بارداری خارج رحمی

روز 31 سيكل + شدن بي بي تست درد شديد تخمدان چپ و لك قهوه اي...
بعد دو روز چيزي مثل پريد شروع شد كه ادامه داشت و درد شديد تخمدان تكرار ميشد تا روز 9 به دنبال درد بستري شدم...سونوي وازينال در فالوپ چپ يه لخته 1-1.5 ديد و لگن پر خون و درد و رنگ پريدگي
بتا 16 بود و لب مرذbording line بعد 2 روز بتا 8 شد و من بدون هيچ درمان خاصي مرخص شدم و دكترم " شيرين حشمت" ميگفت داره جذب ميشه خودش.
الان 1 عفته هست كه خونريزي ندارم ولي آزدرگي همون سمت هست دوباره و موقع نشستن كاملا كوفتگي همون سمت حس ميكنم.در ضمن سفالكسين 20 عدد مصرف كردم.
حالا ممكنه چيزي تو لوله مونده باشه؟
كسي مشابه من بوده؟...لطفا كمكم كنيد.
ممنون از لطفتون...خواهر نگران شما.

سلام كارشناس عزيزم ميشه لطف بفرماييد توضيحي راجع به بارداري خارج رحم به من بدهيد؟ اصلا واسه جي اين اتفاق ميوفته؟ و مهمتر اينكه علائمش جيه؟
آيا امكان داره خدايييييييييييييييي نكرده خدايييييييييييييي نكرده با اين دردهايي كه من دارم همجين اتفاقي افتاده باشه و بارداري خارج رحم باشه؟ واي نه خدا نكنه.. ديوونه ميشم.
من عرض كردم از روز ١٣سيكل كاهي تخمدانهام و زير دلم درد دارد و كاهي خودش خوب ميشود ولي لكه بيني نداشتم و ندارم.. كاهي تخمدان راستم و كاهي تخمدان جبم درد مييييييييرد و ناهي هردو.. كيست هاي ريزي هم كه عرض كرده بودم توو سونو ديده شده فقط در تخمدان راستم بود و اكر فقط راستم الان درد ميكرد احتمال را واسه كيست ميداديم ولي ماه قبل من نه هيج دردي داشتم نه بري شدم با وجود كيست.. ولي الان از روز ١٣ تا الان كه ٢٠ سيكل هستم درد را كاه كاهي دارم. خدااااااااييييييييي نكرده احتمال را كه به بارداري خارج رحم نميتوان داد نه؟
علائمش و حتما واسم بنويسيد متشكرم.
نيني سالم ميخوام

سلام بهار جان
عیدت مبارک دختر خوب اینقدر نگران نباش توکلت به خدا باشه .روز چندم سیکلت هستی؟اولا فکر نمیکنم شما بارداری خارج رحمی داشته باشید .احتمالا دردای شما به خاطر کیست و یا تخمک گذاری بوده .برای آگاهی از حاملگی خارج رحم به این لینک زیر مراجعه کن
http://www.firooz.com/modules.php?name= ... opic&t=193
امیدوارم برات مفید باشه و دیگه ازین فکرا نکنی
ضمنا اگه تخمدان های شما کیست ساز هست حتما باید تحت نظر دکترتون برای رفع کیستها دارو مصرف کنی من به عنوان تجربه خدمتتون عرض می کنم من سابقه تخمدان پلی کیستیک دارم و سالهاست که تحت نظر پزشک غدد هستم گاهی اوقات بوده که تا 2 ماه پری نشدم و البته علائم بارداری رو نداشتم اصولا لکه بینی و با بدون علت بوده و با آمپول پریود شدم .تنها درمان کیستها استفاده از قرص های ضد باردا ی است من خودم هیچ وقت ال دی مصرف نکردم یه مدت کوتاه مارولون که الان نایاب شده مصرف می کردم و یه مدت مدروکسی پروژسترون و تا چند ماه پیش قرص ترکیبی دزوسپتیو ای-دی مصرف می کردم.
شما الان قرص مصرف می کنی؟ پریودتون منظم هست؟کیستاتون چند سانتی و یا چند میلی متری بودند؟من حدود 6 ماه هست که پریودم منظم شده و بدون قرص هر ماه میشم.تا این دفعه که هنوز نشدم.
در ناامیدی بسی امید هست

راستی شما اسید فولیک مصرف می کنی ؟ تا به حال آزمایش هورمونی دادی ؟از جهت کم کاری یا پرکاری تیروئید بررسی شدید؟اگه وزنتون بالاست حتما وزنتون رو کاهش بدید من خودم تا زمانی که وزنم بالا بود اکثرا نا منظم بودم اما شکر خدا حدود 2 هست وزنم پایین اومده و بهتر شدم جالبه بدونید من 90 کیلو بودم و در حال حاضر 73 کیلوام.
آخرین ويرايش توسط 1 on shirazi_so, ويرايش شده در 0.
در ناامیدی بسی امید هست

سلام سوگل جان خوبی ؟گلم
عزیزجان چطوری وزن کم کردی؟ من 80 کیلو هستم دکترم گفته باید 65 بشه وزنم باشگاه میرم ولی میخام سریع کم کنم تغذیه هم رعایت میکنم ممنون میشم راهنماییم کنی؟؟؟؟
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

سلام rozroz64 عزیز عید بر شما مبارک
گلم من بارها رژیم گرفته بودم اما دوباره یا وزنم بالا می رفت و یا روی وزنی که لاغر شده بودم ثابت می ماند.تا اینکه حدود 4 سال پیش بعد از عروسی ام به دکتر فرشچی مراجعه کردم ایشون می گفتند کسانیکه سابقه تخمدان پلی کیستیک دارند وزنشون به سختی پایین میاد به من رژیم دادند اما وزنم فقط در حدود 5 کیلو کم شد تقریبا دو دوره پیششون رفتم مشکل از خودم بود چون به شدت تغذیه بدی داشتم صبحانه نمی خوردم فقط ناهار و از شام خبری نبود.و ورزش نمی کردم. تا اینکه تصمیم گرفتم کلاس شنا برم و پس از آن بدنسازی و بدمینتون به صورت حرفه ای شروع کردم و در کنار ورزش تغذیه ام درست کردم .یادمه دکتر می گفت تا 70 کیلو نشم نباید مراجعه ام رو قطع کنم اما با اصرار خودم هم وزنم پایین اومد و هم تغذیه ام مناسب شد.
در ناامیدی بسی امید هست

شما همچنان ورزش رو انجام بدید و رژیم رو داشته باشید و پرهیز کنید از هله هوله خوردن نتیجه اش رو می بینید. دکتر من گفته وزن ایده آلم 54 هست که خیلی مانکن بشم اما چون قدم 164 هست 67 بشم عالی میشه که فکر کنم با توجه به شرایطی که دارم باید بعد از بارداری وزنم رو پایین بیارم . البته من 2سال هست که به دکتر تغذیه مراجعه نکردم.در ضمن من حدود 10 سالی میشه اصلا قند مصرف نکردم و نوشابه هم نمی خورم .فسدفود خیلی کم مصرف می کنم و از روغن کانولا(گلزا) و روغن زیتون استفاده می کنم. در ثانی من همبرگر و ناگت مرغ و شنیتسل رو خودم درست می کنم و از بیرون تهیه نمیکنم و از غذاهایی که مواد نگه دارنده دارند به ندرت استفاده میکنم.
امیدوارم تجربیات من براتون مفید بوده باشه .
در ناامیدی بسی امید هست

مر30 سوگل عزیزم عید شما هم مبارک
من کاملا فست وفود را کنار گذاشتم منم بنا به قدم دکتر گفت باید 65 بشی قدم حدود 167 هست مر30گلم از تجربیاتت استفاده کردم :wink:
سوگل جان درکدام شهرزندگی میکنی؟عزیزم

عزیزم اگرلطف کنی طرز درست کردن همبرگرد وناگت وشنسیل هم بهم بدی ممنون میشم عزیزم قربان محبتت :wink:

سلام عيد شمام مبارك انشالله
ممنونم سوكل عزيز از راهنماييهات
من آزمايشات قبل بارداري رو دادم همه سالم بود فقط بهم فوليك اسيد دادن دوره هام تا قبل از اقدام كاملا منظم ٣٣ روزه بود اما بعد از اقدام دو دوره اصلا بري نيومد البته يك بار ماه ٣ يا ٤ اقدام بري نشدم يك بار هم دوره قبل يعني ارديبهشت الان ١٠ماه است كه اقدام داشتم ولي سه ماه از اين ده ماه را شب در ميان نزديكي را ادامه دادم..
هيج قرص ضد بارداري تا به حال استفاده نكردم فقط دو دوره كلوميفن. وزنم تا قبل از اقدام ٦٥ بود تو اين ١٠ ماه شدم ٧٣ قدم هم ١٦٠ نميدونم واسه جي يه دفعه اينقدر وزنم رفت بالا!!!!!
منم اهل صبحانه نيستم
ناهار نميخورم
ولي شام تقريبا خوب ميخورم ميدانم كه اشتباست ولي تا شب ميل به هيج جي جز جايي ندارم. حتي قرص فوليك اسيد را هم با جايي ميخورم.
ورزش هم تا حدودي ميكنم ولي نه حرفه اي..
نميدانم بايد جيكار كنم تا بدون دكتر لاغر شوم!!
عزيزم شما وقتي كيست داشتي تخمدان هايت هم درد داشت؟ اكر داشت تا جه حدي بود؟ جه جوري بود؟
من از صبح كه بلند ميشم زير دلم و تخمدانهام درد ميكنه تا شب كاهي خوب ميشه باز دردش شروع ميشه البته فقط در حد تير كشيدن هااااااا نه دردي كه يه سره باشه..
به نظرت مال كيستهاست؟
نيني سالم ميخوام

سلام بهار جان
بله من وقتی کیستهای بزرگی داشتم و یا کیست های متعدد درد داشتم حتی دراسفند ماه پارسال کارم به بیمارستان کشید البته فکر می کردند که آپاندیس باشه اما وقتی پزشک زنانم شک به حاملگی خارج رحم کرد با اینکه جلوگیری می کردیم برام آزمایش بتا اورژانسی و سونو واژینال نوشت که بنده خدا خودش برام وقت گرفت مشخص شد که درد به علت کیست بوده و هم تخمک گذاری .دردام طوری بود که فکر می کردم الان شکم می ترکه.البته اولین بار بود به چنین دردی دچار می شدم.
بهار جان شما در این ماه چنین دردهایی رو داشتید ؟ یا همیشه؟من این ماه دردام کاملا با ماه های قبل فرق می کرد به خاطر همین هنوز به بارداری شک دارم .نمیدونم شاید به خاطر کیست هاتون باشه.حتما به دکترتتون بگید که درد دارید.علت چاق شدنتون هم شاید به خاطر وجود کیستها باشه .من وقتی از قرص های ضد بارداری استفاده می کردم لاغرتر میشدم البته چاقی من بیشتر به دلیل هورمونی بود و الان در حال کنترل هست .البته 2 ماه نتونستم ورزش کنم اما وزنم ثابت مونده.دویدن به من خیلی کمک کرد تا لاغر بشم چون بدمینتون بازی می کنم حتما باید تحرک بالایی داشته باشم به خاطر همین زیاد میدوم.
در ناامیدی بسی امید هست
ارسال پست

بازگشت به “حاملگی خارج از رحم ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 5 مهمان