خونریزی بعداز سقط

سلام. خسته نباشید. من درتاریخ23اردیبهشت بامصرف9عدد قرص سایتوتک بصورت واژنی و دهانی سقط داشتم(6هفته 5روز بود طبق سونگرافی) . وبه مدت 1هفته خونریزی داشتم. البته 4روز بعداز سقط درحالی که هنوز خونریزی داشتم سونو انجام دادم وگفتن سقط شده وبقایا درحد23میلیمتر مونده که روزبعدچیزی تقریبا به همون اندازه دفع کردم.بعداز قطع شدن خونریزی نزدیکی داشتم که روزبعدش بلافاصله بخاطر شکی که داشتم قرص اورژانسی مصرف کردم. دوسه روز بعدش سینه هام متورم شد وشکمم احساس کردم هنوز ورم داره وبزرگ شده. درتاریخ6خردادمجدد خونریزی داشتم که بصورت لخته بود. وتا1هفته طول کشیدوقطع شد. ولی تورم سینه هام کمی کمتر شد وشکمم همچنان بزرگه نسبت به حالت عادی که بودم. الان درتاریخ17خردادیعنی تقریبا25روزبعداز سقط بی بی چک استفاده کردم ومثبت شدجوریکه خطش کامل پررنگ شدهمون لحظه اول. میخوام بدونم یعنی با این شرایط من هنوز باردارهستم وبابدچیکارکنم

Re: خونریزی بعداز سقط

سلام،من دقیقا۱۹ روز پیش با دوتا قرص سایتوتک ۲۰۰ بصورت زیرزبانی جنین ۴/۵هفته رو سقط کردم،روز دهم بعداز سقط بمدت دو روز خونریزی قطع شد ولی بعدش لک بینی دارم که بصورت لخته های ریزی هستش و الان که ۱۹ روز گذشته هنوز قطع نشده این لک بینی....
من روز یازدهم بعداز سقط رفتم برای سونوی بقایا که گفتن بقایا نمونده ولی یه فیبروم اینترامورال ۱۱ میلیمتری دیده شده
الان میخوام ببینم اگه بقایا ندارم چرا هنوزم لک بینی دارم؟؟؟
کی تموم میشه پس؟
خطرناک نیست که؟
نکنه پوست دیواره
رحمم داره کنده میشه میاد بیرون😱

Re: خونریزی بعداز سقط

سلام دوست عزیز
علل مختلفی مثل عفونت ،فیبروم و...میتواند باعث ادامه پیدا کردن این خونریزی شده باشد بهتر است به پزشک یا ماما مراجعه نمایید تا پس از معاینه بالینی داروهای مناسب جهت قطع خونریزی برای شما تجویز نمایند.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “سقط ( از دست رفتن جنین تا هفته 20 بارداری) ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 16 مهمان