بچه ها اتاق ني ني رو چه شكلي ميخوا

سلام دوستاي گلم

بچه ها بياين براي اينكه كمتر منفي بافي كنيم در مورد آينده نه چندان دوري كه خدا واسمون رقم زده حرف بزنيم .

درباره اينكه ني ني ما اگه (دختر يا پسر و يا دوقلو ) باشه اتاقشو چه جوري آماده ميكنيم و چيا ميخريم براشون............

يه فرشته از آسمون برای عزیزترین موجود خدا مادر...............

اول خودم ميگم

بچه ها ما خونمون خيلي كوچيكه و 1 اتاق خواب هم بيشتر نداره ولي هميشه توي ذهنم كلي چيز ميز توي اي اتاق جا ميدم واسه ني ني .............

اول ميخواستم ميز توالتمو جمع كنم و جاش يه تخت خوشگل واسه ني ني بزارم

ولي بعدش گفتم ني ني واجب تره پس تختمو ميفروشم و يه اتاق پر از تزئينات خوشگل مشگل واسه نيني درست ميكنم ...........

حالا يكم شما بگين تا بقيه رو ادامه بدم ................

ما دوتا خواب داريم. يكيش شده انباري و وسايلاي اضافه رو ميذاريم. يكي ديگه هم دراور واينه و تخت و... من چيكاركنم پس. خب من بتو پيشنهاد ميدم كنارتخت خودتون يك تخت خوشكل كه روش تورنازي داره برا ني ني بگير. فك كنم بشه اوايل كمد بزرگ براش نخري. كم كم ميخري براش انشالله كه جاتون باز شه. ما كه فعلا مستاجريم انشالله خونه خودمون يك زماني بيم براش يك اتاق قشنگ درست ميكنم. با اويزاي قشنگ . عروسكاي ناز. سرويس خواب خوش رنگ. برچسباي قشنگ . عروسكاي پشمالوووووو. واي ميشه؟‌لباساي قشنگ. براي دخترا بيشتر ميشه چيز ميز خريد. البته اگه شوهري هم موافق باشه.................. :wink:

ايشاله دوقلو باشه :D

اگه 2 قلو باشه خيلي ناز ميشه . اون وقت ميشه هم از آبي استفاده كرد هم صورتي (عاشق رنگ صورتي هستم )

البته اگه يكش پسر بشه و يكيش دخمل

:lol:

محشره . ما عاشق دوقلوييم. ولي من كم كم دارم عقب نشيني ميكنم. بچه ها من كارمندم .سخته خيلي. واي....... ولي خدا بده ناشكري نميكنم. دختر و پسر خيلي خوبه. تازه داشتم به رنگ صورتي فكرميكردم. خداي من...

واي خداي مهربون....................................

خداجون به اين تاپيك ما هم يه سر بزن خيلي رنگي رنگيه وقتي تو بياي كه ديگه محشر ميشه واي ................................

من تصمیم دارم اول صبر کنم ببینم جنسیت بچه ام چیه بعد اتاقشو می خوام رنگ کنم خواهرم نقاشه می خواام بگم برام کلی حیوون مهربون و گل و گیاه وجنگل روی دیوار بکشه روی سقف هم ماه و ستاره با خورشید همه با هم :lol: یک طرف دیوار هم روش حروف های انگلیسی می چسبونم تا چشماش عادت کنه
(تصمیم گرفتم باهاش از همون اول انگلیسی صحبت کنم البته تا خدا ببینم چی می خواد)
یه قفسه کتاب هم براش درست می کنم پر کتاب داستان ( از همون بچگی باید کتاب خوان بشه)
اتاق پر از بازی های فکری

بمب رو خوب اومدي :D

به خاطر دوستي با شماست عزيزم من پيشتر از اينها خيلي افسرده بودم.............

ايشااله باهم جواب ميگيريم :wink:

oh my god!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

فكر خوبي عزيزم ...............

واي خوشبحال ني ني چه مامان خوبي داره .........................

و بازم خوشبحال ني ني كه خاله هنرمندي هم داره هورااااااااااااااااااااااا

الهی من قربوناون دل پاکتون بشم
چند روز دیگه سه ماهم تموم میشه اون موقع می تونم یه نفس راحت بکشم آخه هر از چند گاهی شاید هر 10 روز یکبار یه لکه کوچیک می بینم و بعد تموم میشه لکه به اندازه شاید یه رگه خونی کوچیک اما همینم کلی عصبی ام می کنه شنبه هم مینجوری شدم از ترس داشتم می مردم چهارشنبه نوبت دارم
راستی یه پیشنهاد از همین الان یه وبلاگ بسازین و همه این خاطرات رو برای نی نی تون بنویسین تا بعدن خودش وبلاگشو ادامه بده
اگه دوست داشتین به وبلاگ منم سر بزنین اما مسخرم نکنین :oops:
www.asaltala91.blogfa.com
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 24 مهمان