خرید آنلاین بیمه اتومبیل

#1
بیمه خودرو به صورت کلی به دو دسته بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث و حوادث راننده تقسیم میشود.
بیمه بدنه: بر خلاف بیمه شخص ثالث اجباری نیست؛ بیمه بدنه از نظر پرداخت خسارت به دو دسته تقسیم می شود: خسارت های کلی (اصلی) و خسارت های جزئی (فرعی) به معنی خسارت هایی که پوشش آن مشروط به پرداخت هزینه جداگانه و خرید این خطرات است. خرید پوشش‌ های اضافی برای بیمه بدنه خودرو، می‌تواند خسارت‌ های مختلفی را پوشش دهد و ریسک حوادث غیر متقربه را کاهش دهد
بیمه شخص ثالث: در حال حاضر در صنعت بیمه ایران و در میان انواع طرح های بیمه، بیشترین سهم را بیمه شخص ثالث به خود اختصاص داده، قطعا مهم ترین دلیل بالا بودن این سهم از بازار ”اجباری بودن“ این بیمه است.
در سایت ازکیـ شما می توانید اطلاعات کاملی در مورد قیمت، سطح کیفیت، میزان پوشش بیمه و همچنین سرعت عمل شرکت های م ختلف در ارائه خدمات به مشتریان خود را به دست آورید

https://www.azki.com/


Re: خرید آنلاین بیمه اتومبیل

#2
خرید آنلاین یکی فاکتورهای روزمرگی در دنیا محسوب شده و تقریبا 100 درصد افرادی که در دنیای دیجیتال رفت و آمد دارند، بسیاری از نیازهای خود را به صورت آنلاین برطرف می نمایند. خرید آنلاین بیمه خودرو (خرید آنلاین بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه)یکی از حیاتی ترین خرید آنلاین در عصر امروزه به شمار می رود و بدون شک سایت های بسیار خوبی مثل بیمی لایک و ... فعالیت های شایانی در این زمینه انجام دهند. یکی از مهمترین فاکتور بیمی لایک خرید آنلاین قسطی بیمه ماشین هست که اقساطی بودن آن یکی مزیت های این سایت به شمار می رود.

Re: خرید آنلاین بیمه اتومبیل

#3
از اسفند 98 به بعد یاد همه مان می ماند که فعالیت های آنلاین نیاز مبرم هرکس در جامعه می باشد و بی شک خرید آنلاین بیمه ماشین هم یکی از فعالیت های آنلاین بخصوص برای هرکس بشمار می رود. ازین منظر که خیلی از ما ها دیگر وقتی برای تلف کردن نخواهیم داشت و بسیار از امورات خود را پای سیستم یا موبایل به صورت آنلاین انجام میدهیم . به امید روزی که همه عزیزانمون توانایی خرید و انجام امورات روزمره به صورت آنلاین را داشته باشند. 

Re: خرید آنلاین بیمه اتومبیل

#4
yaranaji نوشته شده:
پنج‌شنبه 22 اسفند 1398, 7:55 pm
از اسفند 98 به بعد یاد همه مان می ماند که فعالیت های آنلاین نیاز مبرم هرکس در جامعه می باشد و بی شکهم یکی از فعالیت های آنلاین بخصوص برای هرکس بشمار می رود. ازین منظر که خیلی از ما ها دیگر وقتی برای تلف کردن نخواهیم داشت و بسیار از امورات خود را پای سیستم یا موبایل به صورت آنلاین انجام میدهیم . به امید روزی که همه عزیزانمون توانایی خرید و انجام امورات روزمره به صورت آنلاین را داشته باشند. 

سلام دوستان برای بیمه ماشین من حتما باید به مراکز بیمه مراجعه کنم ؟
دو تا ماشین دارم یکی 206 از شرکت ایران خودرو و یکی هم آریزو 5 از شرکت مدیران خودرو هر کدوم رو باید ببرم نمایندگی تا بتونم بیمشون کنم ؟
 
ارسال پست

بازگشت به “سایر موراد ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان