شروع تهوع؟؟؟؟؟؟؟

بازم سلام خدمت کارشناس عزیز
بالاخره بعد از 8 ماه باردار شدم البته با کمک شما
منئ اول هفته 7 هستم هیچ حالت تهوعی ندارم اصولا تهوع از کی شروع میشه و تا کی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
و اینکه برای شنیدن صدای قلب نی نیم هفته چندم باید برم سونو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مرسی و ممنون

zzzzzzzzzzz

سلام
زهره جان! حس خوب و قشنگی که پیدا کردید رو تبریک می گم عزیزم برای بقیه هم دعا کنید! کمک من چیه ؟ خواستن خودتون از خدا بوده عزیزم...
البته می دونم که می دونید... :wink:
زهره جان! تهوع از هفته ی 4 تا انتهای 16 هفته ممکن است به سرغ مادارن بیاید بدیهی ست ممکن است مادری حتی یک روز هم آنرا تجربه نکند و یا قسمتی از این بازه ی زمانی را تهوع داشته باشدو اینها غیر طبیعی نیست.
در سونوی شکمی هم بین هفته ی 7 و 8 شاهد ضربان قلب جنین هستیم.
من رو از اقداماتتون و حال خودتون و نی نی
كارشناس مامايي فيروز

سلام زهره جان حالت خوبه؟ :)
منم بهت تبریک میگم ایشالله بارداری بی خطری رو پشت سر بگذاری. :D
تو رو خدا برای منم دعا کن. الان دعای تو زودتر مستجاب میشه تا ما! :cry: چون الان تو مادر هستی. خوش به حالت. :wink: برات از صمیم قلب آرزوی سلامتی و تندرستی می کنم. :wink: :) :D :P
بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.

سلام مرضیه جون مرسی :) از لطفت
چه دارویی مصرف میکنی ؟؟؟؟اصلا نگران نباش که زودی باردار میشی من از وقتی باردار شدم همش دعا میکنم خدا کسی رو نا امید نکنه امید داشته باشو صبر کن گلم :) :) :) :wink: بازم مرسی عزیزم :) :) :P
zzzzzzzzzzz

سلام زهره جون
من الان دو ماهه که برای بارداری اقدام کردم. قبلشم تمام آزمایشات رو انجام دادم و دکتر بهم گفته مشکلی نداری فقط گفته شبی 1 دونه فولیک اسید بخورم همین. :wink: راستی زهره جونم شما چند سالته و چند وقته که ازدواج کردی؟ :?: البته اگه دوست داری جواب بدی. :P ممنون که جواب کامنتمو دادی. با آرزوی سلامتی :D :D :D

سلام گلم
2 ماه چیزی نیست صبر داشته باش و آرامش و به خودت برس مطمئن باش که باردار میشی :) من 26 سالمه و نزدیک 2 ساله ازدواج کردم مرتب فولیک اسید بخور عزیزم من کلومیفن هم میخوردم اما برا شما هنوز زوده در ضمن اون ماهی که حامله شدم هر صبح 21 قاشق عسل طبیعی هم میخوردم :) :D :wink: اصلا نگران نباش و در مدت زمانی که مشخص نزدیکی کن که موفق میشس عزیزم :P :P :P :P
zzzzzzzzzzz

سلام زهره جونم خوبی عزیزم؟
امیدوارم در صحت و سلامتی باشی. راستی از نی نی کوچولوت چه خبر؟ حالش خوبه؟ ایشالله که سالم به دنیا بیاد. راستی این ماه هم اقدام کردم و الان 4 روزه که دوباره پریودم عقب افتاده. دعا کن که ایندفه بشه. البته من هر روز عسل نمی خورم هفته ای دو سه بار می خوردم. ممنون از راهنماییت از همین فردا روزی دو تا قاشق می خورم. راستی الان یه خورده کمرم درد می کنم. می ترسم که پریود شم. چون همیشه قبل از پریودم کمردرد می گرفتم. البته زیر دلم یه کم سفت شده. فقط باید منتظر باشم. برام دعا کن زهره جونم. فعلا در پناه حق :P

سلام زهره جون كجايي بابا؟ جه عجب!! هرجي برات بيغام ميذاريم جواب نميدي.. خوبي خانومي؟ آره عزيزم مرضيه خيلي وقته به آرزوش رسيد. برامون دعا كن.. راستي مكر نكفتي اسم قرآني واسه نينيت ميخواي؟ واست يه وب به نام اسم نيني قبل دنيا اومدن كذاشتم سري بزن شايد خوشت بياد.
نيني سالم ميخوام
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 5 مهمان