Re: پریود

سلام وقتتون بخیر
من یه سوال داشتم،ممنون میشم اگه سریع جواب بدین،من تنبلی تخمدان در تخمدان راستم دارم.پریود هام معمولا نامنظمه ۴ ماهه دارم اقدام به بارداری میکنم که هنوز موفق نشدم،این ماه بعد از ۱۰ روز تاخیر در زمان پریودی،پریود شدم سه روز اول لک بینی خیلی خفیف بود و خونریزی از روز سوم نرمال شد ولی الان که روز ۹ هستم(اون سه روز لکه بینی هم حساب کردم) هنوز خونریزی قطع نشده حجمش زیاد نیست ولی خب نسبت به روز ۹ زیاده...من دوره هام هفت روز یا نهایت ۸ روز بوده...پارسال هم این اتفاق برام افتاد و ۱۵ روز خونریزی داشتم که پزشک برام ترنسید و دوفاستون و مدروکسی نوشت...الان من چیکار کنم؟ میتونم خودم ترانسید بخورم؟ و اینکه روز اول پریودم رو از روز لکه بینی حساب کنم یا خونریزی؟البته اینم اضافه کنم که من از زمان شروع خونریزی اسباب کشی کردم و خب وسیله ی سنگین بلند کردم....ممنون از پاسخگوییتون

سلام دوست عزیز
روز اول سیکل را شروع خونریزی در نظر بگیرید و درصورتیکه تعداد روزهای خونریزی بیشتر از سیکلهای قبلیتان بود تا زمان دسترسی به درمانگرتان میتوانید از ترنسید استفاده کنید
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:
چهارشنبه 15 مرداد 1399, 1:40 pm
سلام دوست عزیز
روز اول سیکل را شروع خونریزی در نظر بگیرید و درصورتیکه تعداد روزهای خونریزی بیشتر از سیکلهای قبلیتان بود تا زمان دسترسی به درمانگرتان میتوانید از ترنسید استفاده کنید

سلام مرسی از پاسختون قطع شد خونریزی،چه روزی برای عکس رنگی رحمی مناسبه؟

سلام خانم دکتر من تو اقدام هستم pco در تخمدان راست دارم ،۵ ماهه دارم اقدام میکنم،ماه پیش التهاب مثانه داشتم دکترم قرص داد،این ماه روز۱۸ و ۱۹ و ۲۲سیکلم اقدام داشتم امروز روز ۲۳ سیکلم هستم صبح زود بعد از دستشویی موقع خشک کردن خودم لک قرمز روشن داشتم و تا شب هر موقع دستشویی رفتم از من خون قرمز دفع شد،از روز ۱۸ سیکل درد خیلی خفیف مثه پریودی داشتم هم کمرم هم زیر دلم ،از وقتی نیت به اقدام کردم هر ماه یه مشکل دارم،دیگه خسته شدم :(((((
،مشکل من چیه؟

پنج‌شنبه 30 مرداد 1399, 12:09 am
سلام دوست عزیز
صبور باشید.لکه بینی معمولا از عوارض pco میباشد.آیا در جهت رفع pco دارو استفاده میکنید؟

سلام
پریود شدم! ۱۰ روز زودتر از ماه پیش! با درد زیاد.بله زیر نظر دکتر هستم،دوفاستون و کلوموفین و ترانسید و آمپول hgc هر ماه برام می‌نویسه گاهی هم متفورمین...این ماه هیچی نخوردم( جز فولیک اسید چون مینور هستم)...آمپولمم نزدم...خسته شدم...با خودم میگم این همه دارو میخورم بیفایدس کلیه هامم داغون میکنم بیخودی...دلم میخواد بمیرم...اینا همه یه طرف...شوهرمم استرسیه همه ی روزای ماه اوکی هست تا میرسیم به ۱۴ سیکل یهو آلتش حالت نعوظشو از دست میده...و این ادامه داره تا زمانی که من باز پریود شم...خیلی داغونم...خیلی فشار رومه...

سلام دوست عزیز
در موارد درمان نازایی باید صبور باشید و طبق دستور پزشک قدم به قدم پیش بروید تا زودتر به نتیجه برسید .داروها را بدون دستور متخصص قطع نکنید تا تاثیر یا عدم تاثیر دارو بر روی شما مشخص شود در زمانهای مقرر شده به پزشک مراجعه نمایید تا در صورت لزوم و عدم تاثیر گذاری داروها پزشک آنها را با داروهای دیگر جایگزین نماید.در مورد مشکل همسرتان هم هرچند معمولادر زمان استرس این مشکل بروز میکند ولی بهتر است با اورولوژیست مشورت نمایید
كارشناس مامايي فيروز

شنبه 1 شهریور 1399, 1:14 am
سلام دوست عزیز
خواهش میکنم .موفق باشید

سلام کارشناس عزیز.قبل از عکس رنگی رحم چه داروهایی باید مصرف کنم(آنتی بیوتیک و مسکن منظورم هست) و از چند روز قبل باید مصرف کنم.
ممنون از پاسخگوییتون

سلام دوسن عزیز
نوع داروی مصرفی را درمانگرتان تعیبن میکند .حدود یک ساعت قبل از انجام عکس رنگی مسکن و یا آرام بخش تجویز میشود .آنتی بیوتیک هم از دو روز قبل تا پنج روز بعد از انجام هیسترو سالپنگوگرافی
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 79 مهمان