Re: خوردن قرص جلوگیری در زمان پریود

سلام ببخشید من 6ماه پیش یه سقط داشتم ( 8هفته)بعد از یک ماه رفتم واسه سونو که مطمین شم بقایای بارداری باقی نمونده که دکتر سوتو گفت بقایا باقی نمونده فقط یه کم رحمت ضخیمه که اونم طبیعیه
و جواب سونو این بود رحم دارای اکوی میومتریال هتروژن به ابعاد 83*44میلیمتر و خط آندومتر میانگین 11میلیمتر و نامنظم می باشد( پست پارتوم(
حالا بعد از 4ماه از اون سونو من اقدام به بارداری کردم به نظرتون رحمم مشکلی داره؟
قبل از اقدام دیگه پیش دکتر نرفتم، خیلی نگرانم لطفا راهنماییم کنید اگ باردار بشم بازم مشکلی پیش نمیاد؟.

سلام دوست عزیز
لازمه یک سونوگرافی جهت اندازه گیری ضخامت آندومتر انجام دهید در صورتیکه ضخامت اندومتر نرمال باشد مشکلی از جهت باردار شدن ندارید.بهتر است اگر قصد بارداری دارید حتما فولیک اسید استفاده نمایید .ضمنا یک بار سقط تاثیری در نتایج بارداری بعدی ندارد نگران نباشید
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید
بیخشید که پیامم طولانیه ولی توروخدا کمکم کنید
من پریود هام نامنظمه ۳۵ تا ۴۰ روزه
بکارت حلقوی دارم باکره ام
اخرین پریودم ۲۷ تیر تا ۳۱ تیر بود
۱ مرداد رابطه ی بدون دخول با نامزدم داشتم
ترسم از آب منی بود ک روی واژنم ریخته شده بود
چند ساعت بعد ۴ تا ال دی خوردم
۱۲ ساعت بعدش ۴ تا ال دی دیگه خوردم ولی استفراع کردم
بازم ۴ تا خوردم استفراغ کردم
۳ ساعت بعدش یه دونه لونژیل ۱.۵ خوردم ولی اینبار حالم بد نشد
این قرص ها رو توی ۲۶ ساعت اولیه ی مقاربت خوردم
۷ روز بعد خونریری کردم ب مدت ۶ یا ۷ روز

میخواستم ببینم با این وضعیت چقدر احتمال داره باردار باشم؟؟؟؟؟
با اینکه ۲ هفته گزشته از مقاربتم میتونم برم بتا بدم یا بی بی چک؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز
نگران نباشید .با توجه به سیکلهای قاعدگیتان در تاریخ ۱ مرداد تخمکی برای بارور شدن وجود نداشته و ضمنا چون داروی اورژانسی را به موقع استفاده نموده اید احتمال بارداری بسیار کم است .ولی برای انجام بتا هنوز زود است
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشین من عقد هستم
و با همسرم در روز اول پریودی رابطه داشتم از جلو و مایه منی شو توی دستگاه تناسلی من خالی کرد تنها قرص در دسترسی که داشتم سیپروترون بود بلافاصله دوتا خوردم و صبح روز بعد دوتا قرص اورژانسی خوردم الان پریودیم قطع شده و لکه بینی دارم و چون کیست داشتم قبلا زیر دلم شدیدا درد دارم لطفا راهنمایی کنین مشکل خاصی ندارم؟ از قبیل بارداری و...

سلام من دیروز رابطه کنترل نشده داشتم و امروز خونریزی کردم نمیدونم پریود شدم یا بخاطر قرص اورژانسی ک چن روز پیش خوردم الان باید قرص اورژانسی بخورم برا جلوگیری ینی اگر پریود شده بودم میتونم بخورم قرص اورژانسی رو

سلام دوست عزیز
بهتر است قرص اورژانسی بخورید چون خونریزی شما مربوط به سیکل قاعدگی تان نیست و مربوط به قرصهای قبلیست. ضمنا به خاطر داشته باشید که مصرف زیاد قرصهای اورژانسی هم باعث برهم خوردن تعادل هورمونی می‌شود و هم اینکه اثر پیشگیری از بارداری را از دست خواهد داد
كارشناس مامايي فيروز

Re: سن بارداری

سلام خانوم دکتر وقتتون بخیردوتا سوال دارم خدمتتون:
این سیکل پریودمه و نامنظمه:
عزیزم من
اردیبهشت:۱۱
خرداد:۱۰و۲۹
تیر:۳۰
مرداد:۳۱
شهریور:۲۷

من یک بار ۳۱مرداد پریود شدم یک بار هم۲۷ شهریور
درتاریخ ۱۰و۱۱ شهریور با کاندوم رابطه داشتم ودبگه نداشتم تا مهرماه که در تاریخ ۵و۱۰ مهر بدون کاندوم رابطه داشتم.من فقط تو این تاریخاایی که گفتم رابطه داشتم و دیگه نداشتم چون شوهرم پیشم نبود دیگه از یه ماما پرسیدم گفت ازرابطه شهریور حامله شدی و خونریزیت واسه لانه گزینیه من گیج شدم دیگه

۱)حالا با توجه به سونوگرافیم لقاحم توی مهر بوده یا شهریور منظورم اینه ممکنه کاندوم پاره شده باشه ومن شهریور لقاحم صورت گرفته باشه؟

۲)سونوگرافی ان تی من از۲۲ شهریور سن بارداریمو حساب کرده از یه طرفی هم من۲۷ شهریور خونریزی داشتم حالا طبق محاسبات سونو گرافی من۲۲ شهریور پریود بودم در واقع؟یا لقاح منه چون بارداریم ناخواسته هست میخوام روش جلوگیریمو تغییر بدم

۳/ابان/۱۳۹۹:ساک۱۲mmسن بارداری ۵هفته و۵روزوفتال پل دیده نشد
۱۹/ابان/۱۳۹۹:crl16mm سن بارداری۸هفته
۱۵/آذر/۱۳۹۹:crl52mmسن بارداری حدود۱۲هفته

سلام دوست عزیز
طبق فرمایشات شما و سونوهای انجام شده لقاح در مهرماه انجام شده و سن جنین بر اساس سونو گرافی و تاریخ پریود (27 شهریور) مطابقت دارد. و اختلاف جزئی بین سونو و تاریخ پریود به دلیل مشخص نبودن زمان دقیق تخمک گذاری می باشد
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “روش اورژانس جلوگیری از بارداری ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 9 مهمان