خواص بی نظیر عسل برای پوست

#1
عسل خام با دارابودن مواد ارزشمند در خود، در بهبود سلامت پوست و هم چنین درمان بیماری های پوستی بسیار موثر است. از جمله این که می توان از عسل برای کنترل آکنه، درمان جوش، قارچ های پوستی، اگزما، زخم ها و حساسیت های مختلف پوستی استفاده کرد و هم چنین می توان از آن به عنوان لایه بردار طبیعی برای شادابی و جوان سازی پوست، بهره گرفت.
عسل اکسیر جوانی
عسل با از بین بردن سلول های پیر و مرده پوست و تحریک ساخت سلول های جدید، در از بین بردن لکه های پوستی، جلوگیری از شکل گیری چین و چروک‌ها ، جوان نگه داشتن پوست و جلوگیری از عفونت‌های پوستی بسیار موثر است.
شما می توانید پس از شستن صورت خود با آب و صابون، عسل رقیق شده با آب را روی صورت خود بگذارید و تاثیرات بی نظیر آن را به مرور زمان روی پوست خود ببینید.
بهبود زخم
بر اساس مطالعات انجام شده، عسل طبیعی  سبب تسریع در بهبود زخم ها، برداشت ضایعات پوستی ناشی از سوختگی و بهبود زخم های سطحی و نه خیلی عمیق، می شود.
خواص ضد التهابی عسل
عسل با دارابودن خواص ضد التهابی، می تواند به بهبود مشکلات پوستی نظیر آکنه یا پسوریازیس کمک  کند. در حقیقت عسل با بهبود ساخت سلول های پوستی در کاهش التهابات ناشی از ضایعاتی چون اگزما یا لکه های پوستی، بسیار تاثیرگذار است.
علاوه بر این خواص، عسل طبیعی خواص شگفت انگیز دیگری هم چون پیش گیری و بهیود سرطان پوست و سایر سرطان ها، رفع آکنه، جوش و ... دارد.
*شما می توانید برای کسب اطلاعات بیش تر در مورد این خواص، به مقاله "خواص عسل برای پوست" سایت درکام مراجعه کنید.*


ارسال پست

بازگشت به “تغذیه”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان

cron