جنین نرمال

سلام کارشناس محترم اعیاد شعبانیه مبارک. اخرین پریود من 1/12 بوده الان سن دقیق بارداری?
هفته 10 و سه روز سونو رفتم، 34/9 میلی متر و ضربانش 174 بود ولی دیروز جمعه کمی لکه بنی داشتم رفتم سونو سنش 12+ و - یک هفته و ضربانش 151 و 53 میلی متر و طول سرویکش 44 بود که در سونو قبلی 41 بود و هموراژی در قسمت تحتانی جفت هست البته سونو هفته اول خیلی دقیق بود.
ایا غیرطبیعی? نگران مرگ جنین هستم? زیردل درد دارم شاید بعد از دو تاسقط حساسم? اگر جوابمو بدید ممنون میشم.

سلام کارشناس محترم میشه پاسخ منو بدهید تا حالا چندبار پیام دادم ولی جواب نگرفتم میدونم سرتون شلوغه ولی اگر جوابمو بدهید ممنون میشم.

Re: جنین نرمال

mahya نوشته شده:سلام کارشناس محترم اعیاد شعبانیه مبارک. اخرین پریود من 1/12 بوده الان سن دقیق بارداری?
هفته 10 و سه روز سونو رفتم، 34/9 میلی متر و ضربانش 174 بود ولی دیروز جمعه کمی لکه بنی داشتم رفتم سونو سنش 12+ و - یک هفته و ضربانش 151 و 53 میلی متر و طول سرویکش 44 بود که در سونو قبلی 41 بود و هموراژی در قسمت تحتانی جفت هست البته سونو هفته اول خیلی دقیق بود.
ایا غیرطبیعی? نگران مرگ جنین هستم? زیردل درد دارم شاید بعد از دو تاسقط حساسم? اگر جوابمو بدید ممنون میشم.
سلام
محیا جانً ممنونم که از سوال بی پاسختون مطلعم کردید.
عزیزم همین الان اولین اقدامتون این باشه که این استرسو فکر به دو سقط پیش رو کنار بگذارید. این بارداری یک بارداری مجزا از بارداری های پیش شماست و اما اگر استرس داشته باشید می تواند عواقب بدی داشته باشد.
طول سرویکس و ضربان مناسب است.
اما خونریزی زیر جفت با سونوهای بعدی باید پیگیری شود که زیاد تر نشود و .. لکه بینی شما هرچ قدر کم باشد باید حتمآً جلویش گرفته شود.
شیاف پروژسترون استفاده می کنید؟ تجویز شده برای شما؟
كارشناس مامايي فيروز

سلام امپول پرولوتن و hcg زدم و شیاف هم مصرف میکردم ولی دو هفته هست استفاده نکردم و هر هفته یک امپول پرولوتن زدم از راهنماییتان ممنون اخر هفته وقت سونو غربالگری دارم. اندازش چی نرماله? سن دقیق بارداری? ایا حطابقه با ان هست? ممنون اگر جوابمو بدهید.

سلام با توجه به لکه بینی روز جمع تون شاید لازم باشه شیاف رو مجدد مصرف کنید . درمانگرتون ازلکه بینی مطلعند و شیاف رو قطع کردند؟
امروز هم 12 هفته و 2 روز هستید.که سونوی دوم هم سن تخمین شده شده به قاعدگی شما نزدیک است.
كارشناس مامايي فيروز

سلام ممنون، دیروز دکتر رفتم و 30 امپول پروژسترون بهم دادند. این هفته وقت غربالگری دارم انشالله بخبر میگذره دعام کنید.
من به خاطر داشتن روده تحریک پذیر سختمه شیاف مصرف کنم. یه دکتر بهم هفته ای یه پرولوتن داد و لی این دکتر قبول ندارند? ضضر پرولوتن500 ?
ممنون جوابمو دادید. :D
ارسال پست

بازگشت به “مراقبت های پیش از بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 32 مهمان