Re: اقدام برای بارداری

سلام ،من از زمان تخمک گذاری تا پریودی درد خفیف سینه دارم.
امروز پریود شدم دردسینه کمی بیشتر هم شد .
چرا؟
قرص لتروزل رو میتونم هر ماه استفاده کنم.؟
الان دو ماه استفاده کردم، باز هم میتونم؟
دوست دارم زودتر باردار بشم،۵ ما پیش ۶ماهه سقط داشتم.
مرسی

سلام دوست عزیز
نوسان‌های هورمونی دلیل اصلی درد و حساسیت در لمس سینه‌ها قبل از قاعدگی است. استروژن باعث بزرگ شدن مجرای پستان‌ها شده و پروژسترون باعث تورم غدد شیری می‌شود که هر دو این عوامل باعث درد و حساسیت به لمس سینه‌ها در دوران قاعدگی می‌شوند.بله این دوره هم می‌توانید استفاده کنید
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید من 5 ماه ک اقدام کردم واسه بارداری 3 ماه اول دکتر گفت طبیعی اقدام کن بدون دارو سونو گرافی رفتم فولی 6 و 9 بود بعد از 3 ماه به من یک دوره کلومیفین دادن ک استفاده کردم دوتا فولی خوب و یک کیست تشکیل شده بود ولی به من آمپول آزاد سازی ندادن و اینکه همون ماهی ک کلومیفین مصرف کردم 7 روز عقب انداختم بعد پریود شدم دیگه این ماه کلومیفین نخوردم از طریق اینستا با یک ماما ک حلوا بارداری و از اینچیزا هم تجویز میکرد گفتن قرص ویتاگنوس و متفورمین و مدروکسی بخور ک خوردم و الان 3 روزه ک عقب انداختم و اصلا لک بینی و هیچی ندارم من چندین ماه بود ک سر 25 روز پریود میشدم الان دوماه ک ماه پیش 7 روز و الان 3 روز که هچنان پذیود نشدم ممکنه تنبلی تخمدان داشته باشم ؟؟و اینکه همسرم آزمایش اسپرم دادن تعداد اسپرمشون کمه و یک واریکسول خیلی خفیف دارن ک دکتر اورولوژ گفتن چون سنگ کلیه داره اول سنگ دفع بشه بعد درمان دارویی شروع میکنم البته الان همسر من ویتامین eو قرص سندروس استفاده میکنه یه مدت هم الکارنتین. به نطرتون چیکار کنم هم برای پریود خودم هم برای این مسکل همسرم .😔😔🙏🙏

سلام دوست عزیز
آزمایش اسپرم همسرتان اشکالات کوچکی دارد که باید توسط اورولوژیست برطرف شود و بعد از یک دوره درمان دارویی که تقریبا دوماه طول می‌کشد مجددا آزمایش اسپرم انجام دهید برای اینکه مشخص شود مشکل برطرف شده یا نه؟ ضمنا به نظر می‌رسد همسرتان یورتریت (عفونت در مجرای ادرار) دارند که آنهم باید درمان شود و همچنین اینکه گرید واریکوسل مشخص شود. برای مشکل خودتان که تاخیر چند روزه در پریود دارید و احتمالا مربوط به مصرف داروها می‌شود به عقیده من بهتر است دستورات درمانگر اول را یک به یک انجام دهید و صبور باشید تا به نتیجه برسید
كارشناس مامايي فيروز

سلام دوست عزیز
خواهش میکنم. WBCبیشتر از ٢ نشانه عفونت است. در مورد تعداد اسپرم تصویر آزمایش کامل ارسال نشده من حدس می‌زنم عدد ۴٠ مربوط به تعداد اسپرم می باشد.و حداقل نرمال تعداد اسپرم باید ٢٠ میلیون باشد
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان