آزمایش غربالگری چیه

سلام کارشناس عزیز
من الان روز اول 6 ماه هستم آزمایش غربالگری نرفتم میشه برام توضیح بدین که چیه آیا لازم هست که برم و بااینکه دکتر سونو گفته همه چیز خوبه لطفا از نگرانی درم بیارین برام توضیح بدین و چند ماهگی باید برم مرسی

zzzzzzzzzzz

سلام زهره جون مبارکت باشه عزیزم تا خانم کارشناس بیان و راهنمایی ات کنن

من اطلاعاتی که دارم برات می گم تا کمی آروم بشی

همه پزشکها الان چند سال هست که از مادر در ماه 6 ازمایش غربالگری میگیرن

ازمایش خون است وخیلی هم ساده آزمایش خون و سونوگرافی از روی شکم

با وجود اين که اکثر نوزادان سالم به دنيا مي آيند؛ اما حدود 3-2 درصد نوزادان در هنگام تولد، دچار نقايص مادر زادي هستند. از شايع ترين اين بيماري هاي سندرم داون (منگليسم)، نقايص لوله عصبي و سندرم تريزومي 18 هستش .

آزمايش هاي غربالگري دوران بارداري براي بررسي و تشخيص به موقع اين 3 بيماري انجام مي شوند.

خواهر من هم این آزمایشها رو داد خیلی خیلی هم ساده بود

نگران نباش

الان همه دکترها این ازمایش و میگیرن

و مطمئن باش وقتی تو سونوهات گفته شده همه چیز نرمال هست این هم نرماله

فقط باید تو پرونده ات باشه

باز هم بهت تبریک میگم عزیز دلم

ما بچه های فیروزه ای رو تو این ماه خیلی دعا کن

تو مادر شدی و پاک پاک هستی مثل یک فرشته دعا کن دامن ما هم سبز بشه
...

مرسی shinaz جون مرسی از این همه راهنماییهات آخه میگن تو ماه 3 یا 4 باید میرفتم که نرفتم یعنی الان دیر نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟مرسی از لطفت بخدا همیشه به نینیم میگم دست چند نینی دیگه رو بگیر بیار تو وجود مامانای منتظر
مطمئن باش مامان میشی عزیزم ناراحت نباشی ها مرسی گلم
zzzzzzzzzzz

مرسی عزیز دلم از دعای قشنگت

امروز موقع ربنا یادم باش من هم برای سلامتی شما و نی نی دعا می کنم همون لحظه

نه عزیزم دیر نیست از خواهر من هم ماه 6 گرفتن

استرس نداشته باش اگه اروم و خونسرد باشی بچه هم وقتی به دنیا بیاد اروم و صبور هست :P

مراقب هم باشید
...

سلام گلم واقعا مرسی از راهنمتاییت
عزیزم دیروز رفتم دکتر گفت غربالگری تا 4 ماهگی میگیرن وقتش تموم شده اما گفت خیلی کم مشکل پیش میاد . ولی آزمایش خون و ادرار امروز صبح دادم بقیه اش به امید خدا .
شما چند ماهه اقدام کردین عزیزم؟؟؟؟؟؟؟؟
zzzzzzzzzzz

Re: آزمایش غربالگری چیه

zohrehh نوشته شده:سلام کارشناس عزیز
من الان روز اول 6 ماه هستم آزمایش غربالگری نرفتم میشه برام توضیح بدین که چیه آیا لازم هست که برم و بااینکه دکتر سونو گفته همه چیز خوبه لطفا از نگرانی درم بیارین برام توضیح بدین و چند ماهگی باید برم مرسی
سلام
اگر سونوی nt داشتید نگران آزمایش نباشید عزیزم
كارشناس مامايي فيروز

سلام
كارشناس مامايي فيروز

سلام
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس عزیز
سونوی NT چیه من ماه 2 و 3 رفتم سونو گفت خوبه ( دکتر زنان و زاینان )و اوایل ماه 5 رفتم پیش دکتر سونو بازم گفت همه چی عالیه
چطوری باید بفهمم که NT رفتم؟؟؟؟؟؟
zzzzzzzzzzz

سلام shinaz جون یعنی از نظر اخلاقی رابطه تون نرمال نیست ؟؟
ولی مردها میگن عوض نمیشیم ولی راحت میشه خامشون کرد اصلا نگران نباش انشاا... که همه چی براتون عالی عالیبشه گلم :P
zzzzzzzzzzz

عزیزم سونوی ان تی مثل سونوی معمولی انجام میشه اما با این تفاوت که اگه اشتباه نکنم فاصله نخاعی گردن جنین هم اندتزه گیری میشه معمولا هم با آزمایش ژنتیک باید انجام بشه این آزمایش و سونو رو میفرستند آلمان برای بررسی احتمال سندروم دان ( منگولیسم )

سونوی NT چیه من ماه 2 و 3 رفتم سونو گفت خوبه ( دکتر زنان و زاینان )و اوایل ماه 5 رفتم پیش دکتر سونو بازم گفت همه چی عالیه
چطوری باید بفهمم که NT رفتم؟؟؟؟؟؟
سلام اندازه گیری مایع پشت گردن جنین در 11 تا 13 هفته است. که با توجه به میزان این مایع ریسک ابتلای جنین به برخی سندرمها اندازه گیری می شود.
بهتر است مادران انجام دهند اما اگر نداشتید نگران نباشید عزیزم.جزو سونوهای حتمی بارداری نیست.
كارشناس مامايي فيروز

converse purple

ÿþReleasing in a few days, here converse purple s a preview of what to expect from the upcoming CLOT x Converse Spring/Summer 2018 Collection. Consisting of one pair of the Converse One Star and one pair of the Converse Chuck Taylor All Star 70, both styles represent golden era releases for Converse and varied textiles centric to Hong Kong s eastern culture.The Converse One Star is done in a Purple hairy suede upper paired up with the Black noted on the ankle collar. Adding to the aesthetics of the shoe are the Tan hits placed right above the rubberized midsole and the leather lining that adds to the premium look and feel of the shoe.

A One Star logo is cut out on the heel portion of the shoe.The Converse Chuck Taylor All Star 70 comes dressed in a black converse high tops leather knitted upper done in a Wheat finish. Breaking up the tonal design is the Black leather on the heel collar in addition to the Black noted on the foxing.Look for the CLOT x Converse Spring/Summer 2018 Collection at select retailers beginning February 8th."Spring is right cheap converse for sale around the corner, so Converse is wasting no time in dropping their Converse One Star Spring 2018 Collection.

It s still unclear whether this UNDERCOVER x Converse Pack will end up releasing, but if it does, we will be sure to let you know. Thoughts?"Vince Staples took to his IG to announce that he will be linking up with Converse to release a sneaker collaboration featuring both the Converse Chuck Taylor High and Low.Not a lot of info regarding the collab has leaked, but the Los-Angeles based-rapper did caption the images black leather converse hi tops on his IG with Don t tap the glass as a nod to his most recent studio album, Big Fish Theory.

Look for the Tyler, The Creator x Converse One Star GOLF Le Fleur Pastel Pack to drop on January 18th for the retail price of $100 at converse.com and golfwang.com.Available Now on Kixify & eBay""What was initially believed to be just one new colorway of the Tyler, The Creator x Converse One Star GOLF Le Fleur, turns out to be a trio of new colorway options. Seen for the first time above, new options of the Tyler, The Creator x Converse One Star GOLF Le Fleur include Light Blue, Pink and Green tonal offerings.

Now up for grabs, today we take a look at the entire Converse Chuck Taylor All Star 70s Vintage Collection. The vintage-inspired collection consists of two iterations of the hi-top model and two options of the low-top design. The hi-top colorways come in your choice of Red or Blue, whereas the low-top iterations are done in black converse all stars Tan or Blue. All four constructed out of a washed canvas upper, Converse also gives them retro styled Red and Blue piping on the midsole to add to the vintage aesthetics of the shoe.

Available now at select retailers, the Converse Chuck Taylor All Star 70s Vintage Collection can be your today for the retail price of $80 (low top) and $85 (high top).2018 is the Year Of The Dog in the Chinese calendar. To celebrate the zodiac sign, Converse release two collections dubbed the Converse Solar and Lunar 2018 Collections. Today we take a look
تصویر
at the sneakers and apparel that make up the collections
ارسال پست

بازگشت به “رشد جنین”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 14 مهمان