سلام بهارجان خوبی ؟عزیزم
من نزدیکی داشتم دیشب همون روش دولا رو امتحان کردم دستمال گذاشتم نیم ساعت ولی مجبور شدم برم دستشویی حتما نباید بریم دستشویی؟ صبح هم با کابوس بیدار شدم ولی شماره ای که طه جان داده بود از امام رضا (ع) زنگ زدم دلم باز شد و همتون رو دعا کردم

در آسانی ها خدا را بخوان تا در سختی ها صدایت برایش نا آشنا نباشد . . .

سلام رز نازم نه عزيزم اشكال نداره اون جوري كه منم شنيدم ميكن تا ٩٠ ثانيه اسبرم ميره بالا ولي واسه اطمينان ميكن تا نيم يا يك يا آخرش تا ٢ساعت بلند نشي بهتره ولي منم اكثرا بعد نيم ساعت بلند ميشم هيجي بيرون نمياد كه مني هدر بره يه خورده خيسيه خودمون هست ولي مني هدر نميره تا نيم ساعت تكون نخوري. نكران نباش رز نازم اكه اون بالايي بخواد كه هر طور و به هر روشي هم نزديكي داشته باشي ميشه اكه نخواد هم هرجي بيشتر حساس بشيم هيج تغييري نميكنه ما تا جايي كه در توانمون هست عزيزم سعي خودمون و ميكنيم واون بالاييه كه فقط تصميمش برامون حياتيه كه بده يا نده! غصه نخور نازم. اميد به خدا.
بووووس.
نيني سالم ميخوام

سلام بهار عزیزم
ممنونم از صحبت های قشنگت بله شما درست میگی عزیزم خیلی دوستت دارم قربون تمام محبتات عزیزدلم ایشاا...هرچه زودترشاد بشی بوسسسسسسسسسسسسسسس
:wink:
در آسانی ها خدا را بخوان تا در سختی ها صدایت برایش نا آشنا نباشد . . .

Re: در مورد نزدیکی کردن و حاملگی

شركة تسليك مجاري بالخبر
تسليك مجاري بالخبر
شركة تسليك مجاري بالقطيف
تسليك مجاري بالقطيف
شركة مكافحة حشرات بالخبر
مكافحة حشرات بالخبر
شركة مكافحة حشرات بالقطيف
مكافحة حشرات بالقطيف
شركة تنظيف خزانات بالخبر
تنظيف خزانات بالخبر
شركة تنظيف خزانات بالقطيف
تنظيف خزانات بالقطيف
شركة تنظيف بالخبر
شركة تنظيف منازل بالخبر
شركة تنظيف بالقطيف
شركة تنظيف منازل بالقطيف
شركة شفط بيارات بالخبر
شفط بيارات بالخبر
شركة شفط بيارات بالقطيف
شفط بيارات بالقطيف
شركة تنظيف منازل بالطائف
شركة تنظيف فلل بالطائف
شركة تنظيف خزانات بالطائف
شركة تنظيف شقق بالطائف
شركة تنظيف مجالس بالطائف
شركة تنظيف سجاد بالطائف
جهاز تنظيف السجاد بالبخار بالطائف
شركة تنظيف بالبخار بالطائف
ارقام شركات نقل عفش بالطائف
دليل شركات نقل العفش بالطائف
شركة نقل اثاث بالطائف
نقل اثاث بالطائف
شركة عزل اسطح بالطائف
عزل اسطح بالطائف
شركة مكافحة حشرات بالطائف
مكافحة حشرات بالطائف

شركة نقل عفش بالدمام
شركة نقل عفش بالخبر
شركة نقل عفش بالقطيف
شركة نقل عفش بالجبيل
شركة نقل عفش بينبع
شركة نقل عفش بجدة
شركة نقل عفش بالرياض
شركة نقل عفش بالمدينة المنورة
كشف تسربات المياه بالدمام
نقل عفش بينبع
نقل عفش بجدة
نقل عفش بالرياض
نقل عفش بالمدينة المنورة
نقل عفش بالقطيف
نقل عفش بالخبر
نقل عفش بالجبيل
نقل عفش بالدمام
شركة تنظيف منازل بتبوك
شركة رش مبيدات بتبوك
شركة القضاء على الحشرات بتبوك
شركة تنظيف شقق بتبوك
شركة نقل عفش واثاث بتبوك
نقل عفش داخل وخارج تبوك
شركة تنظيف سجاد بتبوك
الفتاك لمكافحة الحشرات بتبوك
شركة عزل اسطح بالدمام
شركة عزل اسطح بالخبر
شركة عزل اسطح بالجبيل
شركة عزل اسطح بالقطيف
شركات عزل الاسطح بالدمام
شركة كشف تسربات المياه بالدمام
شركة كشف تسربات المياه بالخبر
شركة كشف تسربات المياه بالجبيل
شركة كشف تسربات المياه بالقطيف
كشف تسربات المياه
شركة كشف تسربات المياه
شركات كشف تسربات المياه بالدمام
كشف تسربات المياه بالدمام
كشف تسربات المياه بالخبر
كشف تسربات المياه بالجبيل
كشف تسربات المياه بالقطيف

سلام دوستان و کارشناس عزیز .تازه اشنا شدم با تالارتون.من 8 روز قبل که دقیقا روز تخمک گذاری بود و سونو داده بودم فولیکول20 بود دو بار نزدیکی داشتم.همون روز درد وترشحاتم زیاد بود بعدش خوب شدم..اما از روز بعدش به درد خیلی کوچیک ونرم سما تخمدان یا زیر نافم دارم..چجوری میشه فهمید بار دارشدم یانه..لطفا راهنمایی کنین.تا حالا اقدام نداشتم واسه بارداری

سلام من ۲۱ سالمه و شوهرم ۲۶ سالشه دوساله که ازدواج کردیم الان ۳ماهی هست اقدام به بارداری کردیم ولی جوابی نگرفتیم یه خواهری دارم که ۱۰ ساله باردار نمیشه حتی کاشت هم انجام داده جواب نگرفته من میترسم ک مثل اون بشم بنظرتون میشه؟ :roll:
خیلی نگرانم الانم نزدیکی داشتم ولی مثل بقیه بچهایی که گفتن واسه منم منی میریزه منم میگفتم حتما از اونه :lol:
یکم راهنماییم کنید من هیچی بلد نیستم 😐😐

سلام دوست عزيز
زوجهايي كه مايل به داشتن بچه هستند وبعد از ١-٢سال كه از هيچ روش جلوگيري از بارداري استفاده نكردند ،حاملگي صورت نگرفته باشد كانديد براي بررسي جهت نازايي محسوب ميشوند. ولي شما اگر نگران هستيد بهتر است تحت مراقبت متخصص حاذقي قرار بگيريد تا براي شما آزمايشها و بررسيهاي مختلف صورت بگيرد
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشین من۲۱سالمه۳سال و نیم جلوگیری طبیعی داشتم اما از فروردین امسال دیگه جلوگیری نکردم هرماه هم پریودام منظم هس هنوزم خبری نیس هفته ی قبل سونوگرافی رحم رفتم سالم بود فقط نوشته مایع آزاد لگنی جزئی در کلدوساک خلفی دیده شد،میخواستم ببینم اون سالی که جلوگیری داشتم مشکلی بوجود نیاره و چرا تو این۳،۴ماه هنوز باردار نشدم؟نگرانم و خیلی دوس دارم باردار شم

سلام دوست عزیز
نگران نباشید سالهایی که جلوگیری طبیعی داشته اید تاثیری در روند بارداری شما نخواهد داشت.معمولا ۵۰درصد زوجین بعد از ۳-۴ماه باردار میشوند اگر بعد از یکسال باردار نشدید باید از جهت نازایی و علل آن بررسی شوید
كارشناس مامايي فيروز

بهترین روش وزن گیری جنین

1- متعادل و سالم سازی رژیم غذایی

برای افزایش وزن گیری جنین باید میوه، غلات، گوشت و مرغ را در رژیم غذاییتان بگنجانید.

2- مصرف میوه خشک و آجیل

بهترین روش وزن گیری جنین می تواند مصرف بادام، زرد آلو، گردو و سایر میوه و آجیل در حد متعادل در برنامه غذایی مادر باردار باشد.

3- مصرف ویتامین های تجویزی توسط پزشک

ویتامین های تجویزی از جمله مهمترین موارد مهم برای وزن گیری جنین است. آن ها را به صورت مرتب مصرف کنید.

https://bardariblog.blogsky.com/1399/04 ... -گیری-جنین
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 4 مهمان