلی هست قبل از بارداری آیندتون حل بشه عزیزم
كارشناس مامايي فيروز

سلام.من دو ماه پیش سقط داشتم در سه هفتگی.الان میخوام باردار بشم.نمیدونم که آیا باید حتما بعد سه ماه باردار شد؟و اگه قبل از سه ماه باردار بشیم چه اتفاقی می افته؟خیلی میترسم :cry:

سونیا منم در مرداد ماه سقط داشتم عجله ات چیه عزیزم ؟بذار سه ماه بگذره کامل دفع کردی؟یا کورتاژ انجام دادی؟ دکتر به من گفته بعد سه ماه اقدام کنم من کامل دفع نشد وکورتاژ انجام دادم چون دکترم گفت رحم باید دوباره آمادگی پیدا کنه دوست عزیزعجله نکن بذار یه سه ماه بگذره اینجوری خیلی بهتره البته این نظر بنده بود موفق باشی
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

soniya نوشته شده:سلام.من دو ماه پیش سقط داشتم در سه هفتگی.الان میخوام باردار بشم.نمیدونم که آیا باید حتما بعد سه ماه باردار شد؟و اگه قبل از سه ماه باردار بشیم چه اتفاقی می افته؟خیلی میترسم :cry:
سلام سونیا جان!
رحم به سایز و توان اولیه بر نمی گردد وممکن است نتواند بارداری را تحمل کند یا به راحتی پیش ببرد. و بدیهی ست برخورد با نمونه های استثنائی که در کمتر 3 سیکل اقدام کرده اند و بارداری نرمالی هم داشته اند این اطمینان را به ما نمیدهد که حتی به 1 تفر توصیه اقدام زیر 3 را بکنیم.
كارشناس مامايي فيروز

با سلام.
من 25سالمه و ازدماجم غریبه بوده.بچه اولم تا مشکل سی پی و سوراخ قلب متولد شد.ناگفته نماند که در ماه 5بارداری ابله مرغان گرفتم.علتش مشکلش دقیق معلوم نشد ولی یک عده به ابله نسبتش دادن.چون شوهرم فکر میکرد همه بچه هام مریض دنیا میان دیگه با حامله شدنم شدید مخالفت کرد ولی من افسردگی شدید گرفته بودم با این حالی که همه دکترا گفتن بر دومی ریسک نکن باز حامله شدم.ولی متاسفانه از هفته 6به بعد رشد نکرد و دکتر گفت ناهنجاری داره و سقط شد.بدتر شدم.تصمیم گرفتم
ازمایش زنتیک
بدم.ایا اگر مشکلمون زنتیک بود درمان داره یا تا اخر عمرم باید قید بچه سالمو بزنم.لطفا راهنماییم کنین

سلام
دوست عزیز! شما باید به مرکزی که سقطهای راجعه را علت یابی می کنند مراجعه کنید درسته که مشکلتون سقط راجعه نیست اما در پیگیری ژنتیکی توصیه لازم را دارند
كارشناس مامايي فيروز

سلام فاطیمای عزیز
ممنون که از ابراز محبتت.
نه عزیزم من ساکن زاهدانم و امکانات شهرمون شدیدا کمه و کسایی مثل ما قربانی متخصصین خوب شهرمون میشیم عزیزم

کارشناس محترم مامائی
من امروز به پزشک مراجعه کردم و گفتم برام همه ازمایشای لازم و زنتیک رو بنویسه.من ساکن زاهدانم و بر ازمایش زنتیک نمونه رو میفرستن تهران ایا به نظر شما احتمال خطا داره؟و اگر مشکل ما زنتیک بود آیا درمان داره؟لطفا جوابمو بدین و از نگرانی درم بیارین.
ممنون

النا جون حتما این توصیه فاطیما جونرو گوش کن خود فاطیما با اینکه ساکن بندرعباس بود اما اومد تخران درمان شد و الانم برای بارداره در صروتیک قبلا 2 تا سقط داشته .این مرکز سقط مکرر واقع در خیابان شریعتی تهران ادرس سایتشم: http://www.avicennaclinic.ir/Fa/
در ناامیدی بسی امید هست
ارسال پست

بازگشت به “سقط ( از دست رفتن جنین تا هفته 20 بارداری) ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان