سلام به تمام مامان هاي خوشبختي كه رنك بيبي جك مثبت و ديدن. ٨ماهه تمام فقط يه خط ديدن آدم و ديوونه ميكنه.. عقده اي شدم يه بار حتي به خطا خط دوم و هم قرمز ببينم خسته شدم واقعا.. از ماماناي خوشبخت ميخوام حداقل از جهطور قرمز شدنش واسه ماهايي كه هنوز در انتظارشيم از حال و هوايي واسمون بكن كه خط دوم قرمز ميشد. آآآآآخي خوش به حالتون..
نيني سالم ميخوام

عزيزم يك كم خودتو اروم كن. عصر برو بيرون بگرد . يك كم راه برو. مثل من نچسب به شيشه مغازه هاي سيموني بچه... برو پارك و خيابون. باشوهرت حرف بزن. تو خونه همه اش نمون. خانه داري عزيزم؟ يك كم خودتو سرگرم كن فدات شم.اينجوري داغون ميشي. من مطمئنم تو خيلي زود به مراد دلت ميرسي. ميدونم

مهربونم قرببون اين همدرديت كه واقعا تسلي بخشه.. باشه عزيزم ممنون كه حسم و كامل درك ميكني.. فدات بشم خيلي دوستت دارم مريم. انشالله كه زودتر حاجت روبشي تو مامانه خيلي خوبي ميشي عسلم..
نيني سالم ميخوام

مرسي اي بابا من فعلا لياقت ممان شدنم هم پيدا نكردم چه برسه به مامان خوب شدن....مرسي از لطفت. دوستت دارم. فعلا يه كم بي خيال شو.اگه يك زمان باردار بودي و اينقدر كه تو غصه ميخوري و فكر ميكني دور از جون شايد طوري بشه . ديگه غصه نخوري. مرسي كه اينقدر خوبي. راستي عزيزم شما متولد چه سالي هستي؟ من63

عزيزم يكتايپيك گذاشتم به نام منتظراي ني ن ي.قراره بابچه ها ثبت نام كنيم توش و دعاي عظم البلاء‌رو بخوونيم باهم. جون دعاي دسته جمعي رو خدا اجابت ميكنه عزيزم. دوس داشتي بيا

واقعا دوستان جه جوري مثبت ميشه؟ خط دوم هم همون لحظه مثل اولي رنكي ميشه يا طول ميكشه؟ به خدا عقده اي شدم بكيد بهم حداقل بعد از جند ثانيه خط دوم قرمز يا آبي ميشه؟
نيني سالم ميخوام

فك كنم شنيدم بعد40 ثانيه. كلا بستگي داره به زمان بارداري. هرچي هورمون بيشتر باشه تو ادرار خب زودتر نشون ميده. فك كنم البته. اي بابا بچه ها بياين جواب مارو بدين. من بي بي چك مثبت ميخوام....

بی بی چک

دوستای گل من .........من 2 بار از بی بی چک استفاده کردم و بعد از یه مکث کوچولو 2 تا خطش قرمز میشه .من که از استرس چشامو می بستمو باز میکردم میدیدم 2 تاش قرمز شده.بعدش زود میرفتم ازمایشگاه که مطمئن شم ولی چه فایده..................هر 2 تاش هم سقط شد والان هم خیلی تنهام........واقعا جای یه نی نی تو خونم کمه.......انقد جوصلم سر میره که فقط به شوهر بیچارم گیر میدم :oops: :oops: دوستای عزیز فیروزه ای واسه هم خیلی دعا کنیم که ایشالله همه قرمز شدن 2 تا خط رو ببینن و بارداری سالمی داشته باشن..........الهی امین
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google [Bot] و 20 مهمان